Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AM13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Cure iz zg gdje idete za stitnjacu, negdje privatno ili?
    A prvo je bila 2.4, pa 2.9, pa sad 4.09… dobila sam od 25 s tim da se kroz 4 tjedna moram javiti negdje endokrinologu da vidimo sta dalje.
    Lorkaaa cestitke gospodo!! 🥳🥳
    Am13 ja sam drugi put trudna pa mislim da muz emotivnije sve prolazi od mene 🤣 ja sam u brizi vjecnoj a on pozitivac. On se raspametio kad smo vidjeli da dolazi jos jedna curica. A zeli u svemu sudjelovati, al na pocetku nisu dozvolili da ide samnom a evo sad kad moze bas nije mogao pa se nadamo na iducem pregledu.


    Ja evo idem u Vuk Vrhovec, tamo su mi prvi put rekli da sve dalje kontroliram kod njih da bude isti laboratorij.. 
    Ahaha, nama je prva trudnoca pa smo oboje skroz uzbudeni, iako decko kao tipicno musko sve je super i dobro, a ja tu i tamo izdramim. Imam osjecaj kad drugi put budem trudna da ce bit totalna flegma 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni je baš čudno što kod mog privatno još uvijek nije dozvoljena pratnja. Neda mi se zbog toga ići kod nekog drugog, ali mi je zao da ne može mm sa mnom sada kada je beba veća. Dobijem cd, ali nije to to 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima 🤞 Vidim ima sve više curica, imat će dečkići na biranje 😆
    Ja idem idući tjedan na pregled i tad ide suprug prvi put samnom. On je htio odmah od početka ići jer želi vidjeti bebicu, ali čekali smo da bude preko trbuha. Baš je uzbuđen i jedva čeka 🤗
    .
    Jel netko možda kupovao robicu u Sinsayu za bebe? Zanima kakve su veličine, jesu li realne ili treba uzeti veće? Znam za odrasle da moram ponekad uzeti broj veći pa ne znam jel tako i za bebe. 

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Sretno svima na pregledima 🤞 Vidim ima sve više curica, imat će dečkići na biranje 😆
    Ja idem idući tjedan na pregled i tad ide suprug prvi put samnom. On je htio odmah od početka ići jer želi vidjeti bebicu, ali čekali smo da bude preko trbuha. Baš je uzbuđen i jedva čeka 🤗
    .
    Jel netko možda kupovao robicu u Sinsayu za bebe? Zanima kakve su veličine, jesu li realne ili treba uzeti veće? Znam za odrasle da moram ponekad uzeti broj veći pa ne znam jel tako i za bebe.


    Ja sam uzela par komada robice, manji su brojevi, ali npr 50 nisam ni vidjela. 56 je najmanji i izgleda mi kao 50. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Evo i nas sa pregleda 🥰💪👍🎊 Sve hvala Bogu odlicno, djecak narastao i dalje jedan tjedan veci , cerviks 40mm odlican drzi zatvoren, beba visoko sto je idealno zbog rezova, i posebno me obradovalo sto sam i dalje bez ikakvih ogranicenja, mogu sve, cak mi je rekla da idem skijati 😜😂😂 Bas sam happy da sam opuhala od dragosti Lindex i robu za bebe 🫣 Stukla para ali bas me briga… 😁 
    Krasan dan vani konacno sunce, idem sa prijateljicama na rucak j da konacno kazem ljudima, do sada su znali samo roditelji i muz… 
    😘

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 530

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Da da, Sinsay ima manje brojeve plus stisnu se u pranju jos…

    Moja prva se rodila s 2740g, 47cm i broj 50 iz c&a joj je bio ogroman (prije 3 god je samo c&a imao te male brojeve) a oni isto imaju manje brojeve… nije lose imati i par komada 50 velicine… ja sam imala doma od 56 na dalje pa je muz jurio kupiti manje jer je plivala u tome.


    Bas je bila mini, jel se ranije rodila ili? Moja se rodila tj dana nakon termina, 3350, 50cm, 56 joj je bilo ogromno naredna 2tj.

