Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvanaH4

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Sisy, možete odmah nastaviti raditi na bebi. Kažu da se poslije biokemijske brzo dogodi trudnoća. Moja prijateljica je nakon biokemijske za 2 mj. ostala trudna, ja sam za 3 tako da možda tu ima nečega.
    .
    Sretno! 

    28.9. ➕
    13.10. ❤️
    23.11. Harmony uredan 💙

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Hej žene!
    Imam jedno pitanje za vas. Već dva dana osjetim onako menstrualne bolove dolje, kao da se pojačavaju i smanjuje tijekom dana, jutros sam imala malo smeđarenje na papiru ali ništa na ulošku. Javila sam se svojoj dr i rekla mi je da odmaram i ležim. Ne bi to mene toliko brinulo da mi danas nije 12+3.
    Pa da vas pitam jel imala koja takvih iskustava a da je već bila u 13 TT? 

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Afrodita06

    Hej žene!
    Imam jedno pitanje za vas. Već dva dana osjetim onako menstrualne bolove dolje, kao da se pojačavaju i smanjuje tijekom dana, jutros sam imala malo smeđarenje na papiru ali ništa na ulošku. Javila sam se svojoj dr i rekla mi je da odmaram i ležim. Ne bi to mene toliko brinulo da mi danas nije 12+3.
    Pa da vas pitam jel imala koja takvih iskustava a da je već bila u 13 TT?


    Imala i drugoj trudnoci, nista specijalno, malo bilo i vise nijednom, mislim da stvarno trebas malo da odmoris ostatak dana, hoce tako od napora, ne trebas se brinuti…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mia2023

    Mia2023

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda. Danas smo 6+0. Kaže sve ok za ovaj tjedan. Bebica je veličine 5mm i vidjeli smo kako lijepo titra 🥰
    Našao mi je hematom u nestajanju. Rekao je da sam vjerojatno zbog njega smeđarila. Skroooz je mali sada pa ne bi trebao više predstavljati problem. Na prošlom pregledu ga se nije vidjelo.
    Ugl. Mirovanje i dalje i terapija. Za točno 3 tjedna ponovo pregled. I dao mi je da neke lab pretrage do tad napravim.

    👸29
    🧒37
    13.12. ❤️
    Panorama ✅, stiže dečkić 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Mia2023

    Evo mene s pregleda. Danas smo 6+0. Kaže sve ok za ovaj tjedan. Bebica je veličine 5mm i vidjeli smo kako lijepo titra 🥰
    Našao mi je hematom u nestajanju. Rekao je da sam vjerojatno zbog njega smeđarila. Skroooz je mali sada pa ne bi trebao više predstavljati problem. Na prošlom pregledu ga se nije vidjelo.
    Ugl. Mirovanje i dalje i terapija. Za točno 3 tjedna ponovo pregled. I dao mi je da neke lab pretrage do tad napravim.


    Joj divno
     Blago tebi, sad si mirnija

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Elledanse

    Elledanse

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Bog drage trudnice, i ja se pridruzujem grupi i sve vas pozdravljam! 
    Maloprije sam bila na pregledu 10+6. Imam srcoliki oblik maternice i cerviks je 3,1. U prosloj trudnoci mi nisu bili rekli da je srcolikog oblika te se kod nas bas i ne gleda cerviks  pa nisam ni znala koliki je. Ovaj doktor ce pratiti. 
    Vadila sam standardne nalaze i secer je 5,2 pa je rekao da izvadim OGTT za sljedeci put. 
    Od simptoma mi je umor i velika glad/mucnina koja krene poslijepodne pa sve do navecer. 
    Saljem svoj broj za watsup. 
    Posebno pozdravljam Elly, Mare i Kate te Ruzicu koje znam iz prethodne grupe
    Zelim nam svima sto mirniju trudnocu. Mame sto smedare drzite se
    Sisy puno srece da sto prije! 

    https://lb1f.lilypie.com/pi8fp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Evo jedne friške trudnice. 
    Prva trudnoća. Danas je 5+1. Nisam bila na uzv još. Naručena sam na 7+1, ne znam kako ću se strpiti do tad 😂 od simptoma sve ok (nema mučnina uopće) jedino šta me muči malo su probadanje u trbuhu. Dok me boli sve ne brinem, kad krenu propadanja u desnom jajniku tad me malo panika hvata. Nema krvarenja ni smeđarenja. Ginekologica kaže da je to sve ok. Tako da ja se nadam da je sve dobro i da ću se na 7+1 javiti sa sretnim vijestima ☺️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Elledanse

    Bog drage trudnice, i ja se pridruzujem grupi i sve vas pozdravljam!
    Maloprije sam bila na pregledu 10+6. Imam srcoliki oblik maternice i cerviks je 3,1. U prosloj trudnoci mi nisu bili rekli da je srcolikog oblika te se kod nas bas i ne gleda cerviks pa nisam ni znala koliki je. Ovaj doktor ce pratiti.
    Vadila sam standardne nalaze i secer je 5,2 pa je rekao da izvadim OGTT za sljedeci put.
    Od simptoma mi je umor i velika glad/mucnina koja krene poslijepodne pa sve do navecer.
    Saljem svoj broj za watsup.
    Posebno pozdravljam Elly, Mare i Kate teRuzicu koje znam iz prethodne grupe
    Zelim nam svima sto mirniju trudnocu. Mame sto smedare drzite se
    Sisy puno srece da sto prije!


    Hej draga! Lijepo je vidjeti poznate nickove 😊 također, što mirniju trudnoću želim 😘

    [tickerfactory.com]

  • Avatar milica94

    milica94

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    sisy

    Hvala vam cure na savjetima, vidjet cu kako se budem osjecala i pratit cu plodne dane, do sada sam poznavala svoj ciklus i stvarno sam osjećala ovulaciju, a sada nakon ovoga ne znam sta me čeka niti kada će nastupiti. Nadam se skorom uspjehu, aBd.


    Draga Sisy, da te malo obeshrabrim. I ja sam imala biohemisku trudnocu, i odmah nakon nje, suprug i ja smo radili ponovo na tome, i evo me sada, skoro 8tt, znaci,trudnoca odmah nakon te biohemiske. Tako da ne brini,desice se, samo imajte vjere. I srecno! ☺️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar milica94

    milica94

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    milica94

    sisy

    Hvala vam cure na savjetima, vidjet cu kako se budem osjecala i pratit cu plodne dane, do sada sam poznavala svoj ciklus i stvarno sam osjećala ovulaciju, a sada nakon ovoga ne znam sta me čeka niti kada će nastupiti. Nadam se skorom uspjehu, aBd.

    Draga Sisy, da te malo obeshrabrim. I ja sam imala biohemisku trudnocu, i odmah nakon nje, suprug i ja smo radili ponovo na tome, i evo me sada, skoro 8tt, znaci,trudnoca odmah nakon te biohemiske. Tako da ne brini,desice se, samo imajte vjere. I srecno! ☺️


    Sori, ohrabrim* 😁😁

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.