Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove trudnice 😊
    Llorka čestitke na vjenčanju!
    Mene još muče mučnine i baš sam već očajna, stvarno više… ima li kraja 😐😤

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Dobrodošle nove trudnice 😊
    Llorka čestitke na vjenčanju!
    Mene još muče mučnine i baš sam već očajna, stvarno više… ima li kraja 😐😤


    Nazalost nemam utjesne rijeci obzirom da ih ja vec u 15toj sedmici idalje prozivljavam. Jedino sto te moze utjesiti je da su blaze, ali idalje bar meni te jacine da moram koristit Vomex. Kad sam kupila jos 2 kutije istog, na pola sam se pomirila s tim da ce trajati i trajati. A bit cu sretna i zahvalna bar nekad da prestanu. Ako imas priliku kupiti ga, moja najiskrenija preporuka. 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    I da pricam jos jednom o Vomex cepicima ako nekoga zanima, i ko me jos nije zapamtio po tome 😂. Tablete mi nisu ni u pola pomogle, sto zbog toga jer nisu stigle djelovati u digestivnom traktu (zbog povracanja odmah nakon uzimanja) ali ni sada kada se smanjilo i kada ima vremena da djeluje. Doza koja se apsorbuje u zelucu mi jednostavno nije dovoljna, da ne smaram o mehanizmu djelovanja, sa sluznice rektuma direktno se apsorbuje u krv i djeluje na receptore te je samim tim djelovanje potpuno. Potpuno sigurno u svakom stadiju trudnoce, ogranicenje je 3 cepica (1-1-1) dnevno. Za mene sa extra jakim mucninama tada su bila dovoljna 2 a sad vec prodjem sa 1/2 ujutru i 1/2 navece. Nadam se da ce nekome moje iskustvo i ovaj post pomoci ❤️

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Lorkaa

    Vanilla Diva

    Pozdrav drage buduće mame! Nije me bilo par dana, baš ste se raspisale… čestitam svima na dobrim nalazima, ja idem na anomaly scan i Nifty sad u četvrtak i ne mogu dočekati vidjeti jel sve u redu. Tak mi sporo vrijeme prolazi 🙈
    Lorkakako je bilo na vjenčanju? Ja cu isto biti tu negdje 19 tjedana na svom pa da znam sto me ceka 😁 znym da di ti imala manje okupljanje, mi planiramo vecu svadbu ali svejedno.
    Meni trbuha jos nema iako stalno izgledam kao napuhnuta, ali sam si kupila ulje iz dm-a za trudnice, ona neka njihova marka. Sviđa mi se jer nije jako maano, brzo upije.
    Što se tice robe i stvari za bebu, nista jos nisam ni gledala ni kupovala pa su vasi savjeti bas korisni. Vec ste pisale za kolica, jel bolje kosara, jaje.. ja to nista ne razumijem pa ako imate tu neki savjet ili prrporuku za neki brand, dobrodosao je 😊

    meni je bilo super, laganini u krugu obitelji, vecera u nasem najdrazem restoranu i nastavak druzenja u vili koju smo rezervirali za nase goste 😊 priustila sam si casu vina da nazdravim 🥳 oko 1 sam vec lagano u krevet pobjegla, ne znam kako bi izdrzala na velikoj svadbi i da plesem i skacem oko svih, ali nismo sve iste i svaka trudnoca je razlicita, ti najbolje poznas svoje tijelo i ako ti je zdrava trudnoca i sve uredno neces imat problema, a proslaviti se treba 🥰
    znam zene koje su u 7.,8. mjesecu trudnoce top izdrzale svoje veliko vjencanje

    Joj bas lijepo! Cestitam 🎀
    Mi planiramo veliku svadbu, ali smo pojednistavili stvari maksimalno i prilagodili meni. Npr bit ce vise dnevna svadba, okupljanje u 3, vjencanje u 4, vecera u 6, torta u 9 i janjetina u 11-12. Tako da mislim da ce i ljudima biti dosta vec nakon ponoci i da ce se polako sve privoditi kraju. A i sve je na jednom mjestu, dolazimo na imanje i to je to. Nema okupljanje pa voznje do crkve pa voznje do sale nego sve na istoj pokaciji pa mislim da mi nece biti problem izdrzati. Uostalom, nadam se da ce ljudi imati razumijevanja ako bas ne budem skakala oko svih. Imam zato sestre da me zamijene haha 😁

