Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stina2

    Stina2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ljubite li svoju stariju djecu u usta? Ako ne, zašto onda ljubiti bebu?
    Ja sam totalno protiv poljubaca u usta, ali i u rukice koje obično završe u ustima !!! …. zato što mislim da bebe to ne zaslužuju. Ne mogu vjerovati da tolike mame to rade.
    Zaista ima puno mjesta gdje možemo bebu ljubiti, a da je ne izlažemo nikakvom riziku.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Stina


    Ljubite li svoju stariju djecu u usta? Ako ne, zašto onda ljubiti bebu?
    Ja sam totalno protiv poljubaca u usta, ali i u rukice koje obično završe u ustima !!! …. zato što mislim da bebe to ne zaslužuju. Ne mogu vjerovati da tolike mame to rade.
    Zaista ima puno mjesta gdje možemo bebu ljubiti, a da je ne izlažemo nikakvom riziku.

    Moj sin ima deset godina i neki put dode do mene kad je tuzan ili kad bi se mazio i kad smo sami da mi pusicu na usta', imam i malog od tri god pa i on neki puta tako napravi ma mame pa ne guramo mi svojoj djeci jezik u usta i niti ih ne ljubimo kao muzeve cmoknemo iz ljubavi a ne jer smo odvratne mame koje ljubimo djecu, pa sta da ih ljubimo i u rukice pa nece se otrovati od nas ta su djeca zivjela u nama 9 mj oni su kupili u nama i dobri i lose u nasoj utrobi su sve dobivali a isto tako u nasoj utrobi ta ista djeca mogu dobit od nas i bakterije,znaci tu djecu nebimo smjele nosit u utrobi jer smo stetne za tu djecu jer se mogu zarazit a niti dojiti nebimo smjele kad smo tako zarazni.Evo meni je na putu trca beba i isto cu sa njom postupati jer se nevidim losom majkom ako dam svom djeteu pusicu u usta ili u ruke.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja jos cekam bebicu ali kad dode definitivno ju necu ljubiti u usta..

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    naamahkali


    nikako. grozno mi je za vidjeti to, a nije niti zdravo. Usta i usna šupljina djeteta je sterilna, a svojim poljupcem (pa cak i stavljanja njihove dude u vlastita usta) prenosimo im razne bakterije.

    hahha.. Bolji vic dugo nisam čula.. kako zaboga usta i usna šupljina ne samo u djeteta nego  u ikoga mogu biti sterilna?? Draga, znaš li ti uopće što znači riječ STERILNO??

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Usna supljina svakako nije sterilna, definitivno se slazem sa chocolate.
    Ono sto meni prvo pada na pamet kao argument protiv ljubljenja, jest karijes, za koji cesto ne moramo znati da ga imamo, a karijes sam po sebi jest infekcija. Pa eto ako zbog niceg drugog, zbog toga ne bih dijete ljubila u usta. Ali vec sam rekla, to je samo moje misljenje i to sto ja to ne bih, ne znaci da se zgrazam sto netko to radi. Isto tako dijetetu ne ljubim ni rucice, jer ih trpa u usta niti drugima ljudima i djeci, dozvoljavam da ga diraju po rucicama.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • dada6

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Iskreno meni je to odvratno,i strašno sam protiv toga!Ja svoju djecu neizmjerno volim,nikada ih nisam ljubila u/na usta i nikada ni necu!Tko voli nek izvoli!

    dada

  • Janka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    U usta nikada !

  • Avatar citamiki

    citamiki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    da,poljubim je usta nekad,zasto ne.ako se bojite klica one se mogu prenijeti i dodirom,neprozracnom prostorijom itd. da se dezinficiramo citavi ne bi znacilo da nece dobiti neku klicu ili da se nece prehladiti. zato s bebom triba gustat i ne mislit oćete ga zarazit ako ga malo cmoknete,neš ti…da virusi tako dolaze svi bi bili bolesni.

  • Avatar Tina101

    Tina101

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Meni je to nevjerojatno kad vidim da se dijete ljubi u usta,a ima toliko mjesta gdje ga se može ljubiti i maziti.naravno,svatko postupa prema vlastitom nahođenju,ali treba imati u vidu,koliko smo mi odrasli nositelji različitih bolesti..Opravdanje za vlastite postupke uvijek možemo naći..

  • Avatar snekyV

    snekyV

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    totalno ne odobravam ljubiti dijete u usta!!!!!! nezamislivo!!!!! kako iz higijenskih razloga tako i sa stanovišta majčinskog odnosa. danas sutra će to dijete kad odraste ljubiti svog partnera ili partnericu u usta, a majčinski odnos s djetetom treba ostati u tim okvirima.
    nezamislivo mi je i kada sam vidjela da još uvijek ima majki koje zvaču hranu i onda je iz svojih usta stavljaju djetetu u usta!!!!! bljak i fuj!!!!!!

    snekyV

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.