Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Thinkpurple, suosjećam sa žgaravicom + kod mene i želučani refluks. 🤢
    .
    Imam mjesta za krevetić, a soba nam je dovoljno velika da napravimo i kutak za bebu. Imamo još jednu sobu u kojoj su sve one stvari koje nisu za dnevni i spavaću, a ni za podrum. 😁 Mislila sam sve izbaciti i od nje napraviti bebinu sobu, ali mislim da stvarno nema potrebe. 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Karamela za prematalicu je sve individualno, ja sam ju bas puno koristila prvu godinu, mala sad ima 15 mj, koristim je min 3x dnevno, spas za leda.

    Mi imamo joolz day+ kolica, jako stabilna i jednostavna konstrukcija, lagana za gurati i vecinu terena ovako po gradu i sitniji sljunak, pravilnije terene ugl. Jednostavna za sastavljanje/rastavljanje, prednje kocnice se koce s nogom (ne treba se sageti), kosara je prostrana, nasa beba je bila velika i potrajala je sve dok se nije posjela za prec u sportsko. Voljela bi da je oni stitnik za sunce duzi, ali stavi se suncobran. Svakako nismo isli u podne ljeti npr nigdje. Sportsko je isto udobno i prostrano, kvalitetno, ide u 3 polozaja (ima nulti za leda, ali nogice ne idu na ravno ako ti je to bitno), dio za nogice se produzuje. Njih koristimo i dalje kad idemo svi skupa, kad idem sama s malom koristim joolz aer kisobran jer su sklopiva jednom rukom i lakse mi je baratat s njima. Dozivotna garancija.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Meni je najveca mana joolz day+ kolica (ali prema tome i svakih kolica za mene) u tome sta mi imamo puno stepenica, ja sam ih drzala u garazi zbog toga i morala sastavljat i rastavljat svaki dan, malu bi spakirala u kosaru i nosila u garazu, to je bilo ok dok se nije nadebljala i onda mi je bas bilo tesko teglit njene kile i kosaru gore dolje. Kad se posjela mi je bilo jos gore jer ju nisam nosit tako nego ju stavit negdje u auto i brzinski sklopit sportsko na konstrukciju, postalo je lakse kad je prohodala s godinu dana😂. I sad je moram nosit do garaze, al me bar ceka kraj auta, zato mi je lakse sad kisobran otvorit jednom rukom, brze sam gotova (tad kad je presla u sportsko nismo imali kisobran kolica). Mana od joolz aer je sta se mora odvojedno naruciti preckica i nastavak za noge jer je inace prekratko i neudobno za voznju, ali stvarno su lagana i komplaktna i jednom rukom sklopiva i rasklopiva. Ako bi sad druga kupovala, razmislila bi o nekima koja idu u nulti polozaj (aer ne idu, sta nama tad nije ni bilo bitno jer ne spava u kolicima), ali evo ovu kcer bi mogla recimo odmah voziti nakon kosare u kisobran jer me ceka ista situacija sa stepenicama, a najvj necu jer ne idu u nulti, a u toj dobi ce vjer nekad i zaspat u kolicima.
    Uh bas sam se raspisala.
    Prematalica je iz ikee i super sam zadovoljna jer ima puno prostora za stvari i ladice su prostrane. Da i to komentiram😂.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Vanilla Diva

    Lorkaa

    Vanilla Diva

    Pozdrav drage buduće mame! Nije me bilo par dana, baš ste se raspisale… čestitam svima na dobrim nalazima, ja idem na anomaly scan i Nifty sad u četvrtak i ne mogu dočekati vidjeti jel sve u redu. Tak mi sporo vrijeme prolazi 🙈
    Lorkakako je bilo na vjenčanju? Ja cu isto biti tu negdje 19 tjedana na svom pa da znam sto me ceka 😁 znym da di ti imala manje okupljanje, mi planiramo vecu svadbu ali svejedno.
    Meni trbuha jos nema iako stalno izgledam kao napuhnuta, ali sam si kupila ulje iz dm-a za trudnice, ona neka njihova marka. Sviđa mi se jer nije jako maano, brzo upije.
    Što se tice robe i stvari za bebu, nista jos nisam ni gledala ni kupovala pa su vasi savjeti bas korisni. Vec ste pisale za kolica, jel bolje kosara, jaje.. ja to nista ne razumijem pa ako imate tu neki savjet ili prrporuku za neki brand, dobrodosao je 😊

