Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Meni je upalio 3D i lijepo je, ali ljepse se vidi na 2D. Malena se micala i slika se mutila, pa je posteljica smetala i tako. A ove 4/5D ne mogu kom jer moj to nema, a privatno necemo ici samo zbog toga.
    .
    Lijepo je kad mogu i muzevi bar jednom ici, ipak je i njima to dozivljaj. Trebali bi svi to omoguciti, njima je ionako svejedno, odrade svoj posao bio tamo muz ili ne.


    To i ja mislim ali eto.. vjerojatno je tako zbog “korone” i to me bas ljuti. Bas bezveze i glupo… 😡

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Meli123

    Miracle2023

    Meni je upalio 3D i lijepo je, ali ljepse se vidi na 2D. Malena se micala i slika se mutila, pa je posteljica smetala i tako. A ove 4/5D ne mogu kom jer moj to nema, a privatno necemo ici samo zbog toga.
    .
    Lijepo je kad mogu i muzevi bar jednom ici, ipak je i njima to dozivljaj. Trebali bi svi to omoguciti, njima je ionako svejedno, odrade svoj posao bio tamo muz ili ne.

    To i ja mislim ali eto.. vjerojatno je tako zbog “korone” i to me bas ljuti. Bas bezveze i glupo… 😡


    Ja bi isto na tvom mjestu isla privatno u slucaju da muz ne moze kod socijalnog. Ipak je trudnoca nesto posebno, ne dogadja se svaki dan. Imas kod privatnika onaj anomaly oko 20tt, kasnije ce se vec teze sve vidjeti kako ce bebica biti veca. 🙂

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    Miracle2023

    Meli123

    Miracle2023

    Meni je upalio 3D i lijepo je, ali ljepse se vidi na 2D. Malena se micala i slika se mutila, pa je posteljica smetala i tako. A ove 4/5D ne mogu kom jer moj to nema, a privatno necemo ici samo zbog toga.
    .
    Lijepo je kad mogu i muzevi bar jednom ici, ipak je i njima to dozivljaj. Trebali bi svi to omoguciti, njima je ionako svejedno, odrade svoj posao bio tamo muz ili ne.

    To i ja mislim ali eto.. vjerojatno je tako zbog “korone” i to me bas ljuti. Bas bezveze i glupo… 😡

    Ja bi isto na tvom mjestu isla privatno u slucaju da muz ne moze kod socijalnog. Ipak je trudnoca nesto posebno, ne dogadja se svaki dan. Imas kod privatnika onaj anomaly oko 20tt, kasnije ce se vec teze sve vidjeti kako ce bebica biti veca. 🙂


    Da, tako sam i mislila napraviti 😊 jer da, muz ne moze kod socijalnog i zelim da zajedno saznamo spol 😊 nema veze sto moram cekati jos 8 tjedana 😂😂😂 jer sta god bilo, biti cemo presretni ❤️ i zelim da i on vidi bebu 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Jutro zene ☕️
    Cestitke na dobrim pregledima, moj je danas u 12h 🤪 Mrsko mi je danas sve, uopste se micati iz kreveta 😫 
    Moj muz ne ide sa mnom na preglede, nit ja nesto zovem nit on nesto insistira, korisnije mi je da odvede djecu negdje nego da sjedi po cekaonicama ili kaficima. Dobije snimak i to je to…
    Moja privatnica uvijek radi 4D nakon sto sve pregleda prvo i izmjeri, upali 4D da malo uzivamo🥰
    Iskreno meni je to apsurd vise da se na balkanu moras “posebno” narucivati na 4D, ta je tehnologija davno prisutna i postala je rutina u ostatku modernog svijeta, dio svakog pregleda koji se podrazumijeva. 😤

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Meli18

    Meli18

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Socijalci obicno ne pustaju unutra iako slazem se, kakav god da je pregled, pa muz je napravio to dijete i poseban je dozivljaj gledati to cudo kako raste u trbuhu i mice se…
    Privatnici obicno dozvoljavaju pratnju.
    I slazem se, oko 20 tt je najbolje dok jos beba stane “u komadu” na ekran, poslije kad naraste se slabije vidi i dio po dio ☺️
    Ja dobila Euthyrox ipak posto je TSH 4.095…


    Hvala 😊 nadam se da ce biti ista cijena da li se radio samo 3d/4d uzv ili se dodatno placa anomaly scan..

