Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    meni to nije nista cudno,pa bio je u meni 9 mj.nije da cu ga sad iscmakat s jezikom,al kak je netko već napisao kad se zezamo navecer izljubim ga od glave do pete i to mi nije niti neukusno nit mi se gadi

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Svaka cast Majaleo istina tu smo djecu nosile devet mj ispod naseg srca i to djete je primalo i dobro i lose od nas,isto ja sam obicavala to radit dok su bili manji bila bi ih izljubila od glave do pete normalno da sad necu veci su sad poljubac u obraz ili na celo,pa to su nasa djeca  i od moje djece nista mi se ne gadi

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ljubim svoje dijete od nožnih prstiju pa sve do čela. I da, cmoknemo se i u usta. Ne vidim tu ništa čudno. S vremenom, kako bude rasla-ta će nam navika vjerovatno iščeznuti, ali za sad-meni je to simpa i briga me kome je čudno.
    Što se tiče prijenosa bakterija-to mi je onako-žešće , haha!! Pa koliko puta jedem iza nje, ona iz moje vilice, pijemo iz iste čaše, i sad bih se trebala brinuti oko puse u usta… Jao!!
    Možda da se dezinficiram domestosom prije nego zagrlim svoje dijete?

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    nee.. nipošto. nekako mi je to neprirodno. 
    zato su tu glavica i obraščići 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Svoje dijete ne ljubimo u usta. Ne znam, nekako mi to nije… Naravno ne osudjujem nikoga, to je stvar izbora.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    naravno, ne vidim u tome nista cudno pa to su samo puse.
    sad su jos mali ali s vremenom ce to vjerojatno prestati.

  • kiki46

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    ma naravno. to  mi je sasvim normalno. to je samo mala pusica, a  i, kao što su i druge mame prokomentirale, prestati će kada odrastu.

  • Anima111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    nekad se dogodi da je poljubim u usta ali više zato jer se moja Dora tako sama namjesti, mislim da će to prestati jer imam odraslu djecu i više se uopće ne daju ljubiti a kamoli u usta

  • dara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ne ,  i nevolim ti vidit kad netko radi.

  • Avatar a_a_fil

    a_a_fil

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nije mi jasno zasto bi to neko smatrao bolesnim. Pa ne žvalim se sa djetetom, dam mu pusu u te male slatke usnice.. Jos kad se načubi :)) A ovo sto pise za bekterije, karijese itd, ja sam čitala da djeca kojima mame stave u svoja usta prvo dudu kad padne na pod imaju, 18 puta manje obolijevaju nego djeca koja imaju kons sve sterilizirano. Moj sin je u 16 mj bio 2 puta bolestan, pa vjerojatno tu i ima nesto :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.