Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Hvala MamaPa i Think 💕
    Ne bih da letim na svaku k’ pedijatru ali bas mi zao da joj je to tako suho, a pretpostavljam da je od puzanja jer je na podu cijeli dan. 
    Vec je u korpici za narudzbu.
    Ma da i ja sam tako procitala da je efikasno tek kada organizam zadovolji svoje potrebe s sve prije se ne preporucuje a valjda mi se i organizam navikao na nespavanje 🤷‍♀️ Pomirila se i cekam prvi rodjkas pa cemo rijesit do vrtica. 
    I sljedeca svijetla tacka je da smo dobili jasliceeeee, radujem im se kaoooooooooooo ne znam ti ni ja sta, a jos vise me raduje cinjenica da cu biti i nakon njenog polaska kuci, tj ostavila sam 5mj fore za adaptaciju, sve bolestine i bar dnevno S P A V A NJ E 🙆🏼‍♀️  
    Sad mi je lakse kad se imam cemu nadati i ocekivati 😂

    -

    E da, cestitke na plusicu, mogu misliti koja sreca i strah istovremeno 💕 
    Iako se cuvamo, idalje se bojim i zaista ne znam kako bih reagovala. Cesto pricamo o drugom djetetu i zao bi nam bilo da je uskratimo za bracu ili seku samo zato jer je nama tesko… Ali uvijek se slozimo da i kada budemo htjeli cekat cemo par godina 🙄 
    No Bozija volja, sve u Njegove ruke 🙏🏽

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21

    11dpo 22.11.2022 prvi ➕
    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Aderma exomega je super, nisam koristila za bebu, ali muž je za dermatitis i pomoglo mu je 😄 
    Što se tice prelaska na dva spavanja, evo zadnja dva dana smo uspjeli to nekako bez puno muke iako s ranijim odlaskom na spavanje. Ali odspava čak 20 min duže ujutro (do 6:20 točno 😅 kao da ima budilicu navijenu) tako da ok je pa ćemo vidjeti. Rekla sam se ne zamarat ako koji dan bude i tri jer se tako posložilo, bar u ovom prijelaznom periodu. 
    Što se tice nocnog hranjenja, nama je baš kako kad, ali nikad još bez. Nekad su tri bočice nekad dvije. Budi se ona i više od toga, ali zaspe bez bočice. Isto računam da će prestati polako pa kad dođe do toga. Sad smo u nekoj fazi kad je isto trebam nunati po noći na neka buđenja, bocicu nece, nego bas nunanje. Računam da je isto faza jer smo imali isto tako već pa je prestalo. Vidit ćemo 😅
    Nadam se da lijepo provodite vikend :)

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    AM13 čestitke na plusiću💞💞💞
    Divno!

    Ako te išta tješi, ja imam isto jako zahtjevnu stariju a oboje su grozni spavači. Preživio nekako, s kad ih gledaš kako se igraju i smiju jedan drugom, tu je srce ko kuća, nema veće sreće🙂

    Purple, ajme sutra🥹
    Ne znam kako je proletjeli, nisam spremna još da mi bebač bude velikiiiiiiiii
    Sinoć sam ga dugo držala i mazila i govorila da je moja bebica.
    Isto već korake radi, nekoliko samostalno i onda se lovi za nešto ili padne. Uz kauč đipa ko veliki.
    Još uvijek spavanje katastrofa.

    Pripremamo doma roštilj uz prijatelje, obitelj i dječju ekipu.
    Iznajmili smo napuhanac i napravila sam dvije torte danas, satrala sam se. Baš old school rođendan😎

    Cordisoo, i ja sam glupa ko točak. Baby brains. Kad se sjetim kakve stvari sam hendlala, mozak mi je bio ko mašina, sad sam usporena i smotana. Palim na guranje😅

    2019.🦄
    2023.🦁

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Apple pa sretan ročkas mališi! Uživajte i zabavite se 💙 i svaka čast za torte i trud

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Apple

    Apple

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Tonkica1509 aqua

    Apple pa sretan ročkas mališi! Uživajte i zabavite se 💙 i svaka čast za torte i trud


