Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Bebice rođene ljeti, 2019. Iskustva, problemi, podrška…

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Hvala Nena 😊😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Sad ćemo se duplat… hahaha malo tu, malo spamat trudnice 😂😂

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Jedva se snasla i nasla nas. Ufff

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    krino

    Evo i mene. Jedva se snasla i nasla nas. Ufff


    Jeeee!!! ❤ živa? Jeste malo došli k sebi… 

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Večer cure 😍
    Mene su počeli šavovi opasno zatezati, sad ih baš osjetim. Na trudnoći sam napisala da je bolje kad pukneš nego kad te i režu😂 bar mogu sjedit, ali počelo zatezati.
    Ragade su mi odvratne, krvave, danas se malena napila i krvi i bljuckala ju van, nije lijep prizor. Ali sve bolje doji pa se nadam da će brzo ovo zacijeliti. Cijelo vrijeme su na zraku, mažem s multi mam i sa svojim mlijekom.
    Hvat joj je kod dojenja dobar samo u jednom trenutku napravi cvok što je dovoljno da napravi štetu na bradavici.
    Kako se vi držite?    

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Večer cure 😍
    Mene su počeli šavovi opasno zatezati, sad ih baš osjetim. Na trudnoći sam napisala da je bolje kad pukneš nego kad te i režu😂 bar mogu sjedit, ali počelo zatezati.
    Ragade su mi odvratne, krvave, danas se malena napila i krvi i bljuckala ju van, nije lijep prizor. Ali sve bolje doji pa se nadam da će brzo ovo zacijeliti. Cijelo vrijeme su na zraku, mažem s multi mam i sa svojim mlijekom.
    Hvat joj je kod dojenja dobar samo u jednom trenutku napravi cvok što je dovoljno da napravi štetu na bradavici.
    Kako se vi držite?


    Evo mi smo u fazi skoka u razvoju… dakle visi na cici već drugi dan (I noć) 😥. Do sad bi odspavala 2-3 sata u komadu, sada jedva sat i to ako… Pomalo smo koma… 😂 Ragade smo brzo riješili. Dojim je samo na lijevu cicu, mislim da će mi otpasti. Kad dojiš na dvije, bar jedna stigne odmoriti, ovako nema odmora 😂. Šavovi su mi otpali svi, nakon jedno 10-15 dana… isto kao I tebe, nije strasno boljelo. 

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    U svakom slučaju sve zajedno neusporedivo bolje nego prvi put. Prvi put sam bila kao Krino, 18 sati, samo što je na kraju bio carski. Trebalo mi je dobra 2 mjeseca da nadođem… sad sam bila ko avion vec nakon 7 dana… Imate problema sa hemoroidima? Ja otprije 5-6 dana… muka živa

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    nena1986

    U svakom slučaju sve zajedno neusporedivo bolje nego prvi put. Prvi put sam bila kao Krino, 18 sati, samo što je na kraju bio carski. Trebalo mi je dobra 2 mjeseca da nadođem… sad sam bila ko avion vec nakon 7 dana… Imate problema sa hemoroidima? Ja otprije 5-6 dana… muka živa


    Dobila jedan na prvom porodu koji se rijetko aktivirao. U ovoj trudnoći su me ubili, tri dana nisam mogla sjediti. Mazala hemopropanom hm mislim da se tak zove jer je na biljnoj bazi bolje su one ali imaju kostiće i ne smijemo.
    Sad isto imam kod šavova jedan ali ne boli.
    I meni je nakon prvog trebalo 2 mjeseca da nadođem

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    nena1986

    Ivonne

    Večer cure 😍
    Mene su počeli šavovi opasno zatezati, sad ih baš osjetim. Na trudnoći sam napisala da je bolje kad pukneš nego kad te i režu😂 bar mogu sjedit, ali počelo zatezati.
    Ragade su mi odvratne, krvave, danas se malena napila i krvi i bljuckala ju van, nije lijep prizor. Ali sve bolje doji pa se nadam da će brzo ovo zacijeliti. Cijelo vrijeme su na zraku, mažem s multi mam i sa svojim mlijekom.
    Hvat joj je kod dojenja dobar samo u jednom trenutku napravi cvok što je dovoljno da napravi štetu na bradavici.
    Kako se vi držite?

    Evo mi smo u fazi skoka u razvoju… dakle visi na cici već drugi dan (I noć) 😥. Do sad bi odspavala 2-3 sata u komadu, sada jedva sat i to ako… Pomalo smo koma… 😂 Ragade smo brzo riješili. Dojim je samo na lijevu cicu, mislim da će mi otpasti. Kad dojiš na dvije, bar jedna stigne odmoriti, ovako nema odmora 😂. Šavovi su mi otpali svi, nakon jedno 10-15 dana… isto kao I tebe, nije strasno boljelo.


    Samo dojiš?   Onda ta sisa ima hiperprodukciju 😂😂
    I moja je u nekom skokicu samo sise mijenjam ali nešto i odspava
    Jel kod vas onaj skok s 3 tjedna?
    Mene taj dotukao s malim. Samo sam dojila, bila sam sama i nisam stizala ni jest

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.