Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Evo drage moje mislim da je red da se otvori ova tema,vec nas je dosta rodilo,pa da ne zatrpavamo tamo temu 😉

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Evo mene😘👀

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Ena31

    Evo mene😘👀


    😘😘 
    Evo od mene ukratko.Jucer nam je bila patronazna,dolazi opet sutra.Rekla mi je da mi je dosta tvrd trbuh i da cu mozda morat dobit inekciju za izbacivanje ugrusaka.Jucer i prekjucer me trbuh bolio,danas nista.Krvarim normalno.
    Veronika je malo zuta,pa mi je rekla sto cesce na sisu,sto i radim,svaki plac i svako budenje je na sisi,rijetko spava duze od 3 sata,tako da je ne budim za podoje.Iza ili tokom svakog podoja ima stolicu,tako da mislim da to funkcionira kako triba.Jos nije spavala u kreveticu😜,ali jbg sama sam si kriva,zaspem skupa s njom dok je dojim i tako ostane spavat sa mnom.Veceras cu se potrudit ostat budna 😂 Inace super funkcioniram s troje djece zasad,sveki uskoci oko rucka,a ostalo sve radim sama.Vec sam izlazila i u trgovinu par puta,pa su me vikale…Ali stvarno se dobro osjecam,ko da i nisam rodila,pa ne vidim razloga pretjerano se cuvat.S kilama jos na vi,teze malo to kod mene ide,ali jos je frisko sve pa se necu zamarat.Eto ukratko ga ja oduzi 😜 Pisite kako ide vas tijek babinjaca.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Pahuljica

    Pahuljica

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Evo nase friske teme😄 nama je isto bila patronazna danas jer sam mislila da mi je pukla rana dole, al kaze ona da joj okej izgleda, mali ima 4050g(pusteni s 3420) izgleda da smo i zuticu istjerali, okice su mu bijele postale i sad izgleda ko mala snjeguljica, crna kosica i bijela put😊 sto se tice mene izgleda da mi je krvarenje pri kraju, ali me ta rana jos zeza, bolje je neg kaj je bilo al mi je jos sve tesko, nadam se da ce i to proc uskoro😥 ja jos bar tjedan dana jos necu izlazit dok se ne oporavim kak spada. Inace mali je super po danu i po noci spava po 2-3 sata, ja sam vecinom sama s njim(nocima isto) pa sam umorna jer ipak ne mogu spavat svaki put kad i on i zadnja dva dana je malo kenjkav, al mislim da nam dobro ide😄

    💙 A.L.
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    He he.. 
    Evo mi stigli kući. Proces prilagodbe počeo. Malo sam emotivna pa mi se oči zasuze svako  alo.
    Kikachi samo pitaju gdje je Vid i non stop ga žnnaraju. Imamo tu i tamo koji ljubomorni ispad ili glumljenje bebe ali mislim da će sve to za dan dva tri proć.
    Izgubili u rosilištu 250 g tak da smo na 3350 a kako mi je tek sad došlo mlijeko vjerujem da ćemo to brzo nadoknadit.
    Ljubim vas i idem spavati jer jedva gledam 😴😴😴😴. 3 dana bolničkog režima i budenja u pođa 6 ostaviđo traga na meni 😂

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hej hej!
    Mislila sam da cemo samo tamo nastaviti sve zajedno,  pa zato do sada nisam ni otvarala temu,  al neka nas i ovdje 
    Mi smo dobro,  evo jucer bilo vec 2tjedna. Malac lijepo napreduje,  ali moram priznati i puno je na cici. Duze od 3 sata ne spava nikada. Ma da,  patronazna mi veli da prvih mj dana ne bi ni smjeli vise od 2 i p sata da ne jede,  jos pogotovo ako su zuti. Otpusteni smo sa 2950g,  kroz 13 dana dosli na cca 3500g. Muci se s prduckanjem i kakanjem od kad smo dosli doma,  pa zbog toga imamo boljih i losijih dana,  ali proci ce i to,  samo pozitiva. Veliki brat je na momente cak i naporan,  stalno bi ga dirao,  ako spava bi ga budio i tak. Ali u pravilu je jako ponosan i za sada funkcionira bez ljubomornih ispada. Ja ne spavam kad beba spava,  vec se onda trudim posvetit njemu da ne bude zakinut. Ja se osjecam odlicno,  pa i na mene svi vicu sto se ne drzim kreveta. Jbg nisam bolesna. Ne hodam ja puno,  al ono do ducana malo,  svaki dam djir s malim po kvartu,  tek toliko. Sto se tice kila,  evo ja sam na 57kg,  znaci jos kilica ostala. Trbuh se skoro vec skroz povukao,  tj. Valjda ga jos samo ja vidim,  jer fakat je bio skroz ravan prije. Cak me evo unatrag dan dva ni bradavice vise ne bole i vise ih ni ne mazem .
    Valjda sam sve rekla. Puse zenske 😘😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Jutro mamice. Odradena prva noć domeka. Bili smo si baš ok. Puno sam cickio i spavao. Meni jako dolazi mlijeko pa sam masirala i izdajala da me baš jjtro ne dočeka kamenje. Majka sretna. 😊 Samo neka tako i nastavi.
    Danas će opet biti vruće pa ćemo vanka tamo oko 18 kad nam je u dvorištu hlad.
    Pusam vaa

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Jutro 🙂 
    Bebica spava,mama budna jer ocekujem tetu patronaznu,a neznam kad ce tocno doc…najmrze mi je to kad moram dezurat.
    Noc prosla odlicno,uz svega dva budenja.Ja se sinoc tusnila prije spavanja i nikako da procurim,valjda ocu dok ova dode,jer je rekla da mi mora vidit krvarenje…
    Danas slavimo Paolici rodendan u igraonici tako da ce sluzbeno to bit prvi Veronikin izlazak.A danas nam je i tjedan dana ❤ Kako samo sad vrime letiiii….

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Evo bila teta patronazna.Veroniki otpao pupak,jeej 😉 Dobila 150 gr.od otpusta,kaze patronazna i vise nego sta je trebalo,tako da nam fali svega 40gr.da vrati porodajnu kilazu.Jos ce je jednom vagat za 7 dana.Meni trbuh omeksao,izgleda da ce i to proc kako treba.Kasnije vam nabacim jednu svoju post partum slikicu tek toliko da vidite 😁
    Puse vama i bebicama 😘😘

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Confused

    Jutro 🙂
    Bebica spava,mama budna jer ocekujem tetu patronaznu,a neznam kad ce tocno doc…najmrze mi je to kad moram dezurat.
    Noc prosla odlicno,uz svega dva budenja.Ja se sinoc tusnila prije spavanja i nikako da procurim,valjda ocu dok ova dode,jer je rekla da mi mora vidit krvarenje…
    Danas slavimo Paolici rodendan u igraonici tako da ce sluzbeno to bit prvi Veronikin izlazak.A danas nam je i tjedan dana ❤ Kako samo sad vrime letiiii….


    Em ročkas em prvi izlazak. Kak bidete se samo sredili. Lijepo molim slikicu..
    Evo mi cikimo i cikimo i cikimo 😂.
    Sretnih vam tjedan dana života 💕

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.