    meni je bilo super, laganini u krugu obitelji, vecera u nasem najdrazem restoranu i nastavak druzenja u vili koju smo rezervirali za nase goste 😊 priustila sam si casu vina da nazdravim 🥳 oko 1 sam vec lagano u krevet pobjegla, ne znam kako bi izdrzala na velikoj svadbi i da plesem i skacem oko svih, ali nismo sve iste i svaka trudnoca je razlicita, ti najbolje poznas svoje tijelo i ako ti je zdrava trudnoca i sve uredno neces imat problema, a proslaviti se treba 🥰
    znam zene koje su u 7.,8. mjesecu trudnoce top izdrzale svoje veliko vjencanje
    Joj bas lijepo! Cestitam 🎀
    Mi planiramo veliku svadbu, ali smo pojednistavili stvari maksimalno i prilagodili meni. Npr bit ce vise dnevna svadba, okupljanje u 3, vjencanje u 4, vecera u 6, torta u 9 i janjetina u 11-12. Tako da mislim da ce i ljudima biti dosta vec nakon ponoci i da ce se polako sve privoditi kraju. A i sve je na jednom mjestu, dolazimo na imanje i to je to. Nema okupljanje pa voznje do crkve pa voznje do sale nego sve na istoj pokaciji pa mislim da mi nece biti problem izdrzati. Uostalom, nadam se da ce ljudi imati razumijevanja ako bas ne budem skakala oko svih. Imam zato sestre da me zamijene haha 😁


    jooj to ce vam biti super, volim takve svadbe!! i taman ce i ljepse toplije vrijeme biti 🥰🥳 
    MareiKate hvalaa 😊

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Thinkpurple koja komoda? Gledala sam Malm pa gore spuzvu, ali ne znam treba li nam i onaj drveni dio gore u koji se stavi/uglavi spuzva ili ne 🤔 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Jao ja vec sad muku mucim s tim kolicima 😂 ne znam sta bi uzela kad kod nas nema bas nekog izbora i zelis ih probati uzivo… Preko interneta bi uzela jedino kada bi mi netko 100% preporucio nesto da je dobro, da su kolica lagana i da cijena ne prelazi 650-800 eura 😂 

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Think purple, evo moga iskustva.
    Next to me je kratakoročno rijesenje, mi tada nismo imali prostora pa je eto dobro doslo dok nismo preselili. Ali nije to krevet, nakrivi se, i vec za par mjeseci moras kupiti pravi krevetic…
    Prematalica je za mene isto ne bas rijesenje.. mozda prvi mjesec dva, ali cim beba naraste i pocme se malo micati vise mi nije prakticna, blazeni krevet.. 
    sto se kolica tiče cure, pogotovo one s vecim bebma, must M4 su savrsena, ja sam ih kupila na preporuku frendice, i stvarno rasturaju. 

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Ružica bas sad gledam mast m4 i mora se kupiti posebno kolica i kosara.. i raspolozivo samo u ZG 😑 Kod mene postoji samo baby center.. Sve druge trgovine sa opremom za bebe, odnosno kolica su online 😮‍💨

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Bambi uzeli smo songesand s 3 ladice. Preporucam ako mozes da odes uzivo vidjeti koja ti pase vise po visini kad stanes uz nju. Mi smo htjeli hemnes jer imamo i taj krevet i ormar na tu temu ali nam nije odgovarala visina kad stanes uz prematalicu, morala bi se malo saginjati pa bi otisla leda. Nemogu se sjetiti koja je bila malo previsoka, mozda cak malm s 4 ladice, tako da je nama izbor pao na ovu.
    .
    Vidis kak smo podjeljene oko prematalice, netko ju koristi mj dana a netko skroz… a mislim ko i sve ostalo, ovisi o djetetu i roditeljima sta ti odgovara.
    Ruzica pa da, tak i ja imam dojam da je to jako kratkorocno rjesenje pa mi je to zadnje… plus kcer bi se lako mogla objesit za to i sve potrgat i srusit bebu i sve. Mora bit cvrsto po meni… kcer se pocela s 3 i pol mj okretati s leda na trbuh sama, a sa 7 mj se dizala u stojeci polozaj pa smo morali spustat i podnicu kinderbeta. Kazem, ovisi i o djetetu al po iskustvu s prvom ja bi sve cvrsce 🙈


    Isprobali uzivo i Malm nam je ok jer smo oboje visi ;) 
    Jeste gore samo stavili onu plastificiranu spuzvu ili i onaj drvebi dio? Ako drveni koji? Tnx! 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana3003

    Ana3003

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Vidim da se dosta piše o namještaju i kolicima pa da i ja podijelim svoje mišljenje. Za kolica zapravo nisam u ništa sigurna, ali kupili smo maxi cosi plaza plus jer eto bila su mi lijepa i čine se dosta čvrsta. Pitali smo u dućanu koja kolica imaju najviše reklamacija te nam je žena koja tamo rekla da su to kinderkraft kolica.
    Što se tiče kinderbeta, dobili smo na poklon kinderkraft neste up jer mislimo otići na more na mjesec dana pa da možemo uzeti kinderbet sa sobom.
    Za prematalicu sam gledala u Ikei onu najjeftiniju da vidim kako će mi se svidjeti jer isto nemamo puno mjesta u sobi koja je predviđena za dijete.
    Komodu smo uzeli u Ikei također songesand samo sa 4 ladice i zaista je moja preporuka jer ima jako velike ladice.
    Cure koje se malo više razumiju u kolica molila bih da mi jave jesam li jako pogriješila s njima. 

    👸23
    🧒29
    Termin 18.06.2023.
    Decko 🩵

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.