Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luna1406

    Luna1406

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ružica

    Cure, stigao nalaz Panorame. Sve piše low risk to je valjda ok?
    Stiže još jedan decko😃.


    Četitam, sve jako lijepe vijesti!
    Što se tiće poslodavca, ja sam najavila već da sredinom ožujka prestajem raditi.
    Mi smo danas bili na pregledu, lijepo napredujemo, jako se sve lijepo danas vidjelo, dečko se ritao, istezao, baš lijep ultrazvuk. Službeno smo ušli u 15. tjedan. Sljedeći pregled nam je za 3 tjedna 04.01. 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Avatar jen_dva

    jen_dva

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Ruzice cestitke na dobrim nalazima! 

    Karmela22 Ja radim uredski posao i uglavnom od doma, nisam jos nista govorila, sutra mi je mini anomaly pregled i vadenje Panorame, pa sam mislila kad i ako to dobro prode sve obavijestit na poslu. Neki plan mi je ako sve bude ok prestat radit krajem 3.mjeseca

    02/2023 💔👼 22tt

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Drage zene, danas sam opet radila betu. Mislim da nije dobro.  Prosli cetvrtak je bila 8811. Sad je 27240.8

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Ružice kad si u prvoj trudnoći išla na bolovanje? 
    Luna1406 baš lijepo 😍 mislim da je to poseban osjećaj. 

    Ja radim na šalteru. Tako da ako sve bude ok mislim da ću relativno rano na bolovanje. Ali nisam pametna u vezi toga nikako 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lorkaa

    Lorkaa

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Jutro!
    Meni je toliko lose vec par dana da jedva zivim 😵‍💫
    Bas mi je muka i bez povracanja, vrtoglavice, slabost, crno pred ocima… tlak mi je niski… a nemrem nis jest… jede mi se samo slatko a od tog me trbuh boli. Uzas… jedva cekam 2.tromjesjecje i nalet energije… jos uvijek mi je nevjerojatno kako nista od toga nisam imala u 1.trudnoci, ovo mi je sve novo, ko da sam prvi put trudna.
    Kako ste vi?


    meni je isto tako bilo, a i sad nekad zna biti nizi tlak, stapici i puno vode me spase svaki put! kod mene zadnjih tjedan dana nikakvih mucnina ni nista, cice malo osjetljivije i to je to.. cekam da mi dodu rezultati nifty-ja, danas 5. radni dan od kako sam ga radila, stalno provjeravam mail 😅

    🤰27 ⚽️ 29
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Karmela, u prvoj sam na posao prestala odlaziti u 13 tjednu jer sam imala krvarenje i dr.me stavila na mirovanje, ali sam do 7 mjeseca trudnoce radila od doma, iako to je dosta laksi tempo. Sada vise nema mogucnosti rada od doma..

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Jutro!
    Meni je toliko lose vec par dana da jedva zivim 😵‍💫
    Bas mi je muka i bez povracanja, vrtoglavice, slabost, crno pred ocima… tlak mi je niski… a nemrem nis jest… jede mi se samo slatko a od tog me trbuh boli. Uzas… jedva cekam 2.tromjesjecje i nalet energije… jos uvijek mi je nevjerojatno kako nista od toga nisam imala u 1.trudnoci, ovo mi je sve novo, ko da sam prvi put trudna.
    Kako ste vi?


    Zivotarim tako evo vec drugu sedmicu 🤮 Ujutru mi je grozno, nakon sto nesto pojedem bude to malo bolje do popodne, od poslijepodne pocinje bukv mucenje, sastavljanje i rastavljanje od zivota koliko god to nekome zvucalo previse, ali ja ni na ovom ni na onom svijetu nisam kad krene ona bol i muka a ne mozes nista jest, i sto pojedes povratis i onda jos gora muka i zelucana bol od tog nagona, ma uzas. Muz se prestravi a ne moze jadan nikako pomoc. Ma sama sebi ne mogu pomoc. A o tome kako ama bas nista ne pomaze druga prica 😵‍💫 Bas smo sretnice 😬

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Sto se tice poslodavca ni ja nisam jos rekla, ali obzirom da radim zaista stresan posao, i posao koji se mora u datom trenutku odradit, zbog rokova i sl mislim da cu reci cim se vratim sa bolovanja, ukoliko mi prije toga ginekolog ne produzi zbog smedjarenja (iako ga je sad sve rjedje, kap danas pa sutra nista, itd). Mada se mislim i ako bude sve ok od silne muke ja ne stignem na vrijeme ni do toaleta a kamoli na posao… U svakom slucaju necu cekati da se zavrsi prvi trimestar jer mislim da pod tim stresom jos uz to novogodisnji praznici mogu samo stete nanijeti prisutvom u takvoj okolini. A ovdje postoji i opcija da ti poslodavac da zabranu rada ako i sam smatra da je njegov posao stresan za trudnicu i bebu, pa se nadam da je ovaj moj toga i svjestan 😂 Jer u slucaju da se nesto desi a pod utjecajem posla/stresa mgouce je tuziti poslodavca, i on tu tek nema sanse. Tako da vjerujem da ce mi i sam dati zabranu cim mu saopstim 😎

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Ružice, čestitke na dobrim rezultatima i dečkiću 😊
    Ja za sada još uvijek imam mogućnost rada od kuće i raditi ću do 45 dana pred porod. Tako sam i u prošloj trudnoći. U prvoj sam od samog početka morala na komplikacije, a sad i da trebam, mislim da ne bih išla jer džaba ne radim kad imam dvoje djece ne mogu mirovati 😅
    Moj posao je isto dosta stresan, ali već sam navikla, nisam još poslodavcu rekla, još je rano mislim ali reći ću ubrzo da si znaju na vrijeme osigurati zamjenu.

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Gdje nam je Martina, Javi se! Jesu li stigli nalazi?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.