Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Megii

    Megii

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Mia ja izbjegavam ulje jer sam se u 1.trudnoci mazala s bademovim i sve majce sam si unistila, usmrde se s vremenom i nemozes ih oprati i miris prede na drugu robu u ormaru. Sad koristim od Olivala kremu bas za trudnice.
    Megii meni zna biti tako kako koje jutro, valjda kak se beba namjesti. 🤷‍♀️


    Znači onda je to pod normalno

    [tickerfactory.com]

  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Mia, ja koristim Mustelinu kremu protiv strija. Lijepo se upija i fino miriši. Ulja izbjegavam jer ne volim biti nauljena. 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    cordis00

    Mia ja koristim biobaza kremu za trudnice i bio-oil ulje protiv strija. Meni se ono dobro upija, nije puno masno, ovisi koliko ga stavim i umasiram, mozda malo prede na potkosulju ako ga dosta stavim i ne cekam da se upije, al se opere.


    To Bio-oil je stvarno super, ja sam ga u obje trudnoće koristila, sad još nisam počela ali moram hitno kupiti jer me već svrbi trbuh. Ne sjećam se da mi je išta zaflekalo… Probala sam i mustelino ulje u spreju, ok je, ali mislim da je bolje Bio-oil iako se Mustela brže nanosi jer je u spreju… Meni kreme nisu dovoljne u trudnoći, uvijek imam nesnosan svrab po trbuhu (nije kolestaza nego imam i inače suhu kožu)

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Uzela sam od Melema Mama ulje tj.emulziju u spreju - lako se razmazuje i ne ostavlja fleke. Sto se tice mirisa meni je neki nedefiniran 😅 

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Vidim da uglavnom svaka ima svoje koje joj paše. Morat ću kupit neko pa vidjeti odgovara li mi. Nekako sam više ha kremu nego ulje 🤷
    .
    Joj mene jučer navečer pred spavanje počeo lagano boliti trbuh, onako kao da moram na wc i sad ujutro isto tako. Ne znam jel to zbog crijeva ili da se brinem. Nije ništa jako, ali tako me još nije boljelo. Baš kao da moraš na wc, a ne moraš.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Pozdrav buduce mame, nadam se da ste dobro ❤️ mi smo jucer dobili baby watcher (aliexpress) i culi smo srceko ❤️ sada ce biti lakse ici od pregleda do pregleda 😊
    .
    Ja si isto moram nabaviti kremu (nebi ulje), gledala sam od Biobaze ili od Melema 😊
    .
    Imala bi jedno pitanje za mame koje vec imaju djecu 😊 da li je koja od vas koristila Freeon 3u1 kolica? Bacila sam oko na Freeon 3u1 Fantasy pa ako koja od vas ima iskustva ili mi ima za preporuciti nesto drugo a da cijena nije preko 5000 kn…Hvala 🥰
    Ali, nebi kupila online, zelim vidjeti kolica uzivo, probati itd 😊

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Ja koristim kokosovo ulje za strije. Uopće ne ostavlja nikakve tragove po odjeci i bas mi bude premekana koza. Nadam se da ce i dalje bit uspjesno jer za sad nemam ni jednu striju, a trbuh se bome siri iz dana u dan sve vise.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vanilla Diva

    Vanilla Diva

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage buduće mame! Nije me bilo par dana, baš ste se raspisale… čestitam svima na dobrim nalazima, ja idem na anomaly scan i Nifty sad u četvrtak i ne mogu dočekati vidjeti jel sve u redu. Tak mi sporo vrijeme prolazi 🙈
    Lorka kako je bilo na vjenčanju? Ja cu isto biti tu negdje 19 tjedana na svom pa da znam sto me ceka 😁 znym da di ti imala manje okupljanje, mi planiramo vecu svadbu ali svejedno. 
    Meni trbuha jos nema iako stalno izgledam kao napuhnuta, ali sam si kupila ulje iz dm-a za trudnice, ona neka njihova marka. Sviđa mi se jer nije jako maano, brzo upije. 
    Što se tice robe i stvari za bebu, nista jos nisam ni gledala ni kupovala pa su vasi savjeti bas korisni. Vec ste pisale za kolica, jel bolje kosara, jaje.. ja to nista ne razumijem pa ako imate tu neki savjet ili prrporuku za neki brand, dobrodosao je 😊

    29 god 💃 30 god 🏃‍♂️
    Curka 🎀🎂 19.08.23.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Bok mame ☺️ 
    Prijavljujem još jednog dečka u ekipu 💙 

    Od ulja ja vam koristim bio oil i stvarno mi je odlično za sad. I uzela sam za probu od welede mama ulje. Čitala sam da je isto super. Općenito za Weleda proizvode za bebe da su super. Pa ćemo vidjeti ☺️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jutro cure. 
    Karamela cestitam na deckicu.
    Mia2023 meni je bilo slicno sad par dana pa sam popila jogurta i donat i isla na wc i nakon toga je sve ok tako da sam ja svoje pripisala crijevima. Kad sam razmisljala primjetila sam da u zadnje vrijeme idem na wc manje nego prije🤷‍♀️
    —-
    Od krema koristim becutan ulje u tusu i kasnije dodatno trbuh, bokove sa nikel mlijeko  protiv strija- ima ugodan blago citrusni miris. 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.