Ljetne bebice 2019.god.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Neno kakvo je stanje u Rijeci vezano uz corona histeriju? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Evo i mene opet s kvrgama 😫 mala strajka cijeli dan a ja nadobudno opet zabrijavala da ce za sljedeci obrok navaliti, a ona nikako da navali. Sve sam vise uvjerena da zubici dolaze, losije spava, cendrava je, strajka s hranom, mislim da su to klasicni simptomi. Izdojila sam naravno nesto, al je jos ostao dio koji nisam mogla izdojiti. Nadam se da ce to izvuci tijekom nocnog podoja.
    Krino, mozda bolje da ne cuje nego da ti on jos stres radi jer mali ne spava.
    Ivonne, mislim da zagreb vise histerizira oko korone nego rijeka 😅. Poslala ja gs clanak kako su prazne police po trgovinama, kaze on - ma za nas nema straha, mi cemo ic baki i djedu na selo, oni imaju pun zamrzivac hrane 🤣. 

    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    izvukao je kvrge jer sisa valjda 10 puta tokom noći. evo već petu noć ne spavamo. kombinacija prehlade, zubi, skoka. uzas. mi smo svi po malo bolesni a nista ozbiljno, neki kasalj i curenje nosa. evo ja sad osjetim da me boli grlo. a ovo s korona virusom mi je već smiješno. bila prekjučer u lidlu i usokirala se, otpale mi ruke noseći tih par sitnica sto mi trebalo. košare no za lijek sve zauzete ili hrpe na kasama. nema ljudi da ih vrate na mijesto niti da popune police. pa jel moguće da su se svi toliko uzjebali. a ja sam luda onda, možda je to stvarno ozbiljno. žene, st kažete, jel ja trebam u ozbiljnu nabavku ? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    katiesu

    izvukao je kvrge jer sisa valjda 10 puta tokom noći. evo već petu noć ne spavamo. kombinacija prehlade, zubi, skoka. uzas. mi smo svi po malo bolesni a nista ozbiljno, neki kasalj i curenje nosa. evo ja sad osjetim da me boli grlo. a ovo s korona virusom mi je već smiješno. bila prekjučer u lidlu i usokirala se, otpale mi ruke noseći tih par sitnica sto mi trebalo. košare no za lijek sve zauzete ili hrpe na kasama. nema ljudi da ih vrate na mijesto niti da popune police. pa jel moguće da su se svi toliko uzjebali. a ja sam luda onda, možda je to stvarno ozbiljno. žene, st kažete, jel ja trebam u ozbiljnu nabavku ?


    Ja isto ne idem u stvaranje zaliha i isto nemam sto kupit ni u sparu ni u lidlu ni u konzumu. Svi poludili. Gledam tv i kaze neki didica iz italije da nema.ni jedne paste na policama, sta je to? Da tako nije bilo ni i drugom svj. ratu… Eto. Sve da hocu, zalihe nemam odakle pravit niti di skladistit. Ja idem na plac i amen. Pa kak bude.
    Mi ne spavamo tjednima nikako. Danas sam se probudila sva ukocena. On po noci place, vrti se, udara u kindac, trci s nogama… Ma koma. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MiniCooper26

    MiniCooper26

    Broj poruka: 615

    Prijavi adminu

    krino

    katiesu

    izvukao je kvrge jer sisa valjda 10 puta tokom noći. evo već petu noć ne spavamo. kombinacija prehlade, zubi, skoka. uzas. mi smo svi po malo bolesni a nista ozbiljno, neki kasalj i curenje nosa. evo ja sad osjetim da me boli grlo. a ovo s korona virusom mi je već smiješno. bila prekjučer u lidlu i usokirala se, otpale mi ruke noseći tih par sitnica sto mi trebalo. košare no za lijek sve zauzete ili hrpe na kasama. nema ljudi da ih vrate na mijesto niti da popune police. pa jel moguće da su se svi toliko uzjebali. a ja sam luda onda, možda je to stvarno ozbiljno. žene, st kažete, jel ja trebam u ozbiljnu nabavku ?

