Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marttina

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    rosie0111

    Martiina je, lady dodaje u grupu, mail je: ladyforum88@gmail.com


    E super, poslala sam joj. Hvala ti 

    👱🏼‍♀️ 35 hormoni, papa, brisevi ✔ AMH 26,4
    👨 32 4mj asthenonecrozoospermia ➡️ 8mj normozoospermia
    1. IVF Petrova 🔜 9mj Menopur 225 + Orgalutran 0,25 + Ovitrelle 250 ➡️ 8🥚 ➡️ 26.9. ET 1 blastocista, 2 🐧🐧 ➡️ 06.10. ➕
    BETA 14 dnt 671.46; 16 dnt 1378.47
    1.ult 18.10. 5+5 😍🤰
    2.ult 6+4 💙

  • Iva2

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Drage moje, ja sam danas imala smedje krvarenje. Isla sam kod ginekologa, vidi gestacijsku i zumanjcanu vrecicu, ali ne i plod. Kaze da je zo normalno za ove tjedne, al ja sam izvan sebe zbog tog krvarenja i uzasno se bojim. 

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Iva2

    Drage moje, ja sam danas imala smedje krvarenje. Isla sam kod ginekologa, vidi gestacijsku i zumanjcanu vrecicu, ali ne i plod. Kaze da je zo normalno za ove tjedne, al ja sam izvan sebe zbog tog krvarenja i uzasno se bojim

    Bitno je da si bila kod dr, i ako imaš povjerenja u njega umiri se. Već sam pisala da sam u svakoj trudnoći do sad smeđarila, ovo mi je 4ta trudnoća. Prva je završila spontanim u 6tt. Nakon toga dvoje djece iako kažem, smeđarila dosta dugo i nisam očekivala dobre ishode. Danas sam 5+6 i nisam bila još kod dr, upravo zato jer je prerano i znam da je sve li la. Ići ću dr kad budem 8tt. Ovog puta sam smedarila u 4 tt i nekim čudom je stalo. 
    Imam kćer od 4 godine i sina 1,5 god i ne govorim im ništa. Ona bi se radovala ja mislim ali ne želim da se izbrblja. Ima vremena. Ne želim još nikome govoriti. Treće mi je i iskreno neda mi se slušati: opet, pa kako, pa jeste planirali… 😂

    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    MareiKate, evo mene zanima pa ako mi mozes reci. Je li ti bilo lakse kada si dobila drugo dijete, u smislu ave vec poznato itd.
    Meni je bas bilo stresno s prvim, sve novo, mali stalno plače.. evo bas me zanima iskustvo nekog tko ih ima dvoje…

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • limeta96

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja sam sutra na pregledu kod svog ginekologa, a 21.og sam na kombiniranom pregledu :)
    Jos uvijek nikakve mucnine, povracanja i slicno.. energija kao da mi se malo vraca, nisam vise cak ni toliko napuhana, ni ti imam vise onaj ludacki nagon da jedem sve ispred sebe kao na pocetku.
    Nadam se i vjerujem da ce i dalje biti sve u redu 🙏🏼☺️

    28.09.'22 🤰🏽
    termin 28.06.2023.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    ružica

    MareiKate, evo mene zanima pa ako mi mozes reci. Je li ti bilo lakse kada si dobila drugo dijete, u smislu ave vec poznato itd.
    Meni je bas bilo stresno s prvim, sve novo, mali stalno plače.. evo bas me zanima iskustvo nekog tko ih ima dvoje…


    Apsolutno lakše. Mali je bio, i još je, mirnijeg karaktera. Nisam se toliko opterećivala nekim rasporedom kao sa njom, prvom, i zaista je odmah sve drugačije. Izazovnije mi je bilo zadovoljiti njene potrebe, njega sam hendlala kao od šale. Jasno mi je da je dio razloga i to što je on mirnijeg karaktera ali dijelom je i moj stav.bila sam više cool i bilo mi je lakše. K tome, vrijeme punoo brže prolazi kad ih je dvoje, ne stigneš se ni stresirat 🤣

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mij ima 3 i pol, rekli smo mu nakon prvog pregleda. Jako je nježan, pita stalno, mazi se i naravno svi znani i neznani sad znaju da ce dobiti seku :)
    Kad ima neki los dan malo bude joj, al u globalu muz i ja sve skupa super hendlamo :) Imam vremena i za malo odmora.
    I ja sam smedarila obje trudnoce zbog hematoma, proslo bi do 7 tjedna, ali zaista malo malo

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Jel bila koja na pregledu s 5+2 5+3 i da se vidjela samo gestacijska?

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Thinkpurple, godinu i 9 mjeseci🥴

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar sisy

    sisy

    Broj poruka: 505

    Prijavi adminu

    Ipak je biokemijska 😔
    Beta je sa 73 spala na 66.
    Prestala uzimati Duphastone i sada čekam krvarenje.
    Mišljenja su podjeljenja za dalje, netko kaze odmah nastaviti raditi na bebi, netko da treba pričekati koji ciklus..  pa ne znam sada šta da radim 

    🙋🏻‍♀️36
    🙋🏻‍♂️41
    Trudimo se od 8/22
    12/22 biokemijska
    14.07.'23. +
    15.7. B 88,7》17.7. B 183,6》19.7. B 499,8 》21.7. B 1209,2 》
    27.7. B 11299
    1.pregled 5.8. ❤
    2.pregled 16.8. ❤️
    3.pregled 4.9. ❤️
    Panorama ✅️♀️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.