Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AM13

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    ružica

    Jesu li vama krenule Brigjton ahicks kontrakcije? Zategne li vas nekad u donjem dijelu trbuha onako dosta jako, pretpostavljam da je to to?


    Meni jesu, tocno osjetim i vidim kako je trbuh stvrdnut 🙈

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Evo samo da javim da mi je dosao nalaz niftyja, doktorica me zvala, a ja stavljala malu lec, vidjela tek maloprije. Stvarno svaka cast doktorici moram priznat, i poruku mi je slala, da imamo miran vikend, sve je u redu ipak hvala Bogu, bas smo se brinuli. I potvrdujem da je kao i na UZV-u curica💜. Dizemo prosjek😊.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Kiki ma vjerojatno cu i ja tako kupiti nesto sto mozda i nije toliko potrebno al eto, kad sve vec imamo… ili cu si priustiti neku zelju sto sa starijom nisam imala… plus naravno da vec i bake i dede ispituju sta ce kupiti… bit ce prilika.
    Lightblue e gdje si nasla novalac na 25% snizen? 
    Ruzica za sad jos nisu, a u 1.trudnoci su pocele oko 20.tjedna i tako je kako opisujes. Trbuh se stisne ko kamen bude i onda se otpusti. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    miki0

    Kiki ma vjerojatno cu i ja tako kupiti nesto sto mozda i nije toliko potrebno al eto, kad sve vec imamo… ili cu si priustiti neku zelju sto sa starijom nisam imala… plus naravno da vec i bake i dede ispituju sta ce kupiti… bit ce prilika.
    Lightblue e gdje si nasla novalac na 25% snizen?
    Ruzica za sad jos nisu, a u 1.trudnoci su pocele oko 20.tjedna i tako je kako opisujes. Trbuh se stisne ko kamen bude i onda se otpusti.


    Ljekarne vaše zdravlje kod: Maja25 a bit će mislim od 7.2 od mkm marine isto 25%

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Next ima lijepu i kvalitetnu odjeću!
    .
    A te BH kontrakcije rako rano krenu?  Jel to boli?

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Poz curke, ne stizem bas popratit sve ovih dana, ali cestitam svima na urednim pregledima. Vidim da se broj curica povecava, bas lijepo 💓
    Ja imam za prijaviti da mi je krenuo curkati kolostrum, tako da cu se pocet druzit s onim jastucicima kad izlazim, da ne bi bilo neugodnih flekica po majici. Samo sam cekala kad ce, tako mi je bilo i u prvoj T. Ima li koja jos taj “problem” ili sam jedina za sad? 😄

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Miracle2023

    Poz curke, ne stizem bas popratit sve ovih dana, ali cestitam svima na urednim pregledima. Vidim da se broj curica povecava, bas lijepo 💓
    Ja imam za prijaviti da mi je krenuo curkati kolostrum, tako da cu se pocet druzit s onim jastucicima kad izlazim, da ne bi bilo neugodnih flekica po majici. Samo sam cekala kad ce, tako mi je bilo i u prvoj T. Ima li koja jos taj “problem” ili sam jedina za sad? 😄

    Ja vec neko vrijeme… al jos nije kriticno za stavljat jastucice. Za sad samo vidim na bradavicama i malo na grudnjaku/potkosulji.
    E kad smo kod jastucica. Ovaj put mislim kupit platnene visekratne pa ako netko ima preporuku koje nek napise. Za pocetak cu i ove jednokratne kad krene curit ko blesavo a onda za kasnije kad se ustabili bi te platnene. Imala sam prosli put od aventa al su mi bili malo prekruti ta cipka gore nepotrebna.
    Lightblue tnx 😊


    Joj za te jastucice ne znam sto bi ti rekla. Ja sam u rodilistu imala show, ti jastucici mi nisu nista znacili, tetre sam stavljala ispod spavacice 🙉 zato sad ide izdajalica samnom, ne mogu to opet prolazit 😶
    A platnene sam ja uzela neke u Bipi, ali ih nisam koristila jer su bili grozni. Druge nisam isprobavala, ali sam vidjela da Etheral ima pa cu vjerojatno tamo uzeti za probu. Jos cu si i neke vece tetre naruciti da mi budu umjesto dekice preko ljeta, oni zaista svasta imaju, pa cu onda i njih usput. 

  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,javljam se sa pitanjem dali se nekoj od vas dobađa da kad je u ležećem položaju isključivo ujutro kao lopta na trbuhu iskoči ispod pupka?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Čestitam na urednom nalazu i curki. U zadnje vrijeme baš dosta curka ❤️
    Gledam da si uzmem neku kremu/mlijeko/ulje pa da se krenem mackati. Biobaza mi je inače super. Jel netko probao njihovo super njegujuće suho ulje? Ima i njihova krema za njegu tijela u trudnoći i mlijeko za nakon tuširanja. Ne znam što bi si uzela od svega toga 😅
    Baby love ima isto tako ulje za trudnice, ali nisam ništa probala od svega toga 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Mia ja koristim biobaza kremu za trudnice i bio-oil ulje protiv strija. Meni se ono dobro upija, nije puno masno, ovisi koliko ga stavim i umasiram, mozda malo prede na potkosulju ako ga dosta stavim i ne cekam da se upije, al se opere.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.