    Ja isto ne idem u stvaranje zaliha i isto nemam sto kupit ni u sparu ni u lidlu ni u konzumu. Svi poludili. Gledam tv i kaze neki didica iz italije da nema.ni jedne paste na policama, sta je to? Da tako nije bilo ni i drugom svj. ratu… Eto. Sve da hocu, zalihe nemam odakle pravit niti di skladistit. Ja idem na plac i amen. Pa kak bude.
    Mi ne spavamo tjednima nikako. Danas sam se probudila sva ukocena. On po noci place, vrti se, udara u kindac, trci s nogama… Ma koma.


    Isto 🙈 prvi set od 9 do do 12 12 ipo odspava super a onda pocinje vrćenje buđenje i premjestim ga kraj sebe i onda se jos probudi jos par puta pa ga nunam nazad na spavanje… Po danu stvarno ok spava ako nismo u setnji ja s nijim legnem u krvet i super odspava a usput i ja jer mi je noc katastrofa 😳 zubi, gladan? Ne znam vise.. Moja cimerica iz rodilista doduse doji i mali joj je ogroman i vec mu je uvela 3 obroka jer trazi 🙈 kaze da nece da soava osim na njoj 🥴 kisa pada i hladno je necemo nigdje danas (vec sam luda) navikla ja a i bome i ok da odemo vani svaki dan. U centre mi ne pada na pamet 🙈

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Jutro. 
    Meni neki dan došla dostava brašna iz mlina Pukanić, mi pravimo kruh, taman prije ove histerije. Kod nas uvijek ima malo zaliha jer ne volim trčati stalno u trgovinu, pa kad je tjestenina na akciji, riža, ono što konzervasto jedemo (šećerac, tuna i sl) to kupim više, rokovi su dugi i imam gdje držati i onda kupujem samo ovo tekuće kak ja kažem 🤣🤣 mlijeko, jogurt, mliječni namazi što ima kraći rok 🤣🤣
    Malena je počela bolje jesti, još ne otvara usta kak sada, više ko da srče 😁 zuba nema, neki dan se posjela sama, sad čekam da još to usavrši, smiješna je sama sebi i sva se čudi.
    Igra se svačim, sve što stane u usta i može se glodati. 
    Još 4 mjeseca i moram na posao, nekako mi sve to brzo prošlo🙄🙈

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Ja jos 3mj i 3 tj 😆
    Ne spava pa mi dani ko godine i zato mi nije jasno kud je proletilo 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar krino

    krino

    Broj poruka: 1285

    Prijavi adminu

    Eto. Bila pjeske do grada, okruzila lenucijevu potkovu 10x, prodjirala po cvijetnom i glavnom trgu, osla pjeske prema doma, obavila plac. Sad setam po parku jer mister jos spava. Vec preko 2,5h. Srecom sam nam sinoc skuhala za danas… I mama bi spavala da ju netko gura… Lijepi dan.
    P.s. mi smo toliko po vani da su mu ruke i lice potamnili na suncu…🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Neno kakvo je stanje u Rijeci vezano uz corona histeriju?


    Ma to ti ovi hipohondri stvaraju gužve samo (moj muž) hahahaha. On bi ti najradije da se svi zatvorimo u neki bunker. A ja landram uokolo.  😂😂😂 ne znam ti šta reć, bila sam jučer kod nas u Lovranu u plodinama, gužve nema, svega je bilo. Zaliha nemam 🙈🤗 U Rijeci uopce nisam bila pa ne znam da li je panika ili ne. Pola prijatelja mi je zdravstvene struke i svi redom smiruju sve koji paničare… al ono kad otvoriš index samo, slabo ti dođe. Apokalipsa. Negdje sam pročitala da je najbolja prevencija korone prati ruke i ne slušati vijesti ni otvarati internet 👍
    Drugi zub izišao! Skoro bi joj šniclu dala 😂 a ona je odlučila štrajkati sa jelom. Neće jesti rukama sama, moram je ja hraniti i to pojede vrlo malo i brzo izgubi strpljenje i to je to. 
    Ajme, posao 😩, kako je pobogu to brzo prošlo…. 😥

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ivonne, kako radiš kruh, sa kvascem, bez ili…. i sa kojim brašnom? Ja sam se dala u uzgajanje “divljeg” kvasca od raženog i od pirovog brašna pa ću vidjeti da li će mi uspjeti. Već sam jedan pokušaj bacila 🙄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.