Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Što se tiče kila, deblja no ikad 😩

  • Avatar pelinka

    pelinka

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ubi me nocas.. milion budjenja uz dreku.. ti zubi sad idu brzo jedan za drugim, jelda? Mozda krece druga jedinica?! Pojma nemam vise.. ne valja u kreveticu, ne valja kod nas..
    Igracke.. ima plisenog psa koji malo zvecka i ima onu gumu za zvakat, njega voli od pocetka.. ima dvije zveckice (zvoni mi u glavi vec 😂) i super su mu. Neka šuškalica, ne znam kako bih to uopće nazvala, plosnata papiga, a unutra je neki celofan, sta li je. I slikovnica ona za vodu, mekana, isto pišti 😂 s tim se zabavlja svaki dan. Nekad nesto, nekad sve. Zna se bas lijepo sam zaigrat, pa si on onda brblja, lamata nogama i super mu je 😁 i obozava tetru i sakrivanje iza nje. Ili kad prebacimo preko njega, pa on lamata da se oslobodi. To mu je ekstra zabavno 😂
    Kile.. ja sam trenutno na -27 od poroda.. al dobro, mene ima, pa mi pase 😁 jos par i bit cu si taman. Samo sto sve visi uzas, ne znam kako cu to ikad utegnut 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Igracke… Jedna papiga, ukrasni jastuk, tetre i onaj mali cvijet zvecka za male male bebe. I kljunasica. Hodam vec 2,5h. Mister spava. To je tak kad po noci partija. Ja se tako utezem i idem na vjezbanje. I da te odmah utjesim, ni sama ne znam ima li ikakvog pomaka. Ono malo guzice mi ko puding drma. I taaaako…

    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Nasa cura je postala malkice nervozna i pocela je malo vise sliniti nego prije, izgleda da mozda ipak nece but krezubica za prvi rockas 😅. Dolje se vide i crtice, al one se vide vec neko vrijeme. Danas i jucer je i lijepo popapala kasice. Ne sve, al sigurno oko 100ml. Uvodimo trenutno sljivu, jucer smo papali sljivu, palentu, jabuku i ciklu, a danas sljivu, batat i tikvu s maslinovim.
    Kupila sam i pirov griz da imam kad cu uvodit i prebacila ga odma u staklenku, sad vidim da u njemu ima nekih kukaca, crva i ne znam cega sve 😳 nisam jos ni pocela trosit a vec ga mogu bacit.. Jel neko moze preporuciti neku marku koja mu je ok? 

    Igracke.. Ima jedan obruc za masiranje desni koji obozava, a trenutno ga hoce pregristi kolko tiska zubalo. Inace jos voli jednu zveckicu na kojoj su isto dva obruca s kojim si moze masirati desni i neki mali plisanci, voli zveckicu bubamaru i muhu koje su skinute s babygym-a i obozava jednog plisanca didaktickog kukca koji ima zveckicu u jednoj sapici, ono sto pisti kad se stisne u drugoj sapici a ticala su sustava. Jos voli sustavu knjigicu (s zivotinjama) a gs (ovih dana je fakat gs) joj je dao praznu bocu kole i doslovno ju grli  s rukama i nogama kolko joj je super 🤣 raznorazne ambalaze koje suste su isto uvijek dobrodosle. 
    Kile.. Takoder teza no ikad, al ne znam kolko jer vec neko vrijeme ne zelim stat na vagu jer se samo bediram. A slatko i nezdravo mi se nevjerojatno trazi (ove jeftine krafne od cokolade iz konzuma mi stvarno ne idu u korist) i proljetni umor me primio i samo bi spavala i odmarala 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    pelinka

    Ubi me nocas.. milion budjenja uz dreku.. ti zubi sad idu brzo jedan za drugim, jelda? Mozda krece druga jedinica?! Pojma nemam vise.. ne valja u kreveticu, ne valja kod nas..
    Igracke.. ima plisenog psa koji malo zvecka i ima onu gumu za zvakat, njega voli od pocetka.. ima dvije zveckice (zvoni mi u glavi vec 😂) i super su mu. Neka šuškalica, ne znam kako bih to uopće nazvala, plosnata papiga, a unutra je neki celofan, sta li je. I slikovnica ona za vodu, mekana, isto pišti 😂 s tim se zabavlja svaki dan. Nekad nesto, nekad sve. Zna se bas lijepo sam zaigrat, pa si on onda brblja, lamata nogama i super mu je 😁 i obozava tetru i sakrivanje iza nje. Ili kad prebacimo preko njega, pa on lamata da se oslobodi. To mu je ekstra zabavno 😂
    Kile.. ja sam trenutno na -27 od poroda.. al dobro, mene ima, pa mi pase 😁 jos par i bit cu si taman. Samo sto sve visi uzas, ne znam kako cu to ikad utegnut 😂


    Nama u 3 dana 2 zuba tako da je sve moguce 😳

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    mene moje dijete toliko puta ugrizlo u ova dva dana da me strah izvaditi sisu. mislila sam da nikad vise necu imati zastoj ali eto on danas odbija sisati i ja sam u banani. nis mu je začepljen i on ne želi ništa. sad popodne mz je malo bolje ali eto neće bas sisati, sad već zaspao ba meni

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Katiesu, kako cice? Nadam se da ce mali proradit. Ja vise nisam normalna od nespavanja. A sg me svako jutro pita kakva je bila noc. Mi kao da nismo u istoj kuci, kamoli sobi. Fascinantno. Ja zguzvana, a on se “ok naspavao”. Sta bih ja njemu radila….jaoooo

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Pelinka, kako je kod tebe? Pa tebi bi mogao i biti skok u razvoju sa 6mj…? Ako je, drzi se. To ne traje dugo 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar pelinka

    pelinka

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    krino

    Pelinka, kako je kod tebe? Pa tebi bi mogao i biti skok u razvoju sa 6mj…? Ako je, drzi se. To ne traje dugo 😉


    Jutro! Pomislila sam i ja na skok, ali mislim da nije. Sve ove prije smo osjetili, bilo je nasisavanje do besvijesti, ali sad nema toga. On ne spava nocu od koji tjedan prije navrsena 4 mjeseca, tako da mi ni to nije povezano. Sta god da je, proci ce. Jednom 😂
    Proslu noc je sastavio 5 sati sna u komadu, nisam mogla doc k sebi.. ali nocas opet po starom 😂 trazim neki obrazac, nesto, al nula bodova. Bit ce da je to kak mu dodje haha.
    Jucer sam mu dala i dorucak i rucak i veceru. I sve je pojeo s gustom. S jedne strane citam onu grupu Domace kasice za bebe, s druge strane slusam savjete mame, svekrve i ostalih pa onda trazim neku zlatnu sredinu ilitiga radim po svom 😂 valjda ga sad necu urec, ali stvarno lijepo jede.

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    krino

    Katiesu, kako cice? Nadam se da ce mali proradit. Ja vise nisam normalna od nespavanja. A sg me svako jutro pita kakva je bila noc. Mi kao da nismo u istoj kuci, kamoli sobi. Fascinantno. Ja zguzvana, a on se “ok naspavao”. Sta bih ja njemu radila….jaoooo


    Kad me to pita pa ubila bi ga ili kad kaže sinoć je super spavala a ja se ustala jedno 15 puta😡

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.