Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu
    Lightblue

    Tlak 170/70. Danas sam kupila tlakomjer jer mi je do sada bio 120/60. Kod mene kad je bal onda je stvarno bal.
    Jesam mirnija zbog njih ali ovaj tlak mi stvarno na sve nije trebao. Ali dobro,idući tjedan endokrinolog a iza opet bolnica trudnička.

    Mjerili odmah s vrata ili dok si se malo primirila? Meni je inace uvijek 110/60, a sad kako sam trudna s njima, sve me umara, i najmanja setnja, tusiranje, sve..pa se srce uzlupa. Svaku put kad bi dosla u amb, odmah mjerenje tlaka, prvi uvijek 155/95, pa se iduci skulira i bude oko 130/80..
    Nije mi to bilo simpaticno pa sam kupila tlakomjer i mjerim sad 2 tjedna, svaki dan je 125/75 plus minus 5…
    Nadam se ipak da ce ti kuci biti normalniji, da ge jos i to ne pati 🤞
    .
    Sayuri znam znam..sve znam, jos me zadnjih par dana glava boli i izbjegavam ne samo brufen vec i paracetamol, uzela ga svega dvaput. A ovo nocas je bila strahota, nisam uopce razmisljala, samo sam ga natrackala. Al dobro, jedno mazanje, lokalno, s tim da doza nije velika..
    Usrala sam se svakako dok sam skuzila.
    A ne mozes bas sve. Kontam ako narkomanke i alkoholicarke mogu iznijet zdravo dijete valjda od toga jednog nece nis bit. 😅😅 odmah sam ga pospremila di mi nece past na pamet. 🙈

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Vesca

    Divno za dobre pregledenadam se i da će tlak brzo otpasti s liste za brigu….
    Kad ste kod kvalitete odjeće za bebe zna li netko kakav je NEXT? Imam njih u blizini i stvarno znaju imati velike popuste, a i odjeća im je preslatka….


    Next ima baš posebne stvari. Samo ja s njima nikako na čistac s veličinama, naručujem online i često fulam 🤣 ali preslatka roba i kvalitetna. 
    Meni je H&M peri deri, isto kao i lidl robica, C&A rjeđe kupujem iako je isto ok, ali manji kalupi nego Lidl i hm recimo. Pepco isto ima neke stvari peri deri, a neke dvaput opereš i ne liči ni na šta…tako da ja kad kupujem kupujem HM, lidl, next i povremeno pepco i Sinsay za neke gušte tipa til, šljokice mucice i to 😅 svašta dobijemo za poklon i probamo… Sad je curka za ročkas dobila nekoliko haljina iz onog Bukids ili kako već, mislim da se skuplji u odnosu na HM, a haljinu oprala dvaput na osjetljivom programu i već je ofucana.

    [tickerfactory.com]

  • elly9

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Curke koju d-manozu preporučate?
    Čekam rezultate Panorame evo 9-ti dan, još živim u nadi da će možda za vikend doći
    jer sam već nestrpljiva, znam da ako netko kuži da ste to onda vi ovdje 

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Ja isto cekam nifty, vadila sam krv prosli utorak, ocekivala sam nalaz oko srijede, danas zvala gin jer se vec pomalo brinem, porucila mi je po sestri da jos nije gotov, da rade dodatna testiranja. Tek sad se jos vise brinem🙈. Nadam se da ce biti do iduceg utorka najkasnije.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Cvit jel piješ dodatno magnezij. Ja sam pojačala omegu jer me koljena zezaju a sad jače osjećam istezanje i širenje  pa sam mislila možda bi magnezij pomogao. 
    Tlakomjer sam danas uzela preko weba,naletila sam na 25 % popusta pa sam uzela i novalac za par mjeseci. Isplatilo se,skoro 250 kn uštede. 

