Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amarilla ✨

    Amarilla ✨

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.

    Everything in your life started as… a thought, a wish, a hope, or a dream, either in your mind or in the mind of someone else. ✨

  • Avatar djetelina13

    djetelina13

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    djetelina13

    Cure obecala sam vam javiti nalaz muževog spermiograma 🙂 sa oligoasthenozoospermie je u 2 mjeseca došao na asthenozoospermiju (samo smanjena progresivna pokretljivost). Treba biti više od 32% a njemu je 22%.
    Prilažem sliku. https://ibb.co/b3nDSPB [ibb.co]

    Ovo nam je pozitivan šok jer je on imao duplo manje vrijednosti od minumuma za sve parametre i sada mu se sve ful poboljšalo, cak i pokretljivost ali nedovoljno. Zapravo ima 4x više sve druge parametre. Nadamo se da ce se kroz mjesec dana poboljsati i ta pokretljivost pa možda uspijemo i prirodnim putem. Šta vi mislite? Postoji li mogucnost i s ovakvim nalazom za prirodno začeće? 🙂

    Vi pokušavajte pa možda dokažete da je moguće i s ovakvim nalazom prirodno da se uhvati.
    Super je da je bolji, neka pije i dalje oboje pa će biti i bolji nalaz.


    Bebolina daaa pije ce i dalje. Taman nam je stigla nova tura FH PRO-a. Bit ce za mjesec dana definitivno još bolji nalaz. Da smo ga radili za mjesec dana mozda bi bio i normoospermija ali ja sam bila previse nestrpljiva pa nisam izdržala. 🤣 Ali smo prezadovoljni. 
    Ionako sam nista drugo ne preostaje trenutno, jer nikako dobiti konzultacije da vidimo sta dalje. Pretpostavljam da bi u 6.mj mogli dobiti IUI u Puli ako sve bude po planu. 

    💁(31) - spolni hormoni 👌 (suplementi: Catafertyl+ D vital 25 000 + CoQ10 + omega 3 + crveni Maca prah)
    AMH 3,53 (0,71-7,59)
    🧒 (32) - oligoasthenozoospermia (suplementi: FH PRO for man Fairhaven health) ➡️ asthenozoospermia
    *prvi spermiogram: 20.2.2024. oligoasthenozoospermia
    *prve konzultacije: 5.3.2024.
    *druge konzultacije: 29.3.2024.
    *drugi spermiogram: 26.4.2024. asthenozoospermia

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Blackie.

    queeqa32

    Aretat puno sreće želim da bude uredna trudnoća ❤️
    Blackie, koja je situacija kod tebe? Meni je lh trakica danas dosta tamnija nego jučer tako da imam dobar predosjećaj 😊 Moglo bi za dva, tri dana biti nešto od ovog ciklusa!

    Kod mene jako sporo, ucitavam te slike na premom aplikaciju pa ona procjenjuje taj omjer testne i kontrolne linije. Jucer (14 dc) omjer 0.15 a danas i ujutro i navecer jednako, 0.22. Kad pogledam usporedno od 9 do 15dc cini mi se premala razlika odnosno ta to stvarno sporo napreduje. 🤷‍♀️
    Javi kad ti ulovis peak, ocito ces prije mene 🤞🤞

    Aretat cestitam i sretno dalje 🥰🥰 i ja bih svakako ponovila betu prekosutra u istom labu.

    I kod mene ti znaju tako mic po mic ali onda kad dođe onako na 0.30, 0.40 ondau istom danu napravim par trakica jer mi tada nekako brže raste do peaka.
    Sretno cure u hvatanju peaka i pokrivanju 🤞🤞


    Hmmm… Dobar savjet! Sad je baš skočilo od jučer (i par dana prije) na danas sa 0.16 na 0.37 tako da ću definitivno onda više puta na dan. Hvala 😊

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

  • Blackie.

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Blackie.

    queeqa32

    Aretat puno sreće želim da bude uredna trudnoća ❤️
    Blackie, koja je situacija kod tebe? Meni je lh trakica danas dosta tamnija nego jučer tako da imam dobar predosjećaj 😊 Moglo bi za dva, tri dana biti nešto od ovog ciklusa!

    Kod mene jako sporo, ucitavam te slike na premom aplikaciju pa ona procjenjuje taj omjer testne i kontrolne linije. Jucer (14 dc) omjer 0.15 a danas i ujutro i navecer jednako, 0.22. Kad pogledam usporedno od 9 do 15dc cini mi se premala razlika odnosno ta to stvarno sporo napreduje. 🤷‍♀️
    Javi kad ti ulovis peak, ocito ces prije mene 🤞🤞

    Aretat cestitam i sretno dalje 🥰🥰 i ja bih svakako ponovila betu prekosutra u istom labu.

    I kod mene ti znaju tako mic po mic ali onda kad dođe onako na 0.30, 0.40 ondau istom danu napravim par trakica jer mi tada nekako brže raste do peaka. 
    Sretno cure u hvatanju peaka i pokrivanju 🤞🤞


    Hvala na iskustvu 🫶 Sad se prvi ciklus pratim trakicama i bas ide mic po mic a po netu vidim da se zenama uglavnom vidi lijepa razlika iz dana u dan. 
    Znaci moguce je da kroz par dana ubrza tempo. Ja od jucer testiram dvaput dnevno, prijepodne i navecer. 

    Amarilla ja sam jedino cula za bapske price o ananasu i soku od cikle, navodno mogu poboljsati debljinu endometrija. Nisam isla samostalno istrazivati, ovo mi je prenijela frendica koja je uspjesno prosla mpo, iako ona nije imala primarno problem s endo. 

