Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Jutro mamice!
    Standard, sve citam i pratim ali nis ne pisem 🙈
    Ivy brz oporavak od prehlade!
    Moj stan je ka da je bomba unutra pala a prasine da ne spominjem. Danas imamo i mi goste i jucer sam uspila nesto pocistit i pospremit. 
    Imam pitanjce jedno. Kad ste svoju djecicu ostavljali na nocenje kod bake i dide ili sl.ili sta mislite kad bi to bilo ok? Muz je kum na svadbi pocetkom 6.mj.i D. ce tad imat 9mj. Mislila sam ga ostavit kod mojih da prenoci i onda ga sutra pokupit. Sta vi mislite? 🤔
    Saljemo vam 😘😘 i zelimo ugodnu subotu! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Jutro mamice!
    Standard, sve citam i pratim ali nis ne pisem 🙈
    Ivy brz oporavak od prehlade!
    Moj stan je ka da je bomba unutra pala a prasine da ne spominjem. Danas imamo i mi goste i jucer sam uspila nesto pocistit i pospremit.
    Imam pitanjce jedno. Kad ste svoju djecicu ostavljali na nocenje kod bake i dide ili sl.ili sta mislite kad bi to bilo ok? Muz je kum na svadbi pocetkom 6.mj.i D. ce tad imat 9mj. Mislila sam ga ostavit kod mojih da prenoci i onda ga sutra pokupit. Sta vi mislite? 🤔
    Saljemo vam 😘😘 i zelimo ugodnu subotu!


    Moji su ti mali ovisnici o mami pa nama ostavljanje baš i ne ide. Kada prestane cikiti znsla sam ih uspavati i otići na večeru. Baka ih je pazila i po potrbi dala bočicu.
    Moji su extremni slučaj taki da mislim da nebi bilo problema.
    Mi smo ok spavali i več odradujemo i drugo spavanjr.
    Jeli kupovnu kašicu jer nisam stigla kuhati.
    Teletina + mrkva + rižs. Fino je smazao..
    Čekamo druge goste pa spremam štrudlu gotovu za 5 min i čistim dok spsbs

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    *spava

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Eto slabo se tipkamo.  Mi ok spavali. Ja imam konjuktivitis i brišem u ljekarnu po neki podizač imuniteta jer sam očito sve iscrpila.
    Sad se nadam da mi videk neće dobiti konjuktivitis.
    Danas smo na ručku kod bake i dede. Volim nedjelje jer tada nikad ne kuham 🎉. 
    Samo čovječuljku.
    Uživajte u nedjelji

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ufff ivy drzim fige da brzo prođe i da Vid ne dobije..mi danas bili doma,znaci kuhanje i za nas i za nju i onda mi pojede pola žličice 😩😩 noć je bila koma,budila se svako malo,onda bi se od 2 do 4 cicala pa igrala i tako u krug..bas sam si za nis danas..ne toliko umorna koliko bez volje i nadrkana..sad čekam dal će zaspat na cici da onda pospremim sve od kupanja i odem pod tus u nadi za malo mira i tišine 

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Ivy drzim fige da bar mali ne dobije!
    Pharma ima takvih dana 😕 topli tus i nes fino za papat i sto ranije bjez u krpe.. popij casu vina prije spavanja 😉

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    m-mama brz oporavak! 
    Iskrica- baš nezgodno to s vrtićem Držimo fige da se ipak pojavi mjesto Kad se vraćaš na posao? Ja bih voljela da naprave sistem kao što je u Slovačkoj. Tamo mama ima pravo na određeni iznos od države za vrijeme porodiljnog i onda ona može birat koliko mjeseci će biti doma, a maximalno 3 godine. Ovisno o periodu raporedi se da svaki mjesec dobije isti iznos. Prva bih potpisala da sam doma do 01.10. pa da nemam problema sa vrtićem. 
    Frajla- već šišanje? mi ovom brziom nebudemo posjetili frizera barem do 3. rođendana :D I mi smo si dali rok do kraja 2 mjeseca napraviti plan čuvanja, ako ne uspijemo kako bismo željeli idemo tražiti tetu čuvalicu. Mi smo više u vašoj kategoriji, 72-73cm i nekih 9.200kg po mojim mjerenjima :D Sa 4 mj starosti imali smo 7kg tako da ovo je super :D 
    LilyVanily- da, dajemo mu d vitamin. ako koji dan zaboravimo ne opterećujemo se time toliko. Ja ga čuvam u frižideru iako je deklarirano da može se čuvati do +25 (oleovit), a u ljakarni mojoj ga čuvaju normalno vani na polici. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ajde kad mi vec nis ne pisemo bar dobijemo ovako info iz druge grupe 🤣👍☺️☺️
    Mamice diste? Zatisje…
    Kod nas noc prosla cak ok nakon duuugo vrimena. Jos ni jedan zubic nije izisa a cini mi se ka da ce svaki dan.. I tako ce mi se cinit jos ko zna koliko miseci 🤣
    Ne znam jesam li pisala da smo poceli sa kasicama kad je napunio 5mj.i jede sve ko veliki.
    Samo je Ivy pisala za pitanjce vezano za ostavljanje bebaca kod mojih kad bude ima 9mj. Sta vi ostale mislite? ? 
    Sinoc me opralo da ga necu moc ostavit i da cu povest roditelje na izlet tamo gdje je svadba pa da sam blizu 🙈
    Nocicaa! 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lucy233

    lucy233

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Dobra večer svima 😄
    Da, izgleda da su svi pobjegli na fejs, pravo pravcato zatišje 
    Zadnjih par dana sisa u 5 popodne, do 7 gladan kao vuk, sve se bojim da nemam dovoljno mlijeka više ipak on ima oko 10kg..  a ne znam kako bi provjerila 😐
    Dinosaurus, ja svog nisam ostavila još jer dojim a on se budi svako sat,dva, ali kad bih ga mogla ostavit svakako bi radi svadbe.. i sigurno će ti dobro doć malo zabavit se 😉 

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    uuups. Ispricavam se, ne znam kako je post zavrsio i tu i na proljetnicama

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.