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Next ima baš posebne stvari. Samo ja s njima nikako na čistac s veličinama, naručujem online i često fulam 🤣 ali preslatka roba i kvalitetna.
    Meni je H&M peri deri, isto kao i lidl robica, C&A rjeđe kupujem iako je isto ok, ali manji kalupi nego Lidl i hm recimo. Pepco isto ima neke stvari peri deri, a neke dvaput opereš i ne liči ni na šta…tako da ja kad kupujem kupujem HM, lidl, next i povremeno pepco i Sinsay za neke gušte tipa til, šljokice mucice i to 😅 svašta dobijemo za poklon i probamo… Sad je curka za ročkas dobila nekoliko haljina iz onog Bukids ili kako već, mislim da se skuplji u odnosu na HM, a haljinu oprala dvaput na osjetljivom programu i već je ofucana.


    Lidl inače sve nekako veće ima. Čak i stvari za odrasle.. Za dječju robicu sam čula da je odlična i sad sam odlučila popratiti kataloge da nešto upecam. Do sad ništa nisam kupila, mogla bih lagano za gušt par stvarčica zametnuti…. a ovo na Next - stvarno su posebni! Kupila sam jedan bodi za nećaka kad je izlazio iz bolnice, ma to je nešto najslađe što sam u životu vidjela. Nadala sam se u istom izvesti svoju bebolinu (rekla sestri da pazi bodi jer ga želim za svoju bebu), ali ljeto će biti…. 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Lightblue

    Cvit jel piješ dodatno magnezij. Ja sam pojačala omegu jer me koljena zezaju a sad jače osjećam istezanje i širenje pa sam mislila možda bi magnezij pomogao.
    Tlakomjer sam danas uzela preko weba,naletila sam na 25 % popusta pa sam uzela i novalac za par mjeseci. Isplatilo se,skoro 250 kn uštede.


    Super ulov 🔝
    E, meni su poceli grcevi u listovima pred desetak dana, pa sam uzela Mg direct, pijem ga zadnjih tjedan dana.
    I povremeno donat Mg, jel.
    Mada, i dalje me hvataju grcevi u listovima pred spavanje, vidjet cu kako ce dalje bit 🥴
    Sto se tice sirenja i zatezanja, ja ih stalno osjecam, nekad pomalo, a na dane bas bas izrazeno, pogptovo iszo pred spavanje. Zadnja 3 tjedna bila su mi koma, kako je pocela maternica izlazit van, s tim zatezanjima, i donji dio trbuha se zaoblio, em su mi sjeli na mjehur pa sam hodocastila svako malo u wc, em mi je bilo ful nelagodno sagnut se npr obut cizme ili carape. Zadnja 2-3 dana moram priznat ko da se podigla malo, rjede piskim i mogu se sad sagnut kako hoces.
    Skroz se nes dogadja, nemam mira nikako 😄
    .
    I nisam prijavila, jucer sam legla na kauc iza rucka malo, na lijevi bok (lijevo su blizanci), i krenula drijemat kad me nesto lupnulo iznutra 😅 nije peristaltika, nije klasicno zatezanje, bas kao udarac, ili ko da je netko stucnuo unutra. 🤣 Nista prejako, cudan neki feeling al mislim si da je to bilo to 😀

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana3003

    Ana3003

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene, 
    Evo da se i ja javim, bila sam danas na pregledu (20+5) i sve je u redu osim tlaka. Nisam dobila nikakvu terapiju nego samo normabel po potrebi. Tlak je bio 140/85 pa me to malo brine. Ako netko od vas zna koji je postupak ako se to ne popravi molim da podjeli svoje iskustvo.

    👸23
    🧒29
    Termin 18.06.2023.
    Decko 🩵

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure, meni pepco nikako nije dobar. Jednostavno operem i to na nista ne slici. Next ima izvrsnu kvalitetu ali i vise cijene.. jos mije dobar Blu Kids, i OVS kids ima super super stvari odlicne kvalitete.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jesu li vama krenule Brigjton ahicks kontrakcije? Zategne li vas nekad u donjem dijelu trbuha onako dosta jako, pretpostavljam da je to to? 

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.