Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Hannica meni je frakcija bila 11,7 %, a mikrodelacije od 1:12000 do 1:57000. Jesi dobila nalaz? 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Hannica meni je frakcija bila 3.8, a ostalo <1:10 000
    Jel ti u redu nalaz? Saznali spol?

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Fetalna frakcija 3.7%

    Sve je low risk, decko je

    Trisomija 21, 18, 13 je sve <1: 10000
    Ove dolje mikrodelecije su isto low risk, al npr pradee willi 1:13800,  
    Cri du chat 1: 27000 
    Nisu mi neke velikeeeee vrijednosti. Mozda zbog male fetalne frakcije

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Hannica0 👧

    Fetalna frakcija 3.7%

    Sve je low risk, decko je

    Trisomija 21, 18, 13 je sve &lt;1: 10000
    Ove dolje mikrodelecije su isto low risk, al npr pradee willi 1:13800,
    Cri du chat 1: 27000
    Nisu mi neke velikeeeee vrijednosti. Mozda zbog male fetalne frakcije


    Uredno je ovo sve. Mala fetalna frakcija i ove mikrodelecije su rijetke pa i to ulazi kao faktor. 
    Iz ovog razloga sam ja za Qualified test prije Panorame, nemoj mi nekih odnosa rizika , hocu da znam kad se vec gledaju hromozomi do te dubioze, reci IMA ili NEMA. Bas im je ovo bezveze kod ove vrste Nipt-a 😤

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Cvit

    Cvit

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu
    Lightblue

    Nažalost i s jednoplodnom nije dobro prošlo,taman smo prestali biti u strahu i na pregledu srce nije kucalo. Doslovno is dana u dan i tako do kraja. Ništa drugo ne preostaje.


    Zao mi je.. 😔 strah i briga ce biti prisutni cijelo putovanje, to je sigurno..ja si pokusam nekako izracionalizirat da svakako ne mogu nista previse utjecati, trudim se da odmaram cim vise, da se okupiram necim sto me umiruje (secem psa, bojam - opskrbila sam se bojankama za odrasle 😅, gledam serije…), nista intenzivno..pustam glazbu djeci i pokusavam bit pozitivna..ne preostaje mi bas nesto drugo.
    Sad kad je trbuh poceo iskakati i kad povremeno osjetim kako se premjestaju, nekako mi je lakse..
    .
    Ti imas jedno dijete vec, ako sam dobro iscitala iz potpisa? 
    Jesi jako uzbudena za sutra? 🍀

    37 👩‍❤️‍👨 33 🌠 5/2020 biokemijska
    🧔 teratozoospermija, 👩🏼‍🦰 zacepljen jajovod
    9/2021 AIH ❌️
    2/2022 Gonal, 2 folikula, 1 js ❌️
    10/2022 Menopur, 7 folikula, 7js, 6 blastocista
    5.11. ET 2 blastice, 4 ❄️ 🥰 6dnt + 🤞🍀
    Beta 21.11. 4607 ✨️ 23.11. 8613 ✨️ UZV 5.12. ✨️ 6+4 ❤️❤️❤️ 16.6.2023. 💖💖💖
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Hannica0 👧

    Fetalna frakcija 3.7%

    Sve je low risk, decko je

    Trisomija 21, 18, 13 je sve &amp;lt;1: 10000
    Ove dolje mikrodelecije su isto low risk, al npr pradee willi 1:13800,
    Cri du chat 1: 27000
    Nisu mi neke velikeeeee vrijednosti. Mozda zbog male fetalne frakcije

    Uredno je ovo sve. Mala fetalna frakcija i ove mikrodelecije su rijetke pa i to ulazi kao faktor.
    Iz ovog razloga sam ja za Qualified test prije Panorame, nemoj mi nekih odnosa rizika , hocu da znam kad se vec gledaju hromozomi do te dubioze, reci IMA ili NEMA. Bas im je ovo bezveze kod ove vrste Nipt-a 😤


    I ja sam bila na li la koji nipt uzeti. Nisam tnala bas koji sto, kako i na koji nacin analizira. Vec sam imala probleme kad je fetalna frakcija niska da nisu uspjeli odraditi test. Zato sam uzela panoramu  jer znala sam da ce  i sad tako biti. Svakako mj je olaksanje sto je sve low risk ali opet. Mora zena o necemu razmisljat, tko je cuo za mir u glavi

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 266

    Prijavi adminu

    Cvit

    Lightblue

    Nažalost i s jednoplodnom nije dobro prošlo,taman smo prestali biti u strahu i na pregledu srce nije kucalo. Doslovno is dana u dan i tako do kraja. Ništa drugo ne preostaje.

