Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • moonchild

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo curke i ja se javljam, stigla M, ravno 28. dan. Više sreće drugi put 😀 

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Riri

    Martha31

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔
    Riri pa ovo je super tamno…drzim fige da se beta podupla i da sve bude oke i da ovaj puta to izguras do kraja. Mozda je stvarno kasna impl. Bila. pa je beta tako niska ili du nesto u lab zeznuli.
    Hej Martha hvala ti, sutra cu vise znati , ali ovaj moja Beta je bas niska , doslovno je potrebno neko cudo 😔Martha- koji si danas dpo? Moguce da je dosta rano jos, nekim ženama se pokaze tek po izostanku MMoonchil - zao mi je da je vjestica dosla, sad odradit nju pa u nove pobjede, drzim fige da je iduci ciklus dobitni 🤞❤️

    Čuda su uvijek moguća, nemoj gubiti nadu dok stvarno nije kraj 🤞 navijam za tebe i tvoju betu 😁
    Martha kako kaže Riri možda je još rano, nadam se da je 🤞
    Moonchil tako sam i ja nosila da je M pa je drugi dan popodne prestalo 🤞🤞
    Greta kako si? Hoćeš li nam se pridružiti na temi ljetne bebe? 

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Martha31

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    jasamja

    Riri

    Martha31

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔
    Riri pa ovo je super tamno…drzim fige da se beta podupla i da sve bude oke i da ovaj puta to izguras do kraja. Mozda je stvarno kasna impl. Bila. pa je beta tako niska ili du nesto u lab zeznuli.
    Hej Martha hvala ti, sutra cu vise znati , ali ovaj moja Beta je bas niska , doslovno je potrebno neko cudo 😔Martha- koji si danas dpo? Moguce da je dosta rano jos, nekim ženama se pokaze tek po izostanku MMoonchil - zao mi je da je vjestica dosla, sad odradit nju pa u nove pobjede, drzim fige da je iduci ciklus dobitni 🤞❤️
    Čuda su uvijek moguća, nemoj gubiti nadu dok stvarno nije kraj 🤞 navijam za tebe i tvoju betu 😁
    Martha kako kaže Riri možda je još rano, nadam se da je 🤞
    Moonchil tako sam i ja nosila da je M pa je drugi dan popodne prestalo 🤞🤞
    Greta kako si? Hoćeš li nam se pridružiti na temi ljetne bebe?

    A nezz danas je 12dpo , a i sada kad sam se isla tusirat bilo je malo smeckastog iscjedka na gacicama doduse samo par tockica kao. Tako da si sve mislim da se gospodja m sprema da dode. A nista ako i dode , jos ovaj jedan ciklus idemo sa letrozolom i ciljanima a onda ako ne uspije cemo vjerojatno krenuti sa inseminacijom.
    Ahhh vec sam se nekako i navikla na te minuse i da nema dvije crtice, ali doci ce valjda i moje vrijeme. Svakako cu ispratit jos koji dan dal cu dobit ili ne.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    Martha31

    jasamja

    Riri

    Martha31

    Riri

    Joj sorry evo ovdje link CB https://ibb.co/YktDqcSnadam se da sam sad dobro učitala, nadam se da će rasti da cemo izgurati ovaj puta 🙏🏻😔
    Riri pa ovo je super tamno…drzim fige da se beta podupla i da sve bude oke i da ovaj puta to izguras do kraja. Mozda je stvarno kasna impl. Bila. pa je beta tako niska ili du nesto u lab zeznuli.
    Hej Martha hvala ti, sutra cu vise znati , ali ovaj moja Beta je bas niska , doslovno je potrebno neko cudo 😔Martha- koji si danas dpo? Moguce da je dosta rano jos, nekim ženama se pokaze tek po izostanku MMoonchil - zao mi je da je vjestica dosla, sad odradit nju pa u nove pobjede, drzim fige da je iduci ciklus dobitni 🤞❤️
    Čuda su uvijek moguća, nemoj gubiti nadu dok stvarno nije kraj 🤞 navijam za tebe i tvoju betu 😁
    Martha kako kaže Riri možda je još rano, nadam se da je 🤞
    Moonchil tako sam i ja nosila da je M pa je drugi dan popodne prestalo 🤞🤞
    Greta kako si? Hoćeš li nam se pridružiti na temi ljetne bebe?
    A nezz danas je 12dpo , a i sada kad sam se isla tusirat bilo je malo smeckastog iscjedka na gacicama doduse samo par tockica kao. Tako da si sve mislim da se gospodja m sprema da dode. A nista ako i dode , jos ovaj jedan ciklus idemo sa letrozolom i ciljanima a onda ako ne uspije cemo vjerojatno krenuti sa inseminacijom.
    Ahhh vec sam se nekako i navikla na te minuse i da nema dvije crtice, ali doci ce valjda i moje vrijeme. Svakako cu ispratit jos koji dan dal cu dobit ili ne.