    Joj, zao mi je sto ti je skocio… Od koliko si dobila?
    Meni je bas obrnuto, bio skoro na 3 prije trudnoce, dobila euthyrox 25 i sad mi se spustio na 0.96…
    Nadam se da ce ti se sto prije spustiti 🤗

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Socijalci obicno ne pustaju unutra iako slazem se, kakav god da je pregled, pa muz je napravio to dijete i poseban je dozivljaj gledati to cudo kako raste u trbuhu i mice se…
    Privatnici obicno dozvoljavaju pratnju.
    I slazem se, oko 20 tt je najbolje dok jos beba stane “u komadu” na ekran, poslije kad naraste se slabije vidi i dio po dio ☺️
    Ja dobila Euthyrox ipak posto je TSH 4.095…


    Moj je socijalac i isao je decko samnom i vidio bebaca, slazem se da bi to trebalo biti normalno.. nije isao prvih par puta jer kao vaginalni je pregled, sto je meni isto onak, pa vidio je sve to do sad 😂 
    I moj je isto opet skocio, 5.26 i isto sam na Euthyroxu 25, idem za nekih 2 tjedna opet na kontrolu pa se nadam da ce se spustit.. malo sam ljuta jer je na prvoj kks bio 5 i nesto, pa sam isla bas u Vuk Vrhovec vadit i onda je bio 1,96 i sad opet iznad 5, pa se brinem da nije mozda cijelo vrijeme bio iznad, a ja nisam pila terapiju 😔

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    hej zene drage, evo da se javim nakon par dana, sad sam vas procitala, malo sam uzivala nakon svadbe i dok su nam svi gosti otisli reko da vidim sta se ovdje dogada 😊
    predrago mi je procitati da su trudnoce u redu, dobri pregledi, prenatalni testovi… super za povecanje broja curica ovdje! 🌸
    ja evo sada sve cesce osjetim lupkanje bebaca, obavezno se javi dok pijem kavu ili pojedem nesto slatko, pred spavanje isto tako, dragi ga pokusava osjetiti, ali nista jos, nadam se da ce uskoro! 
    mi kod privatnika mozemo dovesti pratnju, dopusti mi da snimim mobitelom, na zadnjem pregledu sam prvi put vidjela bebu na 3D i nadam se da cu opet na sljedecem 🥰 
    sljedeci pregled mi je 21.02. 

    drzite se, budite strpljive i da nam je svima sto manje stresa i samo neka je zdravlja svima ❤️

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    Jutro zene ☕️
    Cestitke na dobrim pregledima, moj je danas u 12h 🤪 Mrsko mi je danas sve, uopste se micati iz kreveta 😫
    Moj muz ne ide sa mnom na preglede, nit ja nesto zovem nit on nesto insistira, korisnije mi je da odvede djecu negdje nego da sjedi po cekaonicama ili kaficima. Dobije snimak i to je to…
    Moja privatnica uvijek radi 4D nakon sto sve pregleda prvo i izmjeri, upali 4D da malo uzivamo🥰
    Iskreno meni je to apsurd vise da se na balkanu moras “posebno” narucivati na 4D, ta je tehnologija davno prisutna i postala je rutina u ostatku modernog svijeta, dio svakog pregleda koji se podrazumijeva. 😤


    Sretno danas! Ako nista nek te pregled natjera iz kreveta 😁 do tada odmaraj 😂 
    A dobro, mislim da nama koje smo prvi put trudne je sve dozivljaj pa zelimo i da nam decki/muzevi sudjeluju, mislim da cu bit istog razmisljanja kao i ti kad cu imat vec dijete i drugu trudnocuu
    Ma nevjerojatno je to i meni, al mislim da je to vise ona politika kod nas, rade da zarade na tome, nego da nam je na izvolte, al kao sto si rekla balkan….

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Ena1- ako nisi promijenila nikakav omeksivac/kremu za tijelo itd, a svrbez bude i dalje prisutan, mozda da se ipak telefonski konzultiras sa ginekologom pa da ti on savjetuje što i kako. Za svaki slučaj.
    I kod mene su povremeno počela zatezanja i napetost u donjem dijelu trbuha, sad sam 14-ti tjedan. Inicijalno sam se prepala, jer sam bas par dana ranije krenula s nekom blagom trudnickom jogom (a dosad sam relativno mirovala), ali onda je prestalo. Imam onu Flo aplikaciju i po njoj je bebač veličine breskve sad 😊, tako da je normalno da se sve rasteže. Dokle god bolovi/grčevi nisu prejaki ili nema krvarenja. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

    [tickerfactory.com]

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Joj meni je grozno kako ne dopustaju ocevima na UZV, kao da oni nemaju veze s tom bebom. Kako vodim sve u Petrovoj, najradije bi i porod planirala tamo, al bas ne bi htjela rodit bez njega, skroz ga iskljucuju iz svega

    Sretno cure na pregledima danas ♥️

    02/2023 💔👼 22tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.