    Zao mi je.. 😔 strah i briga ce biti prisutni cijelo putovanje, to je sigurno..ja si pokusam nekako izracionalizirat da svakako ne mogu nista previse utjecati, trudim se da odmaram cim vise, da se okupiram necim sto me umiruje (secem psa, bojam - opskrbila sam se bojankama za odrasle 😅, gledam serije…), nista intenzivno..pustam glazbu djeci i pokusavam bit pozitivna..ne preostaje mi bas nesto drugo.
    Sad kad je trbuh poceo iskakati i kad povremeno osjetim kako se premjestaju, nekako mi je lakse..
    .
    Ti imas jedno dijete vec, ako sam dobro iscitala iz potpisa?
    Jesi jako uzbudena za sutra? 🍀


    M ima 11 god a za sutra mi se želudac već okreće. Vidjet ćemo. Kretanje sam smanjila jer čim sam aktivnija kapljice krvi pa ležim ko kip. Od jučer dodatne vaginalete i krema protiv gljivica jer sam dobila rane od njih 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Bit će ovo dug put

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Takica

    Takica

    Broj poruka: 470

    Prijavi adminu

    Hanica kako su ti vec cure pisale velike su to brojke. Sa svakim nalazom prenatalnog testa ides ginekologu. Meni je rezultat saopštio geneticar koji je pojasnio neke stvari pa tek onda poslao nalaz.
    Kod mene je fetalna DNK bila 8% a tad sam bila 10nedelja +3 dana. Uz tjelesnu masu- tvoju tezinu i nedelja trudnoće utiče na koncentracije fetalne DNK.  
    SAYuRI i ja sam radila Qualified bas iz tog razloga lijepo pise bez postotka, razmera i sličnih stvari uz to koliko sam razumjela jedini rade sve hromozoma i ev mikrodelecije. 
    Thinkpurple super za dobar nalaz jeeej🥰
    Cvit i Light blue naših 6 bebica kod dve mamice 🥰🥰🥰🥰🥰🥰nedajte se😘

    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.(104),4.12(210),6.12(518)UZV 6+0❤. Qualified 360 uredan. Stize nam devojčica 💗 [tickerfactory.com]

  • Avatar Vesca

    Vesca

    Broj poruka: 412

    Prijavi adminu

    Thinkpurple divotica, drago mi je da je dobro prošao pregled. Moja malena je izuzetno nisko, skupa s posteljicom i već se vidi da mi je trbuh nisko pa je ljudima zanimljivo pogađati spol po onim bapskim vjerovanjima… Znači doslovno je s UZVom morala ići uz kost da joj uhvati glavicu.
    Ja sam rođeni optimist pa mi lako pada trudnoća. Uopće se ne opterećujem s niskom posteljicom niti ikakvim simptomima. Dan po dan idem. Da me muž nije natjerao prošli tjedan na privatni pregled jer ga brine posteljica ja ne bi uopće išla  Zabrinem se u tom trenutku kad mi kažu nešto, istražim, čujem mišljenja drugih i pustim. To je moja supermoć oduvijek  kaže muž da ne pozna osobu koja se bolje nosi sa stresom od mene  šaljem malo svojih živaca svima koji su u brigama 

    👩32 god (Hashimoto/hipo, IR, PCOS)
    🧔 31 god
    Histeroskopija 11/21 (uterus arcuatus)
    1) 12/21. AIH odgođen
    2) 1/22 AIH➖
    3) 6/22 AIH ➖
    9/22 ➕
    1.7.23. stigla curka 😇💖

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    Gluglu kad si radila nifty test? Ja sam ocekivala danas nalaz, ali me gin nije zvala, a radila je ujutro tako da ako i dode popodne, nista do sutra popodne.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.