Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    krino

    MiniCooper26

    krino

    MiniCooper26

    Jojj ti zubi 😳🤪 sinoc isto buđenje non stop.. Nikako da se namjesti. Stavim ga sa sobom u krevet pa jos gore.. Prije bi sa nama bar spavao bez buđenja.. Sve se tjesim da je to zbog zubi. Onda me lupi zuta minuta, citaj zuti dan 🙈 pa me uhvati nervoza.. Losa majka ne znam sto mi je djetetu itd itd.. Doduse sinoc je dosta i prdio mozda ga je i probava mucila 😳 iako uredno on sve nuzde obavlja 🤪 ali imam osjecaj da mu pred spavanje napravim 500 ml da bi sve to pojeo. Mozda i bude gladan pa se budi 🤷‍♀️Dorucak suoer pojede rucak isto ali ne ko dorucak 🤷‍♀️ sto krivo radim 🤷‍♀️ satrat cu se vise u pojam..

    Vjerojatno nista krivo ne radis. To je takav period. Nemoj se satrat u pojam. Sve ce to proc. To ti kazem ja kojoj je dijete serijski nespavac i otkotrljalo se na pod. Amen.

    Sitim se tebe uvik😳 proc ce to sve samo nek je zdravlja mi cemo nekako to prezivit 🤪

    Normalno, kao i sve prije i poslije nas. I one kojima jednom nije bilo dovoljno pa utvrdjuju gradivo s drugim, trecim itd. djetetom 🤣
    Nekako mi je too soon da si zamislim da mi svojevoljno padne na pamet ovo sve ponavljat 🤣 Vidit cemo za koju godinu. Kazu iskusnije mame da sveeee zaboravis. 😉


    Meni je trudnoca bila predivno iskustvo. Bas sam se osjecala super i to bi svakako htjela osjetit opet. A bit mama je puno teze i iscrpljujuće pogotovo kad nema baka servisa 🤪 eto brzo ljeta i Peljesca 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Tiha

    Jutro svima 😊 čitam vas ali nikako pisat, prehlada me ubi.. Moj još nije pao, ali je zato u srijedu kod pedijatrice to odlučno pokušao… S onog visokog stola je skoro odletio i uzeo nam 10 godina života. Mi smo na dva obroka, jede sve i koliko god napravim, nikad manje od 200 grama. Ima 4 flašice po cca 150ml, a ako popije više bljucka još satima. I na sve to dobije samo 200grama u cijelom mjesecu. Nisam opće pametna, pojačavat mu žitarice? Naravno, svi oko mene sretni jer je to tak kad mu ne daš kekse ili čokolino 😒 nemajka.. Krino, i mi imamo noćna druženja, od 2 do 4. Tješim se, kao i protekla 2 mjeseca, da idu zubi 😆


    Jel ti pedica nesto govorila za tezinu ili se samo ti bediras oko toga? Ja sam mislila da ce nas pospotati oko tezine jer je na zadnjem pregledu u mj dana dobila manje od 10g dnevno, al je samo rekla da ona prati svoju krivulju, da je dobro i zdrava i da se vidi na njoj da je sve super. Nemoj slusat druge, samo sebe i pedicu. Ostali nisu bitni. Sto ce i imat od cokolina i keksa osim kile.. Nikakvih vitamina, minerala i sl.. Mislim da su u fb grupi u takvim slucajevima preporucile cure vise ugljikohidrata. Uvijek ce biti onih koji su pametniji. Btw. i moja cura se krenula okretat na stolu pa sam trznula primit ju a pedica me uvjeravala da ju ona drzi, da nece past nikud 😅. 
    Mene je neki dan mala s celom odalamila u nos kad sam ju vadila iz krevetica 🙈 ona naravno plakala a ni meni nije bilo svejedno. 
    Zubici kod nas jos ni blizu.. Slini, al jos uvijek nista pretjerano 🤷‍♀️ bit ce mozda krezuba za 1. Rockas 🤣
    Sto se drugog tice, ja sam odma u bolnici razmisljala da bi to mogla opet 🤣🤣 zakljucila sam da porod mogu opet, al sad kad vidim kolko paznje mala trazi, bilo bi mi zao ne joj dat svu paznju koju joj zelim dati. Nekako mi je i bed zbog posla.. Ono, penzija, radno iskustvo itd. Budimo realni, kao zena koja je bila doma s bebom si definitivno u losijoj poziciji.. Jel vi razmisljate o tome? 

