Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Pahuljka

    SAYuRI

    Evo i nas sa pregleda 🥰💪👍🎊 Sve hvala Bogu odlicno, djecak narastao i dalje jedan tjedan veci , cerviks 40mm odlican drzi zatvoren, beba visoko sto je idealno zbog rezova, i posebno me obradovalo sto sam i dalje bez ikakvih ogranicenja, mogu sve, cak mi je rekla da idem skijati 😜😂😂 Bas sam happy da sam opuhala od dragosti Lindex i robu za bebe 🫣 Stukla para ali bas me briga… 😁
    Krasan dan vani konacno sunce, idem sa prijateljicama na rucak j da konacno kazem ljudima, do sada su znali samo roditelji i muz…
    😘

    Cestitke mama, cestitke bebo 😍
    Jao skijanje, moja bolna tema ovih dana/mjeseci. Bit ce mi haman pa prva zima da ne stanem na skije jos od djetinjstva. Mogla bih zivjet na planini 😍 Ove godine cu se morati zadovoljiti samo setnjama na snijegu i spa centrom. Cekamo jos koju sedmicu pa bukiramo negdje nesto na Alpama. A ti ako budes na nekoj od nasih preljepotica planina sjeti me se 😍
    Btw molila bih nekog za onaj link za slike, pa vam ostavim moj danasnji ulov 🙋🏼‍♀️

    Ja ti pretezno budem na Jahorini, ove godine ipak necu na skije 😂 Ali vodim djecicu na skijanje, kupili smo dodatak za Cybex kolica umjesto tockova idu naprijed skije, pa da se mogu kolica fino i po smijegu da ne zapinje, da znate da postoji i to😎
    A pazi sad Pahuljka, cevape smo prekucali, ide janje u Jablanicu sutra 🫣 Vodi me muz, kaze da ti malo popravimo kreatinin i proteine 💪


    Znaci morski plodovi, upalo je negdje u so 😂 
    Samo deri, ja sam fan teletine ispod saca, mislim bila, necu prezalit ako mi se ne vrati ta mesna ljubav 🤦🏼‍♀️ 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Sayuri superr!! ☺️
    Bas je dobar osjecaj izaci iz te ordinacije,.odma dan bude ljepsi ☺️
    Miracle rodila se u terminu, 37+5 tt al je sitna, i danas je sitnija od vrsnjaka. Izasla iz bolnice s 2,5 kg. 🙈 ona je meni velicinu 68 nosila do skoro 1.rodendana a neke bebe to nose s 3 mj. Tak da smo mi jurili u nabavku sitnije odjece jer sam se ja bila opskrbila s 56/62 za pocetak 🤭
    Am13 to se ide preko uputnice na vv?
    Pahuljka evo https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    Je, sve preko uputnice. I jako brzo se obavlja sve, trudnice kod njih bas imaju prednost 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Marei Kate ovo za materijale je ziva istina… narucim online za malu 2 trenirke iste, znaci obicne crne, jedne dodu pamucne druge onaj sintetika materijal sto struju navlaci. A isti broj, model, boja sve al matrijal drugaciji. Za bebu bi ipak cisti pamuk uzela. A poslije ovo sto kazes jednokratno za prigode.


    Sta stvarno? A bas sam gledala kako su lijepe stvari, jeftine, a pise 100% pamuk. Kod nas u trgovini ima samo za odrasle jer nije velika, nema ništa dječjih ni trudničkih stvari  ni ništa od onih ukrasa za dom. 😔

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Mislim da su puno bolja opcija Kik i Pepco od pamučnih stvari sto sam gledala i što čujem iskustva, robica je skroz ok 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flekica

    Flekica

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo i mene nove ovdje… Dugo očekivana bebica na putu, otp 18.08. a po uzvu 10.8. Jučer je panorama pokazala da nam stiže zdravi dečkić 💙
    Vidim da se spominje dovođenje muža na uzv privatno, pa molim tko ima preporuku gdje da se javi. Inače trudnoću vodim u Gineko ali tamo pratnja nije dozvoljenja i neće ni biti tako skoro 😞 Sljedeći pregled nam je 20.02.

    👩 1987. - AMH 10,38 pmol, hashimoto, 12/21 lpsc ex desni jajovod i veci dio jajnika, 🧑 1987. - normozoospermia
    04/22 prvi IVF postupak, 225 Ovaleap, Cetrotide, Ovitrelle -> 4 🥚, sve oplođene 05/05/22 ET dvije blastice , 0 smrzlica, beta 0, 12/2022 spontana trudnoca ❤️, otp 18/08/2023 it's a boy!

