Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Daisy_88

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    mi imamo od curke Nuna triv kolica i uz njih cybex aton5 jaje koje je kompatibilno s njima tako da samo nastavljamo
    sluze mi i dalje kao kisobran za stariju kcer jer cesto ne zeli hodati po vani pa uzmemo kolica :) dosta su lagana i to mi je nekako bio prioritet kod izbora
    za nju gledam nabaviti mozda onaj neki univerzalni nastavak pa da se vozi uz kolica al to cu vidjeti u hodu

    komoda iz ikee/prematalica je i dalje u funkciji i ona mi je spas za ledja tako da samo nastavljamo i dalje sa bratom :)
    jedino sam sad uzela za kcer ormar pa moram njezinu odjecu preseliti u ormar da oslobodim komodu za bebicu,

    krevetic isto imamo od prije, standardnih dimenzija 120x60 i njega cu uz svoj krevet drzati za pocetak
    babybjorn isto imamo on mi je super i hranilica oribel coocon koja ide u 0 polozaj mislim da ce ona biti super sad za bebicu kad sam u kuhinji ili radim nesto da mi je pri ruci, sa kceri sam ju kupila tek kad je krenula dohrana, a trebala sam i ranije, posluzila bi mi sigurno

    [tickerfactory.com]

  • elly9

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Vesca

    elly9

    Evo ja prijavljujem uredan nalaz Panorame i još jednog dečka
    Imamo starijeg sina od kojeg imamo svu opremu pa za sad ništa ne kupujemo.

    Čestitam elly, drago mi je da je sve u redu


    Hvala, evo jedva se dočekala rezultata. 

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Mi imamo peg perego siesta hranilica, inace je stvarno odlicna, udobna, isto se fino spusta i naslon da moze leci, po visini ide, navlaka je navodno da se ne moze zaflekat, pere se rucno, al ja u masinu stavim na sensitive, pladanj se lako stavlja/skida i moze se gornji dio maknut i oprat u masini. Ima kotacice, ne zauzima previse prostora kad se sklopi, ali je meni uvijek rasklopnjena. Meni je jedino mana dio za nogice sta ne ide po visini nego se samo moze ispravljat kao za sjedenje/lezanja. Po tome manje bebice sa 6-7-8 mj nemaju dobro uporiste za nogice, ali za vece bebe je dobra.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Cestitam na dobrim nalazima. Pisonje i dalje vode😁

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Elly cestitke 🤗
    Vesca evo i meni prvi glas da se moze jaje vezat na sportsko sjedalo 🙈
    Ja nisam nikad koristila opciju jaje na kolica, neznam…


    Ima cure nacina , mogu se posebno kupiti remenovi za fiksiranje AS u kolica ako nema adaptera ( poput ovih https://bombigear.com/products/car-seat-adapter [bombigear.com]), a neke mame jednostavno uglave AS u sportski dio, ja to ne volim ali ako imas kolica koja su ne bas cesta i popularna onda moras improvizirati nazalost…..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Meli123

    Cure, jel neka ima iskustva sa Cybex balios s lux? Jesu ona narocito za grad ili moze i po neravnim terenima (npr makadam)? Ako koja zna, hvala 😊
    .
    Meni su se mucnine napokon smirile, nije bas bajno i sjajno ali imam vise energije ujutro pa mi bude mucno “samo” popodne do navecer.. i vratio mi se apetit 🤭


    Ima ja. Odlična kolica . Isprobana. Imam bebicu od mjesec dana i mašem sa zimskih beba. 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ei drage mame nadam se da ste sve dobro i da su bebice super❤️💙,  ja sam danas obavila pregled i malo me naspotao ginic zbog toga sto sam radila kombinirani probir u drugoj privatnoj klinici (inace on radi privatno ali zena koja mi je radila privatno je nasa obiteljska prijateljica ona mi je cak i preporucila njega prije jer je dobar i radi  preko hzzoa)  ne znam da li mi zbog toga nije radio uzv ili je ok da samo preko trbuha saslusa dal kuca srce i samo je pogledao da li sam zatvorena… srceko kuca ja sam dobro ali bas mi je nekako zao jer nisam vidjela bebicu a jedva sam cekala… i jos mi je rekao da on ne radi uzv vise od 3 puta u trudnoci, sljedeci pregled imam 07.03 i nadam se da ce tada pokazat bebicu 🥰

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hvala svima za savjete oko kolica, ja isto gledam Cybex balios s lux.  Ili metro+ i jaje posebno. I dalje nisam sigurna je li mi treba kosara za ljetnu bebu ili ne. Iako imamo dvorište i znam da cemo dosta biti vani pa ne znam jel to sportsko sjedalo ok za tek rođene bebe? 🤔

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Ima cure nacina , mogu se posebno kupiti remenovi za fiksiranje AS u kolica ako nema adaptera ( poput ovihhttps://bombigear.com/products/car-seat-adapter [bombigear.com]), a neke mame jednostavno uglave AS u sportski dio, ja to ne volim ali ako imas kolica koja su ne bas cesta i popularna onda moras improvizirati nazalost…..

    Ajme pa ovo bi mene spasilo  jer već imam jaje koje si želim  nije baš da izgleda najljepše na svijetu, al briga, to bi ionako u izuzetnim prilikama prakticirala. Hvala Sayuri
    BlairWaldorf čestitke na prinovi 
    Mateja111 nije u redu da ti špota di radiš preglede jer imaš pravo ići di god hoćeš koliki god on bio stručnjak…. mi uzv radimo na svakom pregledu kao i cure oko mene… al dobro, ako je tip veliki stručnjak oprostila bi mu 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Thinkpurple e odlično. Super mi je kod njega što se može skinuti prednja stranica pa kad je veći može i sam izlaziti van. Mislim da ćemo baš taj uzeti, samo ću još vidjeti što je još super iz Ikee pa da ne plaćam dostavu više puta 😅
    Meli123 e vidjela sam ta na akciji, ali mi se više sviđa kad je srebrni okvir, ovako su mi pretamna, a na akciji su samo ta  i čisto crna 😔 a baš sam gledala pred nekih 10 dana na toj stranici i pisalo je da akcija traje još 3 dana, sad je opet za 14 dana, očito su stalno na akciji 😆
    Mareikate baš sam gledala tu prematalicu, ali nekako mi bolje ipak izgleda komoda jer em je šira i sva je u ladicama pa mislim da se može puno iskoristiti. Mislim da ćemo uzeti istu komodu koju već imamo u sobi pa kad nam više ne bude trebalo za prematanje samo je spojiti s ovom koju već imamo. Ionako nikad ne znam kud bi s posteljinom i dekama pa će super doći 🤗
    Elly9 čestitam na urednom nalazu i dečkiću 🥰
    .
    Što imate pametnog i korisnog za bebače iz Ikee? Baš gledam i ima svašta, a dobre su cijene. Vidim da hranilicu onu najjeftiniju ne

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.