Ljubite li svoje dijete u usta?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Glumica Jessica Alba u razgovoru za časopis Redbook izjavila je da ne razumije zašto je čudno da neki roditelji ljube svoju djecu u usta, a društveno je prihvatljivo ljubiti kućne ljubimce u usta!
    http://www.redbookmag.com/fun-contests/celebrity/jessica-alba-interview#slide-1 [redbookmag.com]

    Što mislite o tome? Ljubite li svoje mališane u usta?

  • marijeeet

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Mislim da je to bolesno ljubiti dijete u usta !

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Meni je to skroz neukusno. Ne znam zašto. Posebno mi bude zlo kad vidim mamu s cigaretom u ruci, pa da poljubi dijete u usta.
    Da ispričam šta sam doživjela jednom u dućanu, za umrijeti od smijeha. Uglavnom stajala sam u redu na blagajni i dva mjesta ispred mene je bila mama s klincem kojeg je držala u rukama. Oko 3-4 godine star. Kako je mali bio nestrpljiv, kaže mu ona - “ajde budi dobar i daj mami pusu” i krene da ga poljubi u usta. A mali ju gurne i ko iz topa vikne da su ga baš svi čuli “ neću, vidio sam da si jučer ljubila tatinog pimpača”. Da ne pričam kako je svima nama bilo neugodno da smo u zemlju htjeli propasti, a možete mislit kako je onda ona mijenjala boje u licu. 
    Tu bi se dalo još svašta pričati o ponašanju roditelja pred djetetom i sl., ali ja sam jedva došla do daha od smijeha kad sam izašla iz dučana.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja osobno imam dva sina i na putu i trece djete i dok su bili malecki ljubila sam ih po citavom tjelu pa zasto ne i na zatvorena usta na kraju krajeva i u guzu sam ih ljubila pa to su nasa djeca nismo pedofilicari ako svoje djete poljubimo u usta,nevidim tu nikakvo gadenje.Mislim to je moje misljenje.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Ne radim to. Ne sviđa mi se. Inače svog bebača najčešće brišem poslije posjeta gostiju jer ga iscmaču za poludit. Ne mislim da je netko šugav, ali stvarno mi smeta kad ga ljube u ruku. Mislim da je to stvarno najgore za dijete jer male bebe refleksno stavljaju rukice u usta., a ja nemam naviku ljubiti tuđu djecu. Svoje dijete naravno ljubim. Kad sam bila mala, uvijek sam se brisala kad bi me netko poljubio u obraz, takva sam i ostala. Mislim da se ljubav prema djetetu (svojem ili tuđem) ne izkazuje isključivo cmakanjem.
    Jednom sam čitala da je jedan tata mislim iz Velike Britanije poljubio svoju malu bebu u usta a imao je herpes i beba je umrla. E sad, jel to točno ili ne, ne znam.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Pa neznam dali bi normalna majka ljubila djete sa herpesom na ustima djete ili da je zarazno bolesna,ali opcenito da ja svoju djecu obozavam ih kad se zezamo navecer na krevetu izljubim ih od glave do pete,a i kad dodu moje sestre isto bi izljubile moju djecu kao sta ja izljubim njihovu i to nam se ne gadi.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni to nije lijepo. Neznam. Nije mi lijepo kad se stavlja u svoja usta pa u dječja, bilo što, duda, hrana, žlica. Ja svoje dijete ljubim svukud, al u usta nekako ne. :)

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    missha


    Meni to nije lijepo. Neznam. Nije mi lijepo kad se stavlja u svoja usta pa u dječja, bilo što, duda, hrana, žlica. Ja svoje dijete ljubim svukud, al u usta nekako ne. :)

    Nije lijepo, niti zdravo. Putem sline se mogu prenijeti razne bakterije pa čak i karijes. To sam jednom od zubarke čula.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Nije mi to baš..čemu???

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikako nisam za to..mislim da je poljubac u obraz ili čelo sasvim uredu..ja se užasavam i kad mi netko sasvim nepoznat dira dijete po obrazu a maloprije je kašljao ili dirao koješta,užas!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.