Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina30

    Tina30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    naamahkali


    nikako. grozno mi je za vidjeti to, a nije niti zdravo. Usta i usna šupljina djeteta je sterilna, a svojim poljupcem (pa cak i stavljanja njihove dude u vlastita usta) prenosimo im razne bakterije.

    A koja je razlika ako je ja poljubim u usnice i ako ona stavi svoju ruku u usta? Zanima me misljenje. Hvala

  • Mel

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ne ljubim djete u usta,nije mi to lijepo za vidjeti..pa toliko je mjesta gdje ga mogu ljubiti..čemu u usta?

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja ne ljubim, ljubim ju svugdje drugdje, ali u usta i u recimo guzu ne. Zašto? Tko to radi, nek radi, nemam niš protiv, ali ne smatram da manje volim svoje dijete ako ju ne ljubim u usta, a netko drugi to radi.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Jesika

    Jesika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mislim,ruzno zvuci kad kazemo “u usta”.,,,Pusica na usnice je nesto sasvim normalno i prirodno,bar kod mene i moje djece :)

    Jesika

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ha ha ha ha pa nece ni jedna majka gurat djeteu jezik u usta ako ga cmokne u usnice,glupost usporedivati usta za muza ili dijete,. ja svoju djecu sam ljubila sad su veci pa ne ali do su bili manji pa naravno da sam ih ljubila i evo trece na putu i njega cu ljubit.Joj boze moj mili a o bakterijama ili klicama ma nepricajte mi o tome sta letite za svaki djeteov pokret pa sve diraju ama bas sve i svugdje se nade bakterija,a da ne govorim kad krenu u jaslice ili u vrtic nevjerujem da po vrticu skacete sa dezinfekcijskim sredstvom i spricate za djecom jer se djeca tamo igraju valjaju po podu medusobno se i potuku pa i poljube a vecina djece je smrkava i svakakva pa toliko o tim zaraznim klicama iz usta.Gluposti ha ha ha.

  • bettyboop

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Da ne ponavljam već napisano, antonio i jesika su rekli sve što mislim. U potpunosti se slažem s njihovim komentarima.

  • mariza

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ni ja ne vidim apsolutno nista lose u tome, imam 4 rodene dijece zive i zdrave i nikada nikome nije to zasmetalo,a niti nanjelo nekakve Bakterije ili bolesti. stvarno mi je neobicno da su ljudi toliko skepticni. pa ipak je tvoje dijete vec sam po osjecajima znas kada ces poljubiti dijet, samo prakticki nasloniti usnice,a ne sirom otvarat ili prisiliti dijete na to. nama je to sasvim normalno i lijepo jer vidim da dijetetu odgovara i ne osjeca se lose. da dijetetu smeta sigurno se to nebi primjejivalo.

  • lea4

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ljubim svoja dva dečkića u usta baš kao i u od glave do pete. Bakterije i virusi se ionako prenose, a što se tiče “zaraze” karijesom, to je čista gluparija. Karijes uzrokuje nekoliko vrsta bakterija, najčešće su iz porodice streptococus mutans. Ali te se bakterije ionaku prenose kapljičnim putem, kihanjem, kašljanjem, jedenjem svježeg voća i povrća…. A potpuno je nemoguće ikoga izolirati od apsolutno svih situacija u kojima do zaraze može doći. Dapače, izlaganjem većini bakterija i virusa se imuni sustav djeteta razvija daleko bolje nego izolacijom. Dakle, dosta više sa promicanjem “dezinficiranog” života, ljubite dječicu dok su mala i pustite ih da odrastu prirodno.

    vrijeme je buđenja

  • lea4

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ničija usna šupljina nije sterilna, pa tako ni od novorođenčeta. Zapravo su kulture u ljudskim ustima među najraznolikijim u životinjskom svijetu. U ustima pasa ima daleko manje vrsta bakterija, ali su za nas neke opasne, dok se u ljudskim ustima može nalaziti i preko 350 različitih vrsta bakterija…

    vrijeme je buđenja

  • Avatar Ljubav

    Ljubav

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Kao što je jedna mama napisala..mislim da su neki presterilni,sve je hipoalergeno,zato i ima toliko alergične djece.poljubim svoje dijete u usta u igri i ne vidim tu ništa loše.ja sam kao dijete ljubila životinje i nismo svake sekunde prali ruke,igrali se u polju pa nikada nisam bila teže bolesna ili alergična.jedino mislim da nije ok da mame stavljaju dudu u svoja usta pa u bebina…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.