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    MareiKate meni su trajale do 16 tjedna, vec sam mislila da nema kraja… i onda su samo stale… i pojavila se zgaravica 😅 al bolje zgaravica nego mucnine. Iako isto iritantno. Al pomazu mi bademi.
    Pahuljka 🙈 dobro za znati.
    .
    Meni se bebica prekjucer bas dosta javljala sad dva dana nista ne osjetim opet. Sjecam se isto tako i iz prve trudnoce da je bilo al naravno da me kopka. Sva sreca na baby watcheru pa provjerim svaki dan… ja neznam kako su prije zene bile trudne u neznanju od icega 🤪
    .
    Jel ima koja “problem” da ima malu spavacu sobi i nezna kako ce smjestiti kinderbet i komodu/prematalicu? Mi uopce nemamo ideja… mogli bi se jedino zamjenit za sobu sa kceri ali u nasoj sobi je ugradbeni ormar i onda ona nebi imala mjesta za igdje staviti igracke. Znaci doslovno bi joj isto samo krevet prebacili i zamjenili s nasim bracnim… uopce neznamo sta da radimo… jos kinderbet bi se mozda dao na knap ugurat al ono da se s vrata bacamo na krevet onda sto nakon poroda nije bas neka opcija 😅


    Za sobu uzmite onaj manji krevetic tipa kinderkraft neste, dok ste u sobi preskidaj na krevetu, a prematalicu stavi u dnevnu (ja planiram prematalicu u dnevnoj drzati jer smo vecinu vremena u dnevnoj). Kad beba preraste taj manji krevetic, smjestite joj kinderbet u sobu od seke ako nece imati svoju posebnu sobicu, naviknut ce se one 😄 evo, moj prijedlog 😊

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Thinkpurple jesi razmisljala mozda o toj varijanti, ne znam da li vam stane?
    https://bebastic.hr/proizvod/djecji-krevetic-medo-3u1/ [bebastic.hr]
    Ili krevetic + ona zidna prematalica? Tipa ovo https://kidsboxx.hr/proizvod/zidna-prematalica-quax/ [kidsboxx.hr]

    Ja sam to htjela kupiti jer isto nemamo puno mjesta i to bi nam stalo ali na kraju imamo vec krevetic i kupiti cemo komodu za presvlacenje koja ce biti u dnevnom, gdje je ipak malo vise toplo 😊
    Te komode imaju puno ladica i neke imaju i kadicu (skoro sve koje sam gledala)
    😊

    [tickerfactory.com]

  • elly9

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Mozda za prematalicu nesto tipa ovog:
    https://kidsboxx.hr/proizvod/zidna-prematalica-quax/ [kidsboxx.hr]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    elly9

    Mozda za prematalicu nesto tipa ovog:
    https://kidsboxx.hr/proizvod/zidna-prematalica-quax/ [kidsboxx.hr]


    E to da 😊 isti link smo poslale 😅

    [tickerfactory.com]

  • elly9

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Meli123

    elly9

    Mozda za prematalicu nesto tipa ovog:
    https://kidsboxx.hr/proizvod/zidna-prematalica-quax/ [kidsboxx.hr]

    E to da 😊 isti link smo poslale 😅


    Uopce nisam skuzila 🙈 ah trudnicki mozak 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Vesca, tako sam i ja čula super recenzije i za sad mi se sviđa. Meni se lijepo upije i miris mi odgovora. Za Weleda baby program sam isto čula odlične recenzije, pa ako ides u Njemačku pogledaj. ☺️

    Ja ne mislim kupovati prematalicu. Nemamo baš puno prostora a i vidim frendice koje imaju prematalicu da nju na kraju najmanje koriste. 
    Mene više kolica muce. Vidjela sam da hvalite cybex priam 4. A zanima me imate li iskustva s joolz day+ kolicima? 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.