Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove curke i neka je sa srećom!!❤️
    Ella, evo i tebeee, u lijepim si tjednima već, sretno draga i pratimo se.❤️

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sto se tiče krvarenja, ja sam više od mjesec imala crveno krvarenje, ne smeđe, mislila sam da cu poluditi. Bio je hematom i eto proslo je, zato ne bojte se, sve ce biti dobro. Grozno je, zaista grozno, a da ne pricam da mi je i dalje scaki odlazak na wc 🥴.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    milica94

    sisy

    Hvala vam cure na savjetima, vidjet cu kako se budem osjecala i pratit cu plodne dane, do sada sam poznavala svoj ciklus i stvarno sam osjećala ovulaciju, a sada nakon ovoga ne znam sta me čeka niti kada će nastupiti. Nadam se skorom uspjehu, aBd.

    Draga Sisy, da te malo obeshrabrim. I ja sam imala biohemisku trudnocu, i odmah nakon nje, suprug i ja smo radili ponovo na tome, i evo me sada, skoro 8tt, znaci,trudnoca odmah nakon te biohemiske. Tako da ne brini,desice se, samo imajte vjere. I srecno! ☺️


    Hvala ti puno, sve vi sa sličnom situacijom i uspjehom u konačnici me toliko razveselite i ohrabrite. Nadam se čvrsto da ce i nama uskoro doći opet jedan plusić

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    thinkpurple

    Jutro!
    Meni je toliko lose vec par dana da jedva zivim 😵‍💫
    Bas mi je muka i bez povracanja, vrtoglavice, slabost, crno pred ocima… tlak mi je niski… a nemrem nis jest… jede mi se samo slatko a od tog me trbuh boli. Uzas… jedva cekam 2.tromjesjecje i nalet energije… jos uvijek mi je nevjerojatno kako nista od toga nisam imala u 1.trudnoci, ovo mi je sve novo, ko da sam prvi put trudna.
    Kako ste vi?


    Ja sam danas 6+1, moram jesti po cijele dane inače mi je muka. Najgore mi je navečer i ujutro kad se ustanem pa dok nešto ne pojedem. Umor ne osjetim, umorna sam i inače od dvoje malaca 😅 osjetim velik manjak koncentracije, na poslu i doma. Zaboravljam, gubim, ispadaju mi stvari…. Pokušavam se sjetiti kada mi je u prošloj trudnoći prešlo iz ove cjelodnevne muke u povraćanje, iako znam da ne mora biti isti kao, ali pošto sam u obje trudnoće dosta povraćala nekako mislim da me ni sad neće obići 😬

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure, stigao nalaz Panorame. Sve piše low risk to je valjda ok? 
    Stiže još jedan decko😃.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Thinkpurple isto mi je bilo :( ali evo stiglo je punooo energije 😍 i mucnine su skroz prosle
    Ružica Cestitam 😍 super nalaz
    Cestitam novim curama i zelim vam mirnu i školsku trudnocu!

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar June7

    June7

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Ružice Super! Čestitam! 
    Koliko si čekala nalaz Panorame?

    1. IVF 06/22 - ovaleap,cetrotide,ovitrelle - 3 🐧
    FET 07/22 1 🐧 - bhcg 0
    FET 10/22 - stimulirani 1 🐧 1.B 11dpt 580 2.B 13dpt 1460 》 uzv 6+1 ❤
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Karamela22

    Karamela22

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Čestitam na dobrim nalazima Panorame 😍 u kojem tjednu si radila Ružice

    Jedno pitanje za sve trudnice, kad ste rekle poslodavcima ako radite? I do kad mislite raditi?
    Ne radim fizički naporan posao ali je jako stresan. Uopće nisam pametna šta da radim. 

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Radila sam 12+3, moja gin mi je rekla da je tad najbolje, ne ranije. Prosli ponedjeljak popodne sam vadila krv, znači danas je 7 radni dan, s vkendom 9 dan.

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Što se tiče rada, ja ni sama ne tnam što bi. Prvu trudnoću sam jedva čekala na bolovanje, a sad ni sama ne znam. Mislim da cu ipak od nove godine na bolovanje. 

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.