    Hvala ti💞
    Moj je isto cicoljubac i imao je period od tri tjedna kad bi prihvatio bočicu ali zadnjih nekoliko mjeseci no pod razno. Ni više vrsta adaptiranog ni izdvojeno, nema šanse.
    Ali funkcionira na način da cica kad sam s njim, kad je s tatom, ne.
    Kroz mjesec i nešto se vraćam na posao, službeno mi je u četvrtak počeo godišnji, porodiljni je gotov.
    I sljedeći tjedan od petka do do utorka imam neku edukaciju, praktički me neće biti cijeli dan pa ću javiti kako je prošlo.
    Mama će uskočiti. Sa starijom je išlo uspavljivanje tako da je kojoj mami zaspala na rukama ili u kolicima za 5 minuta i onda u krevetu odspavala cijelu turu od sat i pol ili više. Mene je cicala do iznemoglosti, nije me puštala. Svakako mislim da ću s njim ranije prekidati dojenje jer stvarno više ne mogu podnijeti ta cjelonoćna nacicavanja. Nemam pojma kako da izbacimo dojenje osim da ga dam tati cijelu noć i da im poželim sreću. Svaki put kad sam s njim pokušavala uspavljivanje bez cice završi sa urlanjem i bacanjem. Još po danu i nekako, par minuta pocica i poninam ga i zaspi, ali noć nema šanse, odmah traži cicu.

    Mi smo sad eto na jednoj godinici ali daleko smo od jednog spavanja. Čitala sam da je preduvjet za prelazak na jedno ww od 5 sati, što on ne izdrži. 4 sata je njemu plafon.

    2019.🦄
    2023.🦁

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Pahuljka hvala 🥰 je, bas je mix emocija, al evo stvarno ste me utjesile i svakim danom sve vise mislim da okej sigurno ce bit tesko, al proletit ce ti mjeseci kad je beba mala mala, i doci ce period kad ce se medusobno pocet kuzit, igrat i sve ostalo i tome se bas istinski veselim 😍
    Apple sretan rockas malenomeeeee! Mislim da je taj prvi rockas za mamu “najtezi”, godina je proletila, beba narasla, a mami je i dalje nekako mala beba 😂 bas me dirnu oni videi na tiktoku/inst di se o tome prica, kao kako mami kroz glavu samo prolaze flashbackovi od prvog plusica, preko prvih otkucaja, pa pregleda, pa poroda itd itd 🥹 nama se isto blizi prvi rockas, i bas mi je nekako tesko. A ova oldschool proslava mi se cini toppp! Mi smo u stanu pa tako nesto nazalost ne mozemo organizirati, a bas bi voljela.

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Sad bas gledam ove nase stickere, jebote, nekad su tu pisali tjedni trudnoce i bile smo onak na samom pocetku prakticki, a sad smo vec na drugom stickeru koji je pred sami kraj 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ajme jel to prvi rockas?! Cestitamo 🥳
    I cestitke za jaslice!! Ja cekam da raspisu kad krecu upisi u zagrebacke, bas mi to veliki stres stvara 🥲.
    Mi se ovih dana budimo po noci svako mall, ide 7. zubic, gornja dvojka. Najvise ga za sad taj muci, bas puno placa po noci, slinjenje nikad gore 🫠

    Kad smo vec tu, Ideja za dorucak:
    Integralni tost, tostiran
    Kuhano jaje, avokado i rajcicu narezati i pomijesati, zaciniti paprom, chillijem, limunom - po okusu, sjemenke sezama, konoplje opcionalne. Pomijesati narezane sastojke i namazati na tost, narezati tost na komadice. Nama super kombo, a sto od narezanih ostane navecer dobije kao kasicu za veceru

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Apple cestitamo na velikom prvom rockasu, posebne su to emocije 🥰
    Nasi rockasi isto tako izgledaju, puno je tu muke i truda, ali nama su takvi najdrazi. Mi se pola godine pripremamo i uvijek nam je to dogadjaj godine 🎉
    Pahuljka super za jaslice! 
    Mi se ostajemo i dalje druziti doma, ja i moje dvije curke. Nekad mi je bas tesko, ali ima i lijepih dana, tako da balansiramo. 😸
    Alergija na mlijeko netko je pisao da mu bebica ima, kako ste otkrili i koji su bili simptomi? Ja sam nekako sve vise sigurna da joj je osip od mlijeka. Sad cu eliminirati bas sve mlijecno sto papa pa uvoditi opet polako da vidim jel ce reagirati. Bas muka s tim 😬
    Izlet prijavljujem i da smo bili na izletu na moru, super je proslo, curke uzivale i bas smo napunili baterije. Nekad bi bas voljela zivjeti uz more, samo radi setnji, morskog zraka i tog zena dok gledas u more 🏝

  • MamaPa

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Thinkpurple ajme kako van toliko traje bočica kupke? Koliko stavljate? Nama su rekli jedan čep, kupamo ga svaki ili svaki drugi dan i cca mjesec i pol nam traje bočica 😬

    AM13 ceeestitke i samo hrabro! ❤️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.