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Cure cestitam na pregledima i dobrim vijestima!
    Pahuljka hvala ti, bas sam i ja gledala sta i di uzeti. Javi jesi uspjela naci otkucaje 😊. 
    Ja nisam 3D/4D UZV radila ni s prvom pa necu ni sad, moja gin to nema, a ne da mi se ic privatno za to. Moj muz je mogao na preglede, snimali smo svaki UZV mobitelom, sad za drugo muz ni ne ide, a bome se ja ne sjetim snimit haha. Nema tko cuvati malu, mozda jednom kad bude beba veca pa ako dode baka u posjetu cisto da ode i vidi, njemu to ionako nije nesto preuzbudljivo.
    Meni nifty i dalje nije dosao, a prosli utorak sam vadila krv, nadam se da ce sutra doci, veci pomalo ludim.😅

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Mi smo robicu uzimali u HM i C&A i zadovoljna sam sa kvalitetom, isto 100% pamuk, barem bodiji i pidamice, kasnije robica moze i 90ak% pamuk. Mi smo prali na 90 svaki put plus susilica i prezivilo je, za drugo ce bit malo sazvakano, al boze moj 😂.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Flekica dobrodošla i čestitam na dobrom nalazu. Ja isto tamo vodim trudnoću i skroz mi je bzv što ne može muz, ali ipak mi je stručnost dr. najbitnija pa ne razmišljamo da idem nekuda drugdje samo zbog toga 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Flekica

    Flekica

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Lemon

    Flekica dobrodošla i čestitam na dobrom nalazu. Ja isto tamo vodim trudnoću i skroz mi je bzv što ne može muz, ali ipak mi je stručnost dr. najbitnija pa ne razmišljamo da idem nekuda drugdje samo zbog toga

    Hvala!  Ma ne razmišljam o odlasku od tamo ali bi svakako otišla jednom na uzv negdje gdje može i muž. Toliko smo čekali ovu bebu i on jako jako želi na uzv pa ćemo si priuštiti još jedan u nekoj drugoj poliklinici.

    👩 1987. - AMH 10,38 pmol, hashimoto, 12/21 lpsc ex desni jajovod i veci dio jajnika, 🧑 1987. - normozoospermia
    04/22 prvi IVF postupak, 225 Ovaleap, Cetrotide, Ovitrelle -> 4 🥚, sve oplođene 05/05/22 ET dvije blastice , 0 smrzlica, beta 0, 12/2022 spontana trudnoca ❤️, otp 18/08/2023 it's a boy!

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    kiki13

    Pozdrav cure! Citam vas redovito, al sam glasnija na jesenskim bebama 🙈 Drago mi je procitati da se sve javljate s dobrim pregledima i nalazima! 💐🍀
    Ja danas obavila pregled, beban raste, za par dana je veci i sve je ok 😄 sad mi slijedi nipt i odlucili smo za qualified. E sad, moram istrazit , al cini mi se da u mom gradu nitko to ne radi pa mislim potegnut malo do zagreba 🙈 ako mi mozete reci di se moze to obavit, negdi u zapadnom dijelu grada.. svakako ih planiram kontaktirati, mozda ipak imam negdi blize…
    Vidim da ste pisale o kolicima, robici… Ja cu doslovno sve preuzet od necaka i neznam uopce sto bi kupila jer stvarno imam sve. A moram nesto kupit 😂😂 on nije imao onaj cocoona jastuk pa mozda to kupim hahaha zao mi je da nista ne kupim 🙈 ako imate kakav prijedlog slusam 😅… al ima jos do toga.. i jos jedno pitanje, posto nemamo one kopce (sto vec) za isofix u autu, jel onda ide posebna autosjedalica ili se isto ono jaje s kolica moze u auto stavit. Znam da se ono pricvrsti za bazu, al ako nemam bazu za sto uvatit, kako to onda ide? 🙈
    Puse svim mamama i bebama! 🥰


    Draga Kiki cestitke na dobrom pregledu, tebe bas posebno pratim jer smo se ganjale i po Lh temi i znas koliko mi je drago zbog tebe 😘
    Ja sam radila Qualified i jos par cura tu, ja sam prezadovoljna, konkretniji su rezultati i brzi su. Plus minimum fetalne frakcije je potreban. Ja mislim da mozes u Zg u Bio Save oni su zastupnici, imas tu na linku sve: 
    https://qualified.hr/ [qualified.hr]
    Ja ti predlazem da obavezno kupis ako nesto trebas Baby Bjorn bouncer, duze ce ti koristiti od Cocoona…
    Kao nemas auto sa Isofixom onda ti baza ne znaci puno, jaje onda fiksiras pojasom… ja sam tako malu vozala na prednjem, ugasim air bag i ima na youtube tutorial kako se pravilno osigurava pojasom auto stolica…😘😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.