Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri kako si? Jesi li mozda ponovila testic, da li tamni? Mislim na tebe i nadam se da beta raste🙏🤞

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Riri

    Napravila sam sada ponovno i CB crta je jakahttps://ibb.co/PFsvYQbne preostaje nista samo čekati :(

    Jeeei🎉🎉🎉 stavila si isti link pa ne vidim cb al na first sign ne super crta🤞🤞🤞
    Betuska neka samo raste i sreetno sutra

  • greta10

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Wow odlican je cb!! To je nemoguce da je beta manja od 16 tako da samo hrabro sutra i da se dupla  (a to je sigurno brijem) i onda jos ako mozes i ako zelis normalno odi i u petak da si sigurna🤞🤞

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔

    Ma ovo je super, ponovi betu još 2 puta i to bi trebalo biti uredu. 
    Baš mibke drago da se situacija ipak razvija u dobrom smjeru 🤞😘❤️

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔

    Nemoguce da je beta bila 16 nesto je tu opako krenuko po krivu u labu bas idem vidjet po nalazima kako mjere koja jedinica

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    Svakako si trebala dqnas ponoviti betu ...svaka 2 dana bi se trebala duplat ako prode 3 neces znat dal je pravilno duplanje ...napravi betu danas i sretno😊

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2938

    Prijavi adminu

    Riri

    Mareeeee3112

    Svakako si trebala dqnas ponoviti betu …svaka 2 dana bi se trebala duplat ako prode 3 neces znat dal je pravilno duplanje …napravi betu danas i sretno😊
    Ja sam jucer radila betu , znaci sutra ce onda bi za 48h , iskreno ne znam sto da mislim ali i moj prosli ciklus crtiće na testu su bile jake a uslijedila je biokemijska… sada stavljam utrogeston 1x navecer mozda mi pomogne da se održi plod

    Aham sory nisam popratila dane 😅 svakako sretno 

    Sin J.💙21.11.2022
    30.5.2024 Braco P.💙

  • sirenaa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Riri ja sam na drugoj temi ali procitam i ovu temu, vidim da si imala biokemijsku trudnocu, ja sam ih imala dvije i spontani u 6 tt.
    Samo sam ti htjela napisat da si obavezno provjeris progesteron, jer smede moze bit od nedostatka progesterona.
    Vidim da ti testovi tamne i ponovi betu jer se ona dupla svaki 48 sati pa da vidis hoceli se uduplati i to ti je najsigurnije da se vidi dali se trudnica normalno razvija, nemoj se mucit s testovima.
    Mi koji smo u MPO obavezno traze betu i da se beta ponovi za 48 sati.
    Sretno 🤞🤞🤞

  • Martha31

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔

    Riri pa ovo je super tamno...drzim fige da se beta podupla i da sve bude oke i da ovaj puta to izguras do kraja. Mozda je stvarno kasna impl. Bila. pa je beta tako niska ili du nesto u lab zeznuli. 

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Martha31

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    A ja curke evo nisam izdrzala do izostanka M.. pa sam jutros napravila test i nista ni sjenice nema 🥺 tako da mi se cini nista ni ovaj mjesec opet. 

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.