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Evo i nas sa pregleda 🥰💪👍🎊 Sve hvala Bogu odlicno, djecak narastao i dalje jedan tjedan veci , cerviks 40mm odlican drzi zatvoren, beba visoko sto je idealno zbog rezova, i posebno me obradovalo sto sam i dalje bez ikakvih ogranicenja, mogu sve, cak mi je rekla da idem skijati 😜😂😂 Bas sam happy da sam opuhala od dragosti Lindex i robu za bebe 🫣 Stukla para ali bas me briga… 😁
    Krasan dan vani konacno sunce, idem sa prijateljicama na rucak j da konacno kazem ljudima, do sada su znali samo roditelji i muz…
    😘


    Cestitke mama, cestitke bebo 😍
    Jao skijanje, moja bolna tema ovih dana/mjeseci. Bit ce mi haman pa prva zima da ne stanem na skije jos od djetinjstva. Mogla bih zivjet na planini 😍 Ove godine cu se morati zadovoljiti samo setnjama na snijegu i spa centrom. Cekamo jos koju sedmicu pa bukiramo negdje nesto na Alpama. A ti ako budes na nekoj od nasih preljepotica planina sjeti me se 😍 
    Btw molila bih nekog za onaj link za slike, pa vam ostavim moj danasnji ulov 🙋🏼‍♀️

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Hvala Thinkpurple 😊
    https://ibb.co/gV7jdP0 [ibb.co]
    Moja nova igracka 😍 Jedva cekam da je isprobam, nadam se da cu bebaca uspjeti naci jos danas. Inace ako nekog zanima naruceno je na njemackom Ottu i kosta oko 50€ + 5,95€ dostava (nekad je besplatna ali se meni nije dalo cekat). Nakon opseznog guglanja dosla sam do ovog proizvodjaca koji je broj 1 ovdje, sa najvise recenzija i iskustava, plus garancija i mogucnost slanja nazad ukoliko nesto ne stima. Nisam se usudila narucit sa ebaya, aliexpressa cisto zbog ispravnosti/sigurnosti, da ne razmisljam jel do aparata ili do bebe 😂  Super stvar je sto dodje i gel i baterije i slusalice. Javim se ako uspijem pronaci ovo svoje čeljade kojem sam uskratila bosanske ćevape. Valjda me nece kazniti bas sad zbog toga 😂

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Super za sve dobre preglede! Sayuri uživaj!! 😊
    U Sinsayu ima svega, pretežno treba veći broj, ali ja recimo tamo ne bih kupila ništa online već samo kad vidim tamo. Neki materijali su očajni, neki ok. Ja tamo ugl kupujem za curicu neke “fensi” komade koje obuče dvaput i to je to… Ima i dobrih stvari ali treba rukom opipati i naći 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Pahuljka

    SAYuRI

    Evo i nas sa pregleda 🥰💪👍🎊 Sve hvala Bogu odlicno, djecak narastao i dalje jedan tjedan veci , cerviks 40mm odlican drzi zatvoren, beba visoko sto je idealno zbog rezova, i posebno me obradovalo sto sam i dalje bez ikakvih ogranicenja, mogu sve, cak mi je rekla da idem skijati 😜😂😂 Bas sam happy da sam opuhala od dragosti Lindex i robu za bebe 🫣 Stukla para ali bas me briga… 😁
    Krasan dan vani konacno sunce, idem sa prijateljicama na rucak j da konacno kazem ljudima, do sada su znali samo roditelji i muz…
    😘

    Cestitke mama, cestitke bebo 😍
    Jao skijanje, moja bolna tema ovih dana/mjeseci. Bit ce mi haman pa prva zima da ne stanem na skije jos od djetinjstva. Mogla bih zivjet na planini 😍 Ove godine cu se morati zadovoljiti samo setnjama na snijegu i spa centrom. Cekamo jos koju sedmicu pa bukiramo negdje nesto na Alpama. A ti ako budes na nekoj od nasih preljepotica planina sjeti me se 😍
    Btw molila bih nekog za onaj link za slike, pa vam ostavim moj danasnji ulov 🙋🏼‍♀️


    Ja ti pretezno budem na Jahorini, ove godine ipak necu na skije 😂 Ali vodim djecicu na skijanje, kupili smo dodatak za Cybex kolica umjesto tockova idu naprijed skije, pa da se mogu kolica fino i po smijegu da ne zapinje, da znate da postoji i to😎 
    A pazi sad Pahuljka, cevape smo prekucali, ide janje u Jablanicu sutra 🫣 Vodi me muz, kaze da ti malo popravimo kreatinin i proteine 💪

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.