Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MamaPa

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Lightblue nama je dermatologica dala triderm za crvenu guzu, maze se par dana, 2 puta dnevno i sve prođe pa možda da pitaš pedijatra da joj propise 
    Inače mu za svaki dan mažem mustela 123 vitaminsku kremu, ta mi se pokazala najbolja 

    [tickerfactory.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 760

    Prijavi adminu

    Lightblue evo za proljev savrsen recept. Tj guzu od proljevaste stolice. Moja je imala rane, znaci koza je popucala i krvarile su rane jer je stalno kasljala (RSV) i svaki put izbacivala po malo sluzi, dovoljno da je iziritirana. U bolnici nam je dermatolog napisao- pranje guze u vodi s vaticama svako presvlacenje pelene, presvlaciti cesto dok god je proljev tj uzrok iritacije, mazati 3x triderm i 2x rojazol kremu, izmedu ostala presvlacenja BEPANTHEN BABY MAST (ovo nas je najvise od svega spasilo jer napravi film koji onogucuje kozi da krene cijeliti). Mi smo imali prave duboke rane koje su uzasno krvarile i u roku jednog dana su prestale krvariti, a dva dana su pocele cijeliti. Nakoj jedno 5 dana mazanja ostaviti samo na rojazolu jos 3,4 dana. I onda dalje bepanthen baby do oporavka.
    E da, nakon pranje guze naprskati sa termalnom vodom i ostavit da se osusi na zraku pa onda mazati. Sretno. Nas je to spasilo!
    ——
    Starija otisla 2 dana u vrtic i donila novu virozu, mala opet bronhitis. Spavanje nam je nikakvo vec duze vrijeme. Budi se u 6, ima 2 spavanca kako kad, ako je zdraviji period po sat-sat i 15. I os nes mora u 18 lec sta joj je prerano jer je jos dan i budi se jedno sat dva svakih 30 min. I onda po noci nastavi svakih 30-60 min budenje. Ww su 3-3-3ipo otprilike. Poludit cu. Znam da nema ritma jer je bolesna 20 dana u mjesecu i sad sam ju navikla na ljuljanje i sisu samo da spava. I vjer je neka regresija u diru. Kako da ju prebacim na 19 spavanje, dizanje u 7😭. Bas smo malo je rec iscrpljeni😅😅.
    Ally ja sam van pogona 3 godine uskoro! Ja stvarno ne znam, kad se vratim radit, bit cu najgluplja specijalizantica evo. Koma. Sve me hvata panika. Mislila malo ucit pred kraj porodiljnog. A kad i kako.🙉.

    👩32g👨32g👧2.5g👶9mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Vidim da ste vec podijelile kreme za guzu, al evo da i ja doprinesem. Meni se pokazala super od galenskog laboratorija dječja mast s balzamom. Ima obična i ta s balzamom koja je meni puno bolja. Što se tiče posla, ja nisam imala ugovor za stalno tako da mi je prestao tijekom porodiljnog. 😅 pomisao  tražiti novi posao poslije mi je uh.

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Dr kaze da od sline najvjerojatnije tj zubici su uzrok ali da dugo nije vidjela takav slucaj. Bepanthen smo isto mazali jedino nam ke kortic dala ali danas je vec bolje. Stolica nije proljevasta već čak normalna-tvrfa ali nešto ju nagriza u njoj. Naspricala sam ulozak aloe verom i malo ohladila pa joj u pelenu stavila. Odmah je zaspala.
    Ja sam za stalno ugovor tako da me čeka posao ali mi se želudac grči od ideje za povratkom,iako imam još dvije godine. Nadam se da ću nešto pronaći bliže. Vidjet ćemo
    Sad kad suzu ići vani trebalo bi ih početi prati?? Imam nekakav nastavak za na prst

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Bephanten mast potpisujem! 
    Zubice peremo s vodom i onom cetkicom iz dm.
    .
    Ja sam doma vec skoro 5 godina… mozak baj baj… a otkaz sam dobila nakon prvog porodiljnog, znaci prije 3 i pol godine… trazila sam nesto u meduvremenu al nista za moju struku nije bilo i ostala sam trudna i sad budem sigurno doma do njene 2.godine. A ko ce me zaposlit takvu tupavu od nule nemam pojma 🙈 dabe mi faks i sve edukacije koje sam prosla 🤷‍♀️

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Zene drage, opet smo zakazali s tipkanjem, a i citanje je napreskokce. Bas su nam neki ludi dani, u pripremama smo za krstitke, a onda nas je jos i bolestina neka skrsila. Mali je kurio do 40 cak, bas sam se isprepadala, al izgleda viroza. Jucer i vecer prije je bilo najgore, danas je vec ko zmaj, max 38,5 temp al tipa svakih 10 sati.. sutra cemo na kontrolu pa cemo vidjet.
    A kod nas najveci sok na svijetu - plusic na testu 🙈 sreca najveca naravno, al ogroman strah i sok, svako malo razmisljam samo kako cemo to hendlat, jos uz ovu bolest mi se samo vrtilo u glavi “sta da je beba jos tu, pa kako bi ja too??” 🙈🙈🙈
    .
    Skicnem kaj ste pisale, pa ako imam kaj za dodati natipkam ☺️

    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    E da, i hodamo polako.. napravi samostalnih 5-6 koraka sigurno 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    AM13  čestitaaaam . Znam da je šok ali polako i smireno i bit će sve OK. 

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Petrica_92

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    AM13 čestitke 🥳🙌🏼

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    AM13 čestitam

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.