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Joj, ja nisam neki tip za bit doma. Ja se divim zenama koje mogu brinuti o djeci i kucanstvu iskljucivo. Ja mislim da bih flipnula. Ja se veselim povratku na posao jer sam se zazelila razgovora s odraslim ljudima. Ali drugacijih razgovora od: jel papao, jel kakao i koliko je spavao? Vec sam luda od toga. A ionako nespavam pa mogu i odraditi smjenu. Uzasno mi je ostaviti tako malu bebu u jaslicama nekome drugome na cuvanje. Najgore mi je kad vidim sto jedu. Najradije bih cijeloj grupi kasice spremala. Sad sam se dosta izvjestila. Ali unatoc tomu, nisam za biti kuci. Mi inace puno putujemo pa jedva cekam da mali stasa pa krenemo svi zajedno. 

    I da, hvala svima koje ste podijelile svoje iskustvo sa padajucim bebama. Ja san se utjesila, ali sam posijedila i skratila si zivot bar za 10 godina 🤦🏻‍♀️😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Tiha

    Tiha

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    Tiha

    Jutro svima 😊 čitam vas ali nikako pisat, prehlada me ubi.. Moj još nije pao, ali je zato u srijedu kod pedijatrice to odlučno pokušao… S onog visokog stola je skoro odletio i uzeo nam 10 godina života. Mi smo na dva obroka, jede sve i koliko god napravim, nikad manje od 200 grama. Ima 4 flašice po cca 150ml, a ako popije više bljucka još satima. I na sve to dobije samo 200grama u cijelom mjesecu. Nisam opće pametna, pojačavat mu žitarice? Naravno, svi oko mene sretni jer je to tak kad mu ne daš kekse ili čokolino 😒 nemajka.. Krino, i mi imamo noćna druženja, od 2 do 4. Tješim se, kao i protekla 2 mjeseca, da idu zubi 😆

    Jel ti pedica nesto govorila za tezinu ili se samo ti bediras oko toga? Ja sam mislila da ce nas pospotati oko tezine jer je na zadnjem pregledu u mj dana dobila manje od 10g dnevno, al je samo rekla da ona prati svoju krivulju, da je dobro i zdrava i da se vidi na njoj da je sve super. Nemoj slusat druge, samo sebe i pedicu. Ostali nisu bitni. Sto ce i imat od cokolina i keksa osim kile.. Nikakvih vitamina, minerala i sl.. Mislim da su u fb grupi u takvim slucajevima preporucile cure vise ugljikohidrata. Uvijek ce biti onih koji su pametniji. Btw. i moja cura se krenula okretat na stolu pa sam trznula primit ju a pedica me uvjeravala da ju ona drzi, da nece past nikud 😅.
    Mene je neki dan mala s celom odalamila u nos kad sam ju vadila iz krevetica 🙈 ona naravno plakala a ni meni nije bilo svejedno.
    Zubici kod nas jos ni blizu.. Slini, al jos uvijek nista pretjerano 🤷‍♀️ bit ce mozda krezuba za 1. Rockas 🤣
    Sto se drugog tice, ja sam odma u bolnici razmisljala da bi to mogla opet 🤣🤣 zakljucila sam da porod mogu opet, al sad kad vidim kolko paznje mala trazi, bilo bi mi zao ne joj dat svu paznju koju joj zelim dati. Nekako mi je i bed zbog posla.. Ono, penzija, radno iskustvo itd. Budimo realni, kao zena koja je bila doma s bebom si definitivno u losijoj poziciji.. Jel vi razmisljate o tome?


    I nama je rekla isto 😊 savršen i prati svoju krivulju 😁 mi smo dobili 7g/dan. Aktivan je on i stvarno jede, al nekak kad slušam o velikim bebekima i ja bi da moj malo brže poraste 😬🙈 ja bih, s obzirom na porod mogla još 7 komada, ali isto ko i krino, puuusti me da pričam o nečem što nije prazan tanjur i puna pelena 😂

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Ja ću ići po još jedno 🤣🤣 Nakon što malo dođem sebi. Možda 2022 godište 🤣🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Tiha

