Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Mia i mi smo se odlucili za Cybex 😂
    Trenutno su na akciji ovdje https://kidily.hr/shop/djecja-kolica/kolica-3-u-1/cybex-balios-kolica-siva-3u1-s-lux-aton-b-i-size-kolica-za-duboko-hodanje-sjedalo-0-13kg-adapteri/?gclid=CjwKCAiAxP2eBhBiEiwA5puhNWxacFVHGFTMOivsh0mbdqhcKz9lEbQ9ta2F1a3-OXDSx7kutaWFShoCNE4QAvD_BwE# [kidily.hr]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Zna li netko postoji li stranica na kojoj se može pogledati odgovara li neko jaje kolicima? Ili postoji li adapter da se dva različita modela (čak i proizvođača) povežu….

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Jutro ☀️
    Mi smo odlučili da ćemo u našoj sobi imati krevetić, a sve ostalo u sobici koja će biti njegova kasnije. Da stavljam i prematalicu bi mi bila prevelika gužva.
    Krevetić mi se svidio Sundvik iz Ikee, ima ga možda netko?
    .
    Baš sam gledala vezano za prematalice i to mi je tako skupo, a ne znam što bi poslije s tim tako da smo odlučili da ćemo uzeti običnu komodu i samo gore staviti onu spužvu. Mene isto zanima jel treba onaj drveni dio gore ili je dovoljna samo ta spužva? Kasnije nam komoda ostane za stvari i super.
    A što se tiče kolica, baš sam dosta čitala o njima i na kraju se odlučili za Cybex balios s lux, samo još ne znamo za boju 😅
    .
    Ja imam danas pregled tek popodne, užasno mi je ovo čekanje do tada, za idući ću tražiti jutarnji termin😆


    Mi imamo sundvik kinderbet i meni je super. Inače, imamo i sundvik prematalicu, koja je kasnije kad se preklopi lijep komad namještaja… To mi je najdraža stvar od dječjeg namještaja koji sam kupila, baš mi je lijepa i kvalitetna i iskoristiva. Naša je kupljena 2019, valjda je i dalje ista kvaliteta. Selila se nekoliko puta i stalno se koristi a dan danas je kao novo 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Vesca

    Zna li netko postoji li stranica na kojoj se može pogledati odgovara li neko jaje kolicima? Ili postoji li adapter da se dva različita modela (čak i proizvođača) povežu….

    Ovo i mene zanima dal postoji na jednom mjestu..
    Ja koliko znam samo na modelu kolica moze pisati s kojim adapterima koja jaja pasu.
    Za ona koja ja znam - Metro + pise - možete postaviti 0+ modele autosjedalica BeSafe, Maxi Cosi, Cybex i Nuna.
    Na ova abc design koja ja imam znam da je bila opcija maxi cosi adapteri za jaje. Al to treba guglat svaka kolica.


    Meni je problem kod guglanja što su moja naslijeđena kolica kupljena 2016 i koliko vidim više ih ne proizvode. Našla sam samo snimku upute za korištenje na YT, ali nigdje više ništa. Čak ni na službenoj stranici Foppapedrettija. Nekakav Bikini+ model sam dobila… Super su očuvana  i vrlo su praktična, ali ne znam kako da novo jaje iskombiniram s modelom koji je toliko star  s druge strane beba se ne bi trebala u jaju previše voziti pa nisam sigurna koliko će mi to stvarati problem, ali zgodno je ponekad….

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Da se ispravim, nisam sigurna jesu li Bikini + ili neki drugi bikini  Bože koji naziv…

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Vesca

    thinkpurple

    Vesca

    Zna li netko postoji li stranica na kojoj se može pogledati odgovara li neko jaje kolicima? Ili postoji li adapter da se dva različita modela (čak i proizvođača) povežu….

    Ovo i mene zanima dal postoji na jednom mjestu..
    Ja koliko znam samo na modelu kolica moze pisati s kojim adapterima koja jaja pasu.
    Za ona koja ja znam - Metro + pise - možete postaviti 0+ modele autosjedalica BeSafe, Maxi Cosi, Cybex i Nuna.
    Na ova abc design koja ja imam znam da je bila opcija maxi cosi adapteri za jaje. Al to treba guglat svaka kolica.

    Meni je problem kod guglanja što su moja naslijeđena kolica kupljena 2016 i koliko vidim više ih ne proizvode. Našla sam samo snimku upute za korištenje na YT, ali nigdje više ništa. Čak ni na službenoj stranici Foppapedrettija. Nekakav Bikini+ model sam dobila… Super su očuvana i vrlo su praktična, ali ne znam kako da novo jaje iskombiniram s modelom koji je toliko stars druge strane beba se ne bi trebala u jaju previše voziti pa nisam sigurna koliko će mi to stvarati problem, ali zgodno je ponekad….


    Ma mozes uvijek jaje uglaviti u sportski dio kolica, ne mora ici direktno na adaptere, imaju pojasevi koji to fino fiksiraju..
    Joj cure ja nikad nisam koristila tu prematalicu, ne znam jel do mene ali meni je fakat lakse na krevetu presvuci bebu 🤪 Komoda mi ne treba imam dovoljno ladica u plakaru..
    Krevetic koristimo putni sa mrezom okolo, i on ima na dva nivoa, istih je dimenzija kao drveni , unutra ubacim kvalitetan madrac i cao… nisam fan drvenih krevetica, meni su strasni ti udarci u one sipke okolo pa zapne noga ruka ma bjezi…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    To je taj krevet, meni je ovo extra..
    https://ibb.co/5RvKyth [ibb.co]

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • elly9

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo ja prijavljujem uredan nalaz Panorame i još jednog dečka 
    Imamo starijeg sina od kojeg imamo svu opremu pa za sad ništa ne kupujemo.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Ma mozes uvijek jaje uglaviti u sportski dio kolica, ne mora ici direktno na adaptere, imaju pojasevi koji to fino fiksiraju..
    Joj cure ja nikad nisam koristila tu prematalicu, ne znam jel do mene ali meni je fakat lakse na krevetu presvuci bebu 🤪 Komoda mi ne treba imam dovoljno ladica u plakaru..
    Krevetic koristimo putni sa mrezom okolo, i on ima na dva nivoa, istih je dimenzija kao drveni , unutra ubacim kvalitetan madrac i cao… nisam fan drvenih krevetica, meni su strasni ti udarci u one sipke okolo pa zapne noga ruka ma bjezi…

     E ovo mi je tek science fiction…. hahhha
    kako? Položim sportski dio u ravni položaj i stavim na to jaje pa nekako učvrstim s remenjem za bebu? Ima negdje uputa kako se to napravi ili je to više DIY projekt iskusnih mama? 

    Joj Bože tek kad krenem istraživati vidim koliko ne znam i koliko je ogroman izbor svega. Do prije par dana nisam znala da ne može svaka sjedalica u svaki auto, da treba pogledat nagib sjedala… majko mila koje komplikacije.

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    elly9

    Evo ja prijavljujem uredan nalaz Panorame i još jednog dečka
    Imamo starijeg sina od kojeg imamo svu opremu pa za sad ništa ne kupujemo.


    Čestitam elly, drago mi je da je sve u redu 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.