    Sretno, nadam se da ipak neće doć 🤞😘

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • eni233

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Riri

    Napravila sam sada ponovno i CB crta je jakahttps://ibb.co/PFsvYQbne preostaje nista samo čekati :(

    Riri nemoj gubiti nadu .. ne odustajemo dok nije gotovo 🙏🤞🤞 možda se mrvica samo malo kasnije ugnjezdila🥹 držim palčeve da sve dobro prođe 🥰🥰🥰🫀🫀🙏🙏

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • greta10

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Martha drzim fige da je implantacijsko i da sutra bude sjenicA🤞
    Moonchild zao mi je al sad u napad u novi ciklus🤞
    Jasamja ocu nakon pregleda u ponedjeljak nadam se🙏🙏 inace ok sam, nista nemam za prijavit posebno, osim da odbrojavam dane. Kako si ti?
    Riri sretno sutra i javii. Strasno me zanima kolka ce bit. Ma danasnji testovi su odlicni, beta vise sigurno nije jako bas niska tako da je cudo vec doslo💪

  • Avatar jasamja

    jasamja

    Broj poruka: 646

    Prijavi adminu

    greta10

    Martha drzim fige da je implantacijsko i da sutra bude sjenicA🤞
    Moonchild zao mi je al sad u napad u novi ciklus🤞
    Jasamja ocu nakon pregleda u ponedjeljak nadam se🙏🙏 inace ok sam, nista nemam za prijavit posebno, osim da odbrojavam dane. Kako si ti?
    Riri sretno sutra i javii. Strasno me zanima kolka ce bit. Ma danasnji testovi su odlicni, beta vise sigurno nije jako bas niska tako da je cudo vec doslo💪

    Super 👍 isto ništa, sve po starom, samo neka tako i ostane 🤞🤞

    2.10.2024. ➕
    4.10. Beta 152
    6.10. Beta 321
    18.10. pregled 🤞

  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    riri sretno
    martha jesi sigurna da ti ima smisla ici na inseminaciju sa losim spermio? svakako pokusaj ali ja ne bih previse vremena gubila na to, uspjesnost je stvarno mala. nama nisu dali zeleno svjetlo za iui dok dragi nije popravio spermiogram.
    xoxo di si nam tiii ?

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Martha31

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Kawa

    riri sretno
    martha jesi sigurna da ti ima smisla ici na inseminaciju sa losim spermio? svakako pokusaj ali ja ne bih previse vremena gubila na to, uspjesnost je stvarno mala. nama nisu dali zeleno svjetlo za iui dok dragi nije popravio spermiogram.
    xoxo di si nam tiii ?

    Pa svakako cemo vidjet s doktoricom sta cw ona reci sta cemo dalje. Jer je na spermio je isao dva puta drugi puta je bio puno bolji nego prvi puta... Pa je rekla zato da cemo prirodno jos pokusati tri ciklusa a sada pije suprug i vitamine pa cemo opet raditi spermio i vidjeti sta ce biti.
    Evo jutros sam radila digitalni cb i negativan je tako da sad cekam da dode M.

    👩🏼‍🦰31 PCOS
    👨🏻‍🦱33 oligoasthenospermia
    Pokušavamo od 12/21

  • Avatar Riri🤰🏽

    Riri🤰🏽

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Cure moje ja sam danas ujutro imala ponovno smeđe krvi, mislim da je krenula M , napravila sam testove puno su svjetlije crte danas, i od jada nisam ni otisla izvaditi betu, cak sam i profil bila obrisala 🤦🏽‍♀️ ali tako ste mi drage sve da moram ostati ovdje s vama i stisnuti zube za dalje, vjerujem da nas ceka jedna bebica kad tad. Muz ce na spermiogram a ja cu isto napraviti sve potrebne pretrage pa cemo vidjet za dalje 😔❤️‍🩹
    Punoooo vam hvala na ovakvoj podršci i svemu predivne ste ženice ❤️

    28 👩🏽‍❤️‍👨🏽 32
    5/24 pokušavamo
    9/24 biokemijska
    10/24 biokemijska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.