Ljetne bebe/mame 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Kako se pridruziti mamama na fejsu

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    ivanolora

    Kako se pridruziti mamama na fejsu


    Mora te admin dodat. Franovamamita je admin. Mora te nac po imenu i dodat nema druge mislim 🤔 
    Dinosaurus kak je malac? Ima jos temp? Jel nos procurio il nes novo da se dogadja?
    Mi super imamo noc al dan.. danas spavala od 1 do 3 i to je toooo… evo sad vec legla 

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Opcenito je ovako ok, smjeska se tu i tamo, lupka nogicama, ciki uredno ali je umoran. Bila je temp opet popodne 38.3 pa sam mu dala sirupa. Sad spava pa cemo vidit kako ce noc proc i ujutro stanje. Bude li opet temp idemo kod pedijatra… Joo koji stres je ovo 😔😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Dinosaurus

    Opcenito je ovako ok, smjeska se tu i tamo, lupka nogicama, ciki uredno ali je umoran. Bila je temp opet popodne 38.3 pa sam mu dala sirupa. Sad spava pa cemo vidit kako ce noc proc i ujutro stanje. Bude li opet temp idemo kod pedijatra… Joo koji stres je ovo 😔😔


    Joooj baš je… Ajde kad tebe ulovi ali kada tako malo ulovi.. sav si u brizi.
    Ivanalora ako ti je bed ostavljat ime i prezime po forumu možeš poslati meni na mail
    ivana.mail.me@gmail.com pa ću ja prosljediti franovojmamiti da.te.doda. 😑

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Jutro cure,sretno vam Valentinovo i da ga lijepo provedete..Dinosaurus držite se,nek čim prije prođe 🤞😘
    Kod nas noć relativno ok,al kriteriji su niski 😂 doručkovale smo obje,kavica se pije na podlozi,a ona trenira vojničko puzanje 😁 vodimo bitku s kašicama,koliko je u početku lijepo papala,toliko sad bojkotira..uspijem ju pridobiti na par žlica jedva 😕 valjda opet neka od tisuću faza 😂😂 tješim se

    [lilypie.com]

  • vokak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Bokic.upadam kao padobranaczanima me jel ima ovde koja dalmatinka koja nosa bebu u nosiljci vani ovih dana i ako da u sta ih obucete

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    vokak

    Bokic.upadam kao padobranaczanima me jel ima ovde koja dalmatinka koja nosa bebu u nosiljci vani ovih dana i ako da u sta ih obucete


    Hej vokak!
    Mi se nosimo i obucem mu isto sta nosi po kuci (dugi bodi, majica duhih rukava, hulahopkice i gace) plus cizmice i kapica. Imam neki siroki kaput pa ako puse ili mi se cini hladno zakopcam ga jos i u to..
    Kod nas noc koma… Temperatura 39,dali opet sirup i jutros je ok. Idemo popodne do pedijatra pa cemo vidit sta ce rec. Samo da prodje vise.. 😭
    Ugodan dan vam zelimo! 😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Hej cure…diiivan dan za šetnju.. 
    Žao mi je zbog neprospavanih noći i zbog temperature, nadamo se da će brzo proći 😘😘
    Btw.. sretno Valentinovo drage moje ❤💐
    Šta su nam sve mamice otišle na fb? 😂

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Ivymicek poslala sam ti na maik

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Hej mame (ovo sta vas je ostalo tu 😔)
    Evo nama prosla temperatura bogu hvala! Napao nas je nekakv osip sad ali nasla sam na netu da je to povezano i da uzrokuje sve to neka viroza Exanthema subitum. Drago mi je da smo izbjegli doktora jer je rekla med. sestra da im je ludnica popodne kad je termin za bolesnu djecicu. Pa da jos tamo pokupimo stagod uh..
    Niko vise nis ne pise…nemam volje za fejs 😔
    Nadam se da ste imale ugodan dan i zelimo vam ugodnu noc! 🌛🌠

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.