Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Apple sretan veliki 1.rockas!! 🥳🥳
    I bravo za organizaciju 😊 i ja bi voljela da imamo tako mjesta  za to negdje vani, al nazalost but ce u stanu na +40 😵‍💫
    Je, jako je emotivno, pogotovo za nas mame, prevrtiti trudnocu, porod i tu prvu turbulentnu godinu. A i mi smo prakticki 0-24 s tim strucama i onda krece odvajanje i odlazak na posao. Velike su to promjene. A oni su jos bebe.
    Mamapa mi ju tusiramo, ne kupamo, stavim kap na dlan i istrljam, zapjeni se i to je to. Evo od njenog 2.mj imam bocu jos nismo potrosili, jos malo ima. 
    Pahuljka bravo za jaslice!
    Petrica kak onda on jede taj kruh? Nama kruh jako tesko ide, davi se i u friskom i tostiranom. Kak ga rezes, kolko tostiras? 
    Jucer smo radili fokacu za veceru i to je jela, al ona je masnija i saftnija i zapravo ju nebi smjela.jos jest 😅
    .
    Zahtjevna djeca su jako veliki izazov za roditelje, evo imam dvije, al ziva sam 😅 i da, odlucili smo se i na drugo nakon prve zivahne nespavalice. Moze se. Je da sam zivcana 90% vremena al ima i lijepih trenutaka. 
    Ovaj forum mi je najbolja psihoterapija, ispusni ventil, neznam kak bi bez vas 🥰

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Apple Sretan veeliki prvi rođendan!
    Kako vrijeme leti. Mi imamo još 3mj fore ali znam da će to tako brzo proletiti. Još nisam ni počela razmišljati o proslavi. U stanu smo, glupo mi je unajmljivati nešto a opet želim da nam bude dobro. Najuža obitelj i to ako se ukažu. Njegovi su 500km udaljeni i vidili su je kad je imala 5 tj 10dana.

    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Miracle kod nas alergija na mlijeko. Skužili smo odma jer odma reagira, dala sam mu na vrh žličice jogurta i odma je dobio osip po bradi. I kad sam mu probala nešto mliječno samo na obraz staviti (namazati), kroz 5-10 min se zacrveni taj dio. Baš reagira. Također sam mu jednom složila kao rižine pahuljice s adaptiranim, pojeo je jednu žličicu i osip po cijeloj bradi, obrazi i trbuh.
    Eto srećom pa to prođe kroz 10 min i povuče se, ali moram baš paziti da što god jede ne smije imati ni malo mlijeka u sebi. Imam i Fenistil uvijek u pripravnosti ali nismo do sad jaču reakciju imali. A zanimljivo mi je da ja mogu mliječno jesti i to mu ne smeta kad dojimo

    [tickerfactory.com]

  • MamaPa

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Thinkpurple onda kužim da vam dugo traje. Mi našeg tusiramo samo kad nismo doma, isto exomega uljna za tuširanje, a kad smo doma uziva u kadici. 

    Apple sretan rođendan malenom! 🥰 Mi isto planiramo rođendan sa obitelji i prijateljima uz roštilj, napuhanac i razne igračke za klince. Koliko se veselim, toliko mi je i teško jer ne mogu vjerovati da će moja beba uskoro biti velika. Ja isto imam starog godišnjeg i novog, nakon toga ću djelomično raditi od doma, a P kreće u vrtic najvjerojatnije iza nove godine. Teško mi je jako, ali uzivat ćemo maksimalno dotad. Bas mi je na instagramu iskočio video sa nekom Amerikankom kako place jer mora dijete od 5 mj ostaviti u vrticu, pa meni je to grozno! Stvarno ne znam kako bi 😭

    [tickerfactory.com]

  • MamaPa

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Izlet i da ss prijavimo, odradili smo prvo planinarenje u troje 😁 P je bio na leđima u ergobaby nosiljci i bas uživao, razgledavao sumu, smijao se, nesto nam “pričao” dok se mama pentrala i mučila 😂 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Zab sam napisat prije, nova faza - derem se i bacam i izvijam kad nije po mom 🤦‍♀️ onak samo digne ruke i ozvije se da ju nemozemo primit i samo se “istopi” na pod i krene urlat. Jej. 
    Mamapa bravo za planinarenje!

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Službeno prijavljujemo prvu godinicu 💞
    Svi smo satrani ali bilo nam je divno!
    Baš je bilo nekako kao devedesetih kad smo mi kao klinci slavili, samo mi nismo imali napuhanac🤭
    Sredilo smo dio gdje su imali mali tobogan i igračke i biciklice, napuhanac, napunili smo puno vodenih balona i bacali po dvorištu, imali smo i pištolje koji pucaju balone i sapunice pa.je bilo top i velikima i malima. Baš je bilo cike i vike, veselja💖💖💖
    Ali da, ja se baš osjećam nekako, ne znam,.drago mi je da raste i napreduje i nije mi drago u isto vrijeme. Nisam spremna da on više nije bebica.
    Sjećam se kad sam počela raditi nakon nje, prvih tjedana sam svaki dan malo otplakala kad bih izlazila iz kuće. Ona je za mnom vikala i pružala ruke a.ja moram ići, srce mi je pucalo 😭😭😭
    Da mogu, stvarno bih ostala s njima doma. Teško je i izazovno i ne možeš vjerovati kako se umoriš a “ne radiš ništa” ali ne bih to mijenjala.

    Hvala vam na čestitkama cure, jako ste drage😘

    2019.🦄
    2023.🦁

  • Unname13

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    thinkpurple0

    Zab sam napisat prije, nova faza - derem se i bacam i izvijam kad nije po mom 🤦‍♀️ onak samo digne ruke i ozvije se da ju nemozemo primit i samo se “istopi” na pod i krene urlat. Jej.
    Mamapa bravo za planinarenje!


    U istoj smo fazi. Majko moja karaktera i živaca😅
    Apple čestitkeee🥰

    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    @Thinkpurple prepekla sam na tavici na maslinovom ulju tost, dok nije lagano posmedio, i onda namazala gore “namaz”. Od namaza je jako omekanio tost. Rezala sam ga na 4 trakice, i onda trakice na 1/4, Tako da smo od jednog tosta dobili 16 komadica koje je on lovio onda po tanjuru (lazem, po pladnju, od tanjura sam odustala cim je prvi odlijepio i bacio).

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Apple zvuci prekrasno! Bas nam je dragp da ste se nauzivali 🥳 meni je sve to nesto daleko, a znam da ce proci u sekundi :(

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.