    I nama je rekla isto 😊 savršen i prati svoju krivulju 😁 mi smo dobili 7g/dan. Aktivan je on i stvarno jede, al nekak kad slušam o velikim bebekima i ja bi da moj malo brže poraste 😬🙈 ja bih, s obzirom na porod mogla još 7 komada, ali isto ko i krino, puuusti me da pričam o nečem što nije prazan tanjur i puna pelena 😂


    Eto ti onda. Ako te neko pita kolko je dobio kazes mu da je pedica rekla da je dobio taman kolko treba 😁. Mislim da nase bebice kad bi vise dobivale na kilazi ne bi bile vise nego samo deblje, tak da ne bi i onako bili veliki bebeki nego samo debeli bebeki 😅. Meni je moja savrsena tocno takva kakva jest ☺️.
    Ja hvala bogu vodim dosta raznolikih razgovora i ljudi mi svasta pricaju pa nisam samo ogranicena na mamece teme 😁 tak da mi ne ametaju povremeni razgovori o kasicama, rastu, zubicima itd. 

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    ufff meni dosta ovo dvoje, ne želim vise bit trudna, nikad se lošije nisam osjećaja u svojoj kozi. al imam i godina. krino ali drugo dijete će ti biti anđeo tako da samo sto prije dok si ufurana 😀

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    katiesu

    ufff meni dosta ovo dvoje, ne želim vise bit trudna, nikad se lošije nisam osjećaja u svojoj kozi. al imam i godina. krino ali drugo dijete će ti biti anđeo tako da samo sto prije dok si ufurana 😀


    Hahahahhahaahaaaa, a sta ako je ovaj zlatan pa me dopadne neki zvrk? Zar nije tvoj muz rekao.da bi i trece? Ti ces kao Ivonne 😉
    Uostalom, imam i ja godina. Ne znam ni sama. Prerano mi je. Trudnoca super, porod koma, poslije poroda…drzim se nekako u polusnu/polujavi 🤦🏻‍♀️
    Tesko da sam ufurana. Ja mislim da sam skroz ispijena i isfurana 🤣
    On je zaspao prije 45min. Jucer smo do pol 12 nunali naizmjence, a onda smo mislili da cemo ic spavat po noci. Kazu, zubi ha? Nnnnnda 😁😁

    [lilypie.com]

  • Nikki

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Bok cure. Ja ne stignem pisati 😕
    Da popratim teme, mislim, odnosno prilično sam sigurna da ćemo ostati na ovo dvoje (iako sam ja potajno htjela troje), što zbog godina, dva ne baš lagana poroda, što zbog toga što smo sami, bez baka servisa, ne baš rodbine i tako… zaključak je da je pametnije za sve nas ovako!
    Gs je bolestan, izgleda gripa, ja trčala sa oboje kod dr da ih posluša prije vikenda jer manji nešto kašljuca, dosta mi je jedan bolestan, ali sve je ok, nego ja usput komentiram da mali zadnjih 10tak dana suze roni čim ja izađem iz prostorije, prije je znao njurgati, ali tata bi to uspio riješiti, ovo sada je nemoguće, dok se ne vratim dreka i plakanje na najjače, a ona meni da je to faza oko 9. mjeseca, strah od razdvajanja, nepoznatih i sl. 😥 zaboravila ju pitati koliko će trajati 🤪 
    Ne sjećam se te faze sa starijim 🙈🤷‍♀️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar pelinka

    pelinka

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Dobro jutroo! Imamo zuuuuub!! 😁😁😊😊 cistim mu nosic maloprije i gledam kako se ocrtavaju dolje jedinice. Probam prstom, kao i svaki dan skoro, a ono grebe nesto 😁 bas me obradovalo. Plus sto je bila dost dobra noc, vidjet cemo jel slucajnost ili se nesto mijenja. Zaspao oko 21, probudio se poslije ponoci. Sisao i spavao od pola 1 do pola 5. Pa onda jos jedno budjenje u 6 i u 15 do 7 je odlucio da se naspavao 😁 
    Btw, on vec cca tjedan dana kaka u nonu. I to svaki dan. Otkad jede kasice, ima stolicu svaki dan. I skuzim kad bi trebao kakat, pa ga odnesem. Ne stavljam ga jos da sjedne na nju, ali ga drzim iznad u onom tzv. polozaju za kakanje. Super nam je to, njemu je lakse, a i meni jer ne bude umuljan do vrata 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.