Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    I mi prijavljujemo drugi zub 💪 jako nemirno spava zadnje vrijeme.. Tako se i probudi ja mislim.. Nekako mislim zadnje 2 veceri da se budi da ga stomacic muci.. Jutros se napinjao sigurno 10 minuta ja mislila bit ce puna pelena kad ono 2 brabonjka 😳. Jel moze ga mucit stomak zbog novog sisaca na boci? Mozda jet prebrzo popije? 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Jutro, cestitam na zubicima. Mi sve gore spavamo. Nemam se s cim pohvalit. Budjenje i plac, sat ipo nunanja da bi spavao jedva sat vremena. Onda sve ispocetka. Prebijeni smo ko macke. 
    Mini, i moj se tako zna naprezat i zastenjat i prdbut. Isto nekad tiska, a izadje mini brabonjak. Ja.mislim da se oni moraju naviknuti na tu novu kolicinu hrane i to da se sve mora probavit. Nije vise samo.da popiju mlijeko. Ni sama ne znam jel ne spavamo radi toga, zuba ili cega, ali mi standardno po svom 🤦🏻‍♀️🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    krino

    Jutro, cestitam na zubicima. Mi sve gore spavamo. Nemam se s cim pohvalit. Budjenje i plac, sat ipo nunanja da bi spavao jedva sat vremena. Onda sve ispocetka. Prebijeni smo ko macke.
    Mini, i moj se tako zna naprezat i zastenjat i prdbut. Isto nekad tiska, a izadje mini brabonjak. Ja.mislim da se oni moraju naviknuti na tu novu kolicinu hrane i to da se sve mora probavit. Nije vise samo.da popiju mlijeko. Ni sama ne znam jel ne spavamo radi toga, zuba ili cega, ali mi standardno po svom 🤦🏻‍♀️🤣


    Uf ja sam prebivena i sve deblja 😳 jedem od muke.. Stavrno mi nije problem jer ja ne spavam nego vise mi njega zao znam da mu se spava a ne moze 🤷‍♀️ do 4og mjeseca spavao je cilu noc uz jedno kratko budenje sad ih je 100 🙈 pocela sam opet pušit a gade mi se cigare 😳 samo zbog osjecaja da cu imat 5 minuta mira 😥

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    MiniCooper26

    krino

    Jutro, cestitam na zubicima. Mi sve gore spavamo. Nemam se s cim pohvalit. Budjenje i plac, sat ipo nunanja da bi spavao jedva sat vremena. Onda sve ispocetka. Prebijeni smo ko macke.
    Mini, i moj se tako zna naprezat i zastenjat i prdbut. Isto nekad tiska, a izadje mini brabonjak. Ja.mislim da se oni moraju naviknuti na tu novu kolicinu hrane i to da se sve mora probavit. Nije vise samo.da popiju mlijeko. Ni sama ne znam jel ne spavamo radi toga, zuba ili cega, ali mi standardno po svom 🤦🏻‍♀️🤣

    Uf ja sam prebivena i sve deblja 😳 jedem od muke.. Stavrno mi nije problem jer ja ne spavam nego vise mi njega zao znam da mu se spava a ne moze 🤷‍♀️ do 4og mjeseca spavao je cilu noc uz jedno kratko budenje sad ih je 100 🙈 pocela sam opet pušit a gade mi se cigare 😳 samo zbog osjecaja da cu imat 5 minuta mira 😥


    Meni je vec problem sto ne spavam 🤦🏻‍♀️ Ja mrsavim jer nisam stresni jedac. Kod mene obrnuto. Ja se zatvorim u kupaonu ili svaki dan popodne idem u ducan. Sama. To je mojih pola sata mira 🤣
    I mome se stalno spava. Cak i usred noci kad se probudi, trlja oci i ne moze gledat, aline moze ni zaspat. Nunamo po dat ipo. Na nama zaspu, cim ga spustis dreka. Uzasno je to. I koprca se puno u kindacu. Ne moze sr nikako namjestit, ne pase mu nista. Pa se okrene na trbuh pa se zapetlja u resetke, pa se cijeli izvine da glavu zabaci unazad… Ne znam sta je to, al ubi nas

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Krino, jesi isprobala swaddling? Oni su sad veći, ali moja nekad kad je nervozna, ja ju umotam, i smiri se.

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    shell

    Krino, jesi isprobala swaddling? Oni su sad veći, ali moja nekad kad je nervozna, ja ju umotam, i smiri se.


    Ne usudim se. Prebacuje se na trbuh

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    krino

    shell

    Krino, jesi isprobala swaddling? Oni su sad veći, ali moja nekad kad je nervozna, ja ju umotam, i smiri se.

    Ne usudim se. Prebacuje se na trbuh


    Moj se voli priljubit uz nesto.. Uz ogradicu od kreveta.. I prije bi ga to smirilo.. A sad ga uhvati neka nervoza i baca deku sa sebe i nogama lupa 🤷‍♀️ prije bi se sa nama u krvetu smirio i spavao bez problema sad ni to ne paše 🥴 moj na meni zaspe bez problema cak ga ne nunam nego se on sam namjesti i zaspe i skontala sam da oce na trbuh spavat kad ga nesto muci 😳😥 ajde bar jede s tim se mogu pohvalit i jako voli bi na podu se igrati i voli hranilicu.. Ostavim ga malo da sjedi poslij jela ostavim mu zdjelu i zlicu pa se s tim igra

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    joj to spavanje, mi evo zadnja dva dana sto buđenja ali eto mi smo u skoku u razvoju. i onaj sa šest mj je bio grozan al čini mi se ovaj još gori, ili to samo meni teško pada jer bas smo fino spavali u zadnje vrijeme. osim skoka izbija četvrti zub, slini ko lud, nos mu procurio. inače je sve ok i počela aam mu puno toga davati da jede sam. kruh i sirni namaz, izrežem na sitne kockice i on sam kupi sa stola ili hranilice. naravno bude toga i na podu 🤣🤣 ali moram reci ide mu super. danas smo jeli pire krumpir špinat i oradu i pileću juhu. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    sto se tiče kila ja sam isto trenutno jadna i mršava. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Bok cure…. ne stignem pisat od ove beštije… netko je spominjao strah od odvajanja, aha, tu smo. Deračina čim je spustim negdje. Hoće tati, prisilno, na 5 min. Hoće bratu, minutu i pol dok divlja s njom (pa mu postane preteška). Hoće mojoj mami, na cca 10 min. Svekrvi, na cca 10 min. Prijateljici/kumi na cca 3 min. I onda širi ruke, gura se k meni. Al to kad je dam/spustim/iziđem uvreda svjetska. Ostane bez zraka dok se dernja. Pustim je, pa se vratim, da vidi da je neću zauvijek ostaviti, nemajka. Kuća prljava, ručak jedva skuhan, hodamo neopeglani 🙈🔝…. divno nam je. 
    Ivonne, ti bi treće 👏👏👏, svaka čast ❤.
    Mislim da sam ja gotova. Samo mislim 😂 
    Nego, što vam klinci vole od “igračaka”, ako se upoće igraju s ičim? Moja još ima fazu sve u usta. Pa nam je ambalaža najzanimljivija, kremice, posudice, plastične boce, žličice i sl. 😂 i zdravoljupci 😂 
    I da, hranom se igra 😂😋

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.