Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    nena1986

    Ivonne, kako radiš kruh, sa kvascem, bez ili…. i sa kojim brašnom? Ja sam se dala u uzgajanje “divljeg” kvasca od raženog i od pirovog brašna pa ću vidjeti da li će mi uspjeti. Već sam jedan pokušaj bacila 🙄


    Sa svježim kvascem, a brašno imam svakako - integralno, zobeno, bučino, heljdino i obično bijelo pa miješam. Imam pekač, sve pobacam unutra i uključim. Jedna od boljih investicija, kupila u lidlu prije 3 godine. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    jel su vasa djeca danas nemoguca, cendrava? jedva cekam da legnem u krevet, jedva cekam noc 😩
    mala vec dugo vremena ne ide u vrtic jer je u vrticu kaos. tako da s njih dvoje ponekad  mi dode da se prijavim u vrapce na odmor 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    katiesu

    jel su vasa djeca danas nemoguca, cendrava? jedva cekam da legnem u krevet, jedva cekam noc 😩
    mala vec dugo vremena ne ide u vrtic jer je u vrticu kaos. tako da s njih dvoje ponekad mi dode da se prijavim u vrapce na odmor 🙈


    Jako jako je nervozna. Ima već drugu turu spavanja danas. Možda se nije naspavala, ne znam 🤷
    Jesmo to jedino još mi i Ivonne bez zubi? 😲

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Prije dva mjeseca dr rekla evo zubi 🤣🤣🤣 još nije izbio. 
    Mi danas super, obje smo super, noć je bila katastrofa, najgora do sad, ali dan je super. Odspavala od 10 do pola 1 i evo udara popodnevni power nap. Ja oprala kuhinju i presložila ladice s gaćama i čarapama, nismo išle van danas 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Ni mi još nemamo zube i uuuuužas je zadnjih par dana/noći 😣 cendrav, ne spava, ništa mu ne paše 🥴 do prošlog tjedna je bila milina sa spavanjem, dan 2xsat i pol, noć od 8 do 6 😇 i ondaaa kaos 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    Pocela pisat pa mi se izbrisalo.. Uglavnom potpisujem sve i luda sam vise 😳 kolica i auto bez problema spavanje ali vecernje to se namjests po 500 miljuna puta izubija me cijelu.. Ne mogu vise luda sam i isfrustirana.znam da je sve to ok ali ja ne mogu. Muz ga je uspavao 5 puta u ovih 7 mjeseci i misli da je Boga uhvatio za bradu. Iman osjecaj da samo uspavljujem 🙈😳 u ogledalu kad se vidim zgrozim se.. Ko stara starica sa podocnjacima fo poda i 15 kg viska.. Krepana sam 🥴

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Moj je ok. Mi ne spavamo nikako. Ja sam preumorna i da bih bila iafrustrirana. Inace nije bas neki spavac, ali toliko se puta budit nocu i satima ostat budan da se nosimo, e to je stvarno koma. Po sat, sat ipo traju seanse. Nikad se vise nismo nosili nego sad kad ima.preko 9kg. Ja ne znam sta je to. SG sve stigne. I na cugu, kavu popit, naspavat se. Cudo. On me zapravo najvise frustrira.
    A sad o bebama. Moj je poceo zmirkat povremeno. I zapilji se u jednu tocku. Jel to i vasi rade? Ja to prije nisam primijetila, ali sad mi se cini da je krepan od umora pa zato. A mozda je to i jeki novitet. Nikako se sam ne moze igrat. Moras sve s njim. Bas je zahtjevan. Dodje mi da upalim baby tv i adios amigos. Trudim se ne, ali ubija me malac. Mene frustrira ta golema kolicina sline koju to dijete proizvodi. Ja vam to ne mogu objasnit. On je vjecito mokar ko cep. Nema tih slinceka i majica koje se mogu mijenjat. Samo susim na radijatoru i mijenjam. Ne stignem.ni prat. I poceo je stalno trljat nos. Mozda ga svrbe gornje jedinice. Vidjet cemo. Tako.malo spava, a ko.cigra je. Ja sam prebijena ko.macka

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    P.s. Ja kopnim. Ave mi je preveliko. Sad vise ne licim na nista osim suhog bakalara… A cak i jedem

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Mi isto jos nemamo zubice. Al su pocele nervoze, po noci se cesce budi, pa ju cesce i nahranim i na sisi opet zaspi (barem ne moram nunat). Ovih dana sam isto umornija. Danas sam s njom odspavala popodne. Fucka mi se kako izgleda stan, a izgleda ko da je bomba pala. Sise su manje vise ok, ostao jos koji kanalic koji malo boljucka, al mislim da ce isisati uskoro. Al me zato sad od ukocenosti boli glava (nikad kraja mukama). Ona uz sve igrackice za grickanje tiska celjust da si olaksa 🤷‍♀️. Pocela je govoriti mama i to totalno koristi protiv mene 🙈🥰 kad negdje odem ili ju ostavim u kreveticu da sama zaspi, eto je placnim glasicem 😭.
    Jesu i vasi klinci navecer puni energije? Moja cura ko da dobije nalet energije poslije 8 sati pa blebece, mlatara, igra se, smije se itd

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    Moj je ok. Mi ne spavamo nikako. Ja sam preumorna i da bih bila iafrustrirana. Inace nije bas neki spavac, ali toliko se puta budit nocu i satima ostat budan da se nosimo, e to je stvarno koma. Po sat, sat ipo traju seanse. Nikad se vise nismo nosili nego sad kad ima.preko 9kg. Ja ne znam sta je to. SG sve stigne. I na cugu, kavu popit, naspavat se. Cudo. On me zapravo najvise frustrira.
    A sad o bebama. Moj je poceo zmirkat povremeno. I zapilji se u jednu tocku. Jel to i vasi rade? Ja to prije nisam primijetila, ali sad mi se cini da je krepan od umora pa zato. A mozda je to i jeki novitet. Nikako se sam ne moze igrat. Moras sve s njim. Bas je zahtjevan. Dodje mi da upalim baby tv i adios amigos. Trudim se ne, ali ubija me malac. Mene frustrira ta golema kolicina sline koju to dijete proizvodi. Ja vam to ne mogu objasnit. On je vjecito mokar ko cep. Nema tih slinceka i majica koje se mogu mijenjat. Samo susim na radijatoru i mijenjam. Ne stignem.ni prat. I poceo je stalno trljat nos. Mozda ga svrbe gornje jedinice. Vidjet cemo. Tako.malo spava, a ko.cigra je. Ja sam prebijena ko.macka


    Ovo ko da mi starijeg opisuješ, nije spavao a ko ligra, slinio je ko vodoskok, ali znao se je sam igrati. I malena se sama zaigra.
    Nadam se da će ti uskoro postati bolje, bar što se tiče podrške od muža

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.