Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Nama danas težak dan. Cvilanje užas.
    Lucy koliko obroka imate?! Pitam, čisto ako ste na jednom da mu probaš.dati večeru .vud kad je gladan je extra nervozan a kad mu ponudim kašicunje nestrpljiv da krene jest. Probaj mu ponudit kašicu pa vidjet koliki će pojest.
    Dinosaurus ma mi mame paničarimo, oni to bolje odrade nego što mi mislimo, ali akomče tebi biti lakpe da ti he bliže i ako tvojima nije problem zašto ih onda nebi povela ☺️.
    Dakle možete nam se pridružiti na face, lijepo se tipkamo 

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Hahaha zdravo proljetnice 😂
    Lucy koliko kasica imate u danu? Pa uvedi vec u 7 veceru tj trecu ako ste na dve. 
    Procitala sam bas bila pa nisam znala kaj da velim.. ako mozes ostavi, nacelno nemam nis protiv dapace.. al jednostavno kak moja ne da doji nego visi na siki po nooci sto eto ne znam rijesit btw 🤔 naprosto ne mogu zamislit ostavljanje.. jel ti se ne budi po noci? Mislim ak mozes probaj mozfa prije neki dan.. kad si blizu pa dodjes ak yreba mozes tak?!

    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Imamo dva obroka, dorucak i veceru..veceru sam uvela bas radi tog buđenja ali se nije puno promjenilo. Planiram ubrzo uvest treći obrok jer jede stvarno odlicno, i po preko 200g po obroku baš mu se sviđa jest krutu hranu

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Večer curke..i kod nas danas nervoza na kvadrat,toliko da u 5 već nisam znala kaj s njom pa sam ponovno isla u šetnju iako je već počeo mrak..tek onda mi je zaspala pa sam si hladila guzicu idućih sat vremena jer bi se inače probudila čim bi ušle u zgradu 😂 dragi morao ostati dulje na poslu,cijela firma ostala bez interneta,došao doma tek navečer 😩 tako da sad nadoknađujem zaostatke,moram još posušiti kosu i tek onda na spavanje..s jedne strane bi najradije samo legla,ali mi paše mir i tišina koji sad vladaju 😁
    Dinosaurus ako nemate problema s buđenjima i uspavljivanjima noću,zašto ne

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Ma da nemamo problem budjenja nocu,svaka dva sata je cica u djiru 🤣 mozda se preoptimisticno nadam da to nece bit situacija kad bude ima 9mj. Haha😆
    Ma udaljeno je cca 1,5h voznje autocestom ali muz je kum pa nece bas bit moguce samo nestat sa svadbe.. Ah ne znam vidit cu jos.. Hvala vam cure na savjetima 😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Jutro. Nasa noc koma. Zaspao u 22h i probudio se u 22 i 15 onda je bilo igranje i opet spavanje 10 min. pa cicanje tako u krug cijelu noc. Umorna ko pas. 
    Kako ste vi danas

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jutroo!
    Kod nas losa noc isto.. Budenje u 11 i onda svako malo plus nemirno spavanje. Probudi me oko 5 krenem dat cicu i skuzim da je vruc, temperatura 38.6 u guzi 😣😔
    Nadam se da je vas dan bolje zapoceo!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Oh curke baš vas je ulovilo. 
    Dinosaurus želim malcu brzo ozdravljenje. Neka je to nekakva jednodnevna viroza i sa sutra bude ko nov 😘😘😘😘😘😘.
    Mi smo okmspavali uz cikanje i prđenje.
    Sad ga tjera na sve 4 ljulja se ali ne ide naprijed nego se samo ljulja.
    Netko jempisao sa ide na vozački pa kako ide?
    Nemam niš novog..  sve se nekako ustabililo do sljedečeg skoka)faze/vode na mejsecu

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Evo kod nas nema vise temp ali je cili umoran i stalno mu se place.. Ne odbija cicu i kakio je ok ali mi se cini da ga nesto muci..stalno zeli spavat.. Mozda je umoran od sinoc kako nije bas dobro spava.. Sta vi mislite? Ne znam sta bi rekla doktoru i da idemo…uh 😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Evo kod nas nema vise temp ali je cili umoran i stalno mu se place.. Ne odbija cicu i kakio je ok ali mi se cini da ga nesto muci..stalno zeli spavat.. Mozda je umoran od sinoc kako nije bas dobro spava.. Sta vi mislite? Ne znam sta bi rekla doktoru i da idemo…uh 😔


    Talo ti je bio i moj i na kraju - ne zelim te preplasiti imao bronhitis. Samo je htio spavati, probudio se, malo popapao i opet spavanac

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.