Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Iva2

    Drage moje, ja sam danas imala smedje krvarenje. Isla sam kod ginekologa, vidi gestacijsku i zumanjcanu vrecicu, ali ne i plod. Kaze da je zo normalno za ove tjedne, al ja sam izvan sebe zbog tog krvarenja i uzasno se bojim
    Bitno je da si bila kod dr, i ako imaš povjerenja u njega umiri se. Već sam pisala da sam u svakoj trudnoći do sad smeđarila, ovo mi je 4ta trudnoća. Prva je završila spontanim u 6tt. Nakon toga dvoje djece iako kažem, smeđarila dosta dugo i nisam očekivala dobre ishode. Danas sam 5+6 i nisam bila još kod dr, upravo zato jer je prerano i znam da je sve li la. Ići ću dr kad budem 8tt. Ovog puta sam smedarila u 4 tt i nekim čudom je stalo.
    Imam kćer od 4 godine i sina 1,5 god i ne govorim im ništa. Ona bi se radovala ja mislim ali ne želim da se izbrblja. Ima vremena. Ne želim još nikome govoriti. Treće mi je i iskreno neda mi se slušati: opet, pa kako, pa jeste planirali… 😂


    Hvala na odgovoru! A je li vas uz to bolio i trbuh i donji dio ledja? Ja samo cekam da prokrvarim totalno. Opet je jutros bilo smedjeg krvarenja, sinoc malo primjesa crvene krvi. Rekao mi je da mirujem, al imam maloga od godinu dana. Ne mogu mirovati i da hocu, jer ga nemam kome ostaviti. 

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    sisy

    Ipak je biokemijska 😔
    Beta je sa 73 spala na 66.
    Prestala uzimati Duphastone i sada čekam krvarenje.
    Mišljenja su podjeljenja za dalje, netko kaze odmah nastaviti raditi na bebi, netko da treba pričekati koji ciklus.. pa ne znam sada šta da radim


    Zao mi je, drzi se 🤍
    Iz mog iskustva, mi nismo cekali iza spontanog, ovulacija je malo kasnila taj mjesec iza i uspjelo nam je, ali je opet bio spontani. Sad unazad gledajuci, mozda smo trebali pricekati, ali tko zna sto je tu igralo ulogu. Mozda bi se isto desilo i da smo pricekali. 
    Nemam neki dobar savjet, najbolje da napravite prema svom osjecaju. Doci ce beba, samo treba imati vjere i strpljenja. 

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    sisy

    Ipak je biokemijska 😔
    Beta je sa 73 spala na 66.
    Prestala uzimati Duphastone i sada čekam krvarenje.
    Mišljenja su podjeljenja za dalje, netko kaze odmah nastaviti raditi na bebi, netko da treba pričekati koji ciklus.. pa ne znam sada šta da radim


    Biohemijska se ni ne racuna kao trudnoca, tako da slobodno mozes odmah na bebu cim stane krvarenje. Zao mi je sto je tako ispalo i sama sam imala dvije biohemijske, za slkedeci put nemoj tako rano raditi test ili ne trci odmah doktoru…💪😉🤞

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Hannica pa mislim da ti je to ok za tako rano. Sve zavisi i kad ti je bila O, možda se kasnije implantirao. Teško se s nekim uspoređivati. Zašto si isla tako rano? Mislim da je bolje ici kasnije ako nema nekih problema pa se mora jer se ovako samo stresiras zasto ovo, zasto ono 😆 Bit ce to sve ok. Kad te opet narucio?
    Sisy baš mi je zao za biokemijsku, ali kako kazu da nakon biokemijske ide zdrava trudnoca. Mozes odmah nakon krvarenja krenuti u akciju jer to nije bio spontani :) 
    Iva probaj sto vise mirovati, mozda se i neki hematom stvara pa od tud krvarenje, nikad ne znas 🤞

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Iva, da, u početku su uvijek prisutni neki bolovi… Evo ja sam jutros lijevi jajnik dosta osjetila i baš sam se scimala, ali prošlo je.
    Ono što mogu reći, ja recimo kad sam prvi put imala spontani, doktor me čim sam počela smeđarit poslao izvadit betu, tsh i dao duphastone, popriličnu dozu. Ništa mi nije pomoglo. Drugi put, ista priča, nisam jurila doktoru, nisam uzimala duphastone i održala se trudnoća.  Ja ti držim fige da bude sve u redu. Ja ih imam dvoje malih, oboje ih dižem i nosam a znam da ne bih smjela…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na savjetima, vidjet cu kako se budem osjecala i pratit cu plodne dane, do sada sam poznavala svoj ciklus i stvarno sam osjećala ovulaciju, a sada nakon ovoga ne znam sta me čeka niti kada će nastupiti.  Nadam se skorom uspjehu, aBd.

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Iva, da, u početku su uvijek prisutni neki bolovi… Evo ja sam jutros lijevi jajnik dosta osjetila i baš sam se scimala, ali prošlo je.
    Ono što mogu reći, ja recimo kad sam prvi put imala spontani, doktor me čim sam počela smeđarit poslao izvadit betu, tsh i dao duphastone, popriličnu dozu. Ništa mi nije pomoglo. Drugi put, ista priča, nisam jurila doktoru, nisam uzimala duphastone i održala se trudnoća. Ja ti držim fige da bude sve u redu. Ja ih imam dvoje malih, oboje ih dižem i nosam a znam da ne bih smjela…


    Ma da, zapravo mi tu malo toga mozemo uciniti, skoro pa nista, osim da se malo pripazimo. Sve je u Bozjim rukama. 
    Hvala puno💕

    A kad kazu da mirujete, jel vi samo lezite ili ipak izadjete, prosetate,…?

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Iva2

    MareiKate

    Iva, da, u početku su uvijek prisutni neki bolovi… Evo ja sam jutros lijevi jajnik dosta osjetila i baš sam se scimala, ali prošlo je.
    Ono što mogu reći, ja recimo kad sam prvi put imala spontani, doktor me čim sam počela smeđarit poslao izvadit betu, tsh i dao duphastone, popriličnu dozu. Ništa mi nije pomoglo. Drugi put, ista priča, nisam jurila doktoru, nisam uzimala duphastone i održala se trudnoća. Ja ti držim fige da bude sve u redu. Ja ih imam dvoje malih, oboje ih dižem i nosam a znam da ne bih smjela…

    Ma da, zapravo mi tu malo toga mozemo uciniti, skoro pa nista, osim da se malo pripazimo. Sve je u Bozjim rukama.
    Hvala puno💕

    A kad kazu da mirujete, jel vi samo lezite ili ipak izadjete, prosetate,…?


    Ja sam isto zbog blagog smedjarenja dobila 2 sedmice bolovanje i uz napomenu mirovanje, bez naglog saginjanja i bilo kakvog tezeg dizanja. I drzim se toga, izadjem kratko iz stana baciti smece, provjeriti postu, jednom sam izasla do supermarketa koji je 5 min hodanja i cim sam dosla primijetila sam veci iscjedak, stoga vise ni to ne idem. Ali iskreno ne pada mi tesko ostat kuci zbog mucnina, nemam zelju ni do ulaznih vrata prosetat, jer nikad ne znam kad i gdje ce me uhvatit. 🤢🤮

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Naručio me radi već jedne vanmaterične, pa da utvrdi samo jel na mjestu gdje treba biti. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Moja prija je imala biokemijsku, kako je prokrvarila i u tom ciklusu je zanjela drugu trudnoću i sve je super. curica je sad 5 godina. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.