    28 👩‍❤️‍👨 31
    Pokusavamo od 2/24.
    3/24 - biokemijska

  • Avatar Amarilla ✨

    Amarilla ✨

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Blackie.

    Bebolina2024

    Blackie.

    queeqa32

    Aretatpuno sreće želim da bude uredna trudnoća ❤️
    Blackie, koja je situacija kod tebe? Meni je lh trakica danas dosta tamnija nego jučer tako da imam dobar predosjećaj 😊 Moglo bi za dva, tri dana biti nešto od ovog ciklusa!

    Kod mene jako sporo, ucitavam te slike na premom aplikaciju pa ona procjenjuje taj omjer testne i kontrolne linije. Jucer (14 dc) omjer 0.15 a danas i ujutro i navecer jednako, 0.22. Kad pogledam usporedno od 9 do 15dc cini mi se premala razlika odnosno ta to stvarno sporo napreduje. 🤷‍♀️
    Javi kad ti ulovis peak, ocito ces prije mene 🤞🤞

    Aretatcestitam i sretno dalje 🥰🥰 i ja bih svakako ponovila betu prekosutra u istom labu.

    I kod mene ti znaju tako mic po mic ali onda kad dođe onako na 0.30, 0.40 ondau istom danu napravim par trakica jer mi tada nekako brže raste do peaka.
    Sretno cure u hvatanju peaka i pokrivanju 🤞🤞

    Hvala na iskustvu 🫶 Sad se prvi ciklus pratim trakicama i bas ide mic po mic a po netu vidim da se zenama uglavnom vidi lijepa razlika iz dana u dan.
    Znaci moguce je da kroz par dana ubrza tempo. Ja od jucer testiram dvaput dnevno, prijepodne i navecer.

    Amarilla ja sam jedino cula za bapske price o ananasu i soku od cikle, navodno mogu poboljsati debljinu endometrija. Nisam isla samostalno istrazivati, ovo mi je prenijela frendica koja je uspjesno prosla mpo, iako ona nije imala primarno problem s endo.


    Puno hvala! Probat cu, vjerujem da ne moze skoditi!

    Everything in your life started as… a thought, a wish, a hope, or a dream, either in your mind or in the mind of someone else. ✨

  • eni233

    Broj poruka: 1551

    Prijavi adminu

    Amarilla ✨

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.

    Pij sok od cikle , ananas , i čaj o vrkute.  To pomaze ❤️🥰 nekad se endo zbog stresa ne zadeblja kako treba , što neznaci da je svaki mjesec tako . Zato treba pratiti .. kolko već dugo pokušavate ? Malo je glupo odma forsati humanu , a možda možete bez problema prirodno . 

    👩34
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni

    👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram

    Pokušavamo od 08/2022
    Bez trudnoće
    Konzultacije za MPO 17.1.2024(Vinogradska )
    IUI 5 mj/2024

  • Avatar Ivyyyy

    Ivyyyy

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Tratinčica123☺

    Pozdrav svima,
    Ja se samo kratko ubacujem da svojim starim curama koje su još na ovoj temi javim da je danas u podne na svijet stigla naša princeza 🥰🥰🤗
    2,900 teška i 50cm dugačka. Sve je u redu, dobro smo ❤️ puse svima


    Cestitam 🤗🙏🥰❤️

    👩🏼25
    👱🏻‍♂️26
    👩‍❤️‍👨2016 💍2020 👰🏼‍♀️🤵🏼‍♂️2022
    09/2020 biokemijska 4tt
    Pokusavamo od 4/2022 🙏

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1425

    Prijavi adminu

    Amarilla ✨

    Pozdrav cure, trebam savjet.
    Danas sam bila na ginekoloskom pregledu i dr. mi kaze da imam pretanak endometrij za prihvatiti stanicu.
    ZM mi je bila 10.4., a endo je danas 5.9 mm.
    Dosad sam vecinom bila na UZV prije ovulacije, inace su mi ciklusi skolski 28-29 dana i nikad mi nisu rekli da endo nije ok, dapace bilo je sve uredno.
    Dr. je danas spomenula da bi mi preporucila otici na humanu jer cu za par mj. 36. Lani sam vadila spolne hormone i svi su bili ok.
    Je li koja imala takav slucaj? Imate li kakav savjet sto mi je ciniti i sto moze pomoci za endo? Zadnja KKS je uredna.


    Za zadebljavanje endometrija uz ciklu i svježi ananas preporuča se i 2 do 3 brazilska oraščića dnevno (ne više od toga).

    Pokušavamo od 06/22 - AMH 14 (2022.)- 11/2023 AMH 5.7
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera

  • freyaa

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]

  • Avatar queeqa32

    queeqa32

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    freyaa

    Cure help, neki dan sam pisala da sam bila na konsultacijama. U martu sam imala biokemijsku. I sad 13 dan ciklusa uradim test i vidim ovo
    https://ibb.co/n1gj7bd [ibb.co]


    Koje je pitanje? :)
    Pa ovo je pozitivan test, čestitam. 

    👱‍♀️32 👱‍♂️ 45
    Ciklusi 31/35
    Pokušavamo od 10/2022
    Miss ab 09/2023 (6 tjedana)
    nalazi briseva i trmbofilije uredni ✔️
    nalazi krvi uredni✔️
    Novalac prenatal, D vitamin, utrogestan
    🦄.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.