Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sandra8

    Sandra8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Izljubim oba djeteta posvud,ne znam zasto bi to bilo cudno ili neukusno.

  • keti5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne mislim da je odvratno ljubit dijete u usta, ali nemam tu naviku ljubim ih svukud samo ne u usta.

  • Suzana25

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ljubiti ili poljubiti - potpuno 2 razlicite stvari! Ljubite li vi svoju mamu ili poljubite? Postavite pitanje ponovo kada cete shvatiti sami sto vas od navedenog zanima

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Još nemam bebača al mislim da i dok rodim nebudem ga ljubila u usta…to mi je nekako rezervirano za muža i samo njega tamo ljubim

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Da!!!! I nema nam ljepšeg od toga! 

  • Avatar mama102

    mama102

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    ne, niti mi to lijepo vidjet da drugi rade…

    mama10

    [lilypie.com]

  • Avatar naamahkali

    naamahkali

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nikako. grozno mi je za vidjeti to, a nije niti zdravo. Usta i usna šupljina djeteta je sterilna, a svojim poljupcem (pa cak i stavljanja njihove dude u vlastita usta) prenosimo im razne bakterije.

  • Avatar anazg

    anazg

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Naravno kao i u svemu naviknuti smo na pretjerivanja, DA, ljubim svog sina u usta ima 5god., kako bude rastao tako će i navika prestati. Tko ne želi neka ne ljubi. Moje djete je prekrasno i zdravo djete ljubljenjem u usta ili ne, naravno da pazim i da ne “balim” po njemu, ali i ova pretjerivanja u prethodnim člancima su mi smješna. Od zabrane ljubljenja ruku  itd. Kome takvo ponašanje odgovara neka ga se drži, meni ne.

  • Avatar anazg

    anazg

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    gdje bi mi danas svi bili po tome? 90% majki to radi..ne kažem da je to full zdravo i mudro, ali da se oko toga treba dizat nekakva prašina….smješno

  • Avatar Tina30

    Tina30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    A koja je razlika ako je ja poljubim u usnice i ako ona stavi svoju ruku u usta? Zanima me misljenje. Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.