Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar thinkpurple0

    thinkpurple0

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    AM13 cestitke!! 🥰 Ma bit ce to sve super! 
    Evo vec drugi plusic na temi 😊
    Brzo ozdravite! 
    Apple kolki jos dana do 1.rockasa? Sta planirate? 

    👨‍👩‍👧‍👧
    [tickerfactory.com]

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Evo sad sam sjela na miru, izgleda da je sesta bolest u pitanju, sav je osipan, sutra ujutro idemo pedijatrici na kontrolu, u srijedu smo bili u Klaicevoj, al tad jos nije bilo osipa.. bar vise ne kuri 40 🤯 al tak mi ga je zao kad ga krene prat temperatura bas mu se kuzi na faci, al svejedno je sto na sat i jede ko veliki pa sam bar s tim mirna 🙈 
    Jagode mi smo kupili isto na placu i namakala bi ih u sodi samo prije konzumiranja, super je proslo uvodenje. Uveli smo i kikiriki i badem, jos moram ljesnjak, orah i to je skoro to.. zna nekad jest i nasu hranu, probao je ajvar - obozava! 😂 
    Guza mi smo imali pelenski osip ful jaki kad je imao koronu, nis nije pomoglo osim one kreme kaj pedijatar prepise, mislim da ste ju spomenuli, nemrem se sjetit imena.
    .
    Hvala vam svima na cestitkama! Meni je bas veliki sok, muz je odusevljen i presretan. Sretna sam i ja, ne mogu reci, samo eto, malo me strah kako cemo to sve, jos ce biti zimska beba, vrtici (ako ga dobijemo) puni bolestina, nista mali ce bit doma dok beba malo ne stasa. Btw, kad smo kod vrtica, ful sam isfrustrirana. Dakle, po novom zakonu vrlo vjv imamo pravo na djecji doplatak, predala sam odmah u veljaci zahtjev, naravno nista jos nisu obradili, i saljem im ja mail jer ako imamo pravo to su dodatni bodovi za vrtic (cak 5 bodova!) a rijesenje moramo prilozit u prijavi, vele oni meni zahtjevi se obraduju jednom mjesecno i iduca obrada je sredinom svibnja, i kaj ako prijave za vrtic budu sad pocetkom? Nisu mi na to odgovorili naravno 🤯

    [tickerfactory.com]

  • Buhaca

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    AM13

    Evo sad sam sjela na miru, izgleda da je sesta bolest u pitanju, sav je osipan, sutra ujutro idemo pedijatrici na kontrolu, u srijedu smo bili u Klaicevoj, al tad jos nije bilo osipa.. bar vise ne kuri 40 🤯 al tak mi ga je zao kad ga krene prat temperatura bas mu se kuzi na faci, al svejedno je sto na sat i jede ko veliki pa sam bar s tim mirna 🙈
    Jagode mi smo kupili isto na placu i namakala bi ih u sodi samo prije konzumiranja, super je proslo uvodenje. Uveli smo i kikiriki i badem, jos moram ljesnjak, orah i to je skoro to.. zna nekad jest i nasu hranu, probao je ajvar - obozava! 😂
    Guza mi smo imali pelenski osip ful jaki kad je imao koronu, nis nije pomoglo osim one kreme kaj pedijatar prepise, mislim da ste ju spomenuli, nemrem se sjetit imena.
    .
    Hvala vam svima na cestitkama! Meni je bas veliki sok, muz je odusevljen i presretan. Sretna sam i ja, ne mogu reci, samo eto, malo me strah kako cemo to sve, jos ce biti zimska beba, vrtici (ako ga dobijemo) puni bolestina, nista mali ce bit doma dok beba malo ne stasa. Btw, kad smo kod vrtica, ful sam isfrustrirana. Dakle, po novom zakonu vrlo vjv imamo pravo na djecji doplatak, predala sam odmah u veljaci zahtjev, naravno nista jos nisu obradili, i saljem im ja mail jer ako imamo pravo to su dodatni bodovi za vrtic (cak 5 bodova!) a rijesenje moramo prilozit u prijavi, vele oni meni zahtjevi se obraduju jednom mjesecno i iduca obrada je sredinom svibnja, i kaj ako prijave za vrtic budu sad pocetkom? Nisu mi na to odgovorili naravno 🤯


    Ja sam priložila za jaslice potvrdu da je zahtjev za dd predan. Zvala sam ih pa su mi rekli da imaju ne znam koliko tisuća zahtjeva i da će potrajati 2,3mj. Na e mirovinskom sam provjerila status 13.3 su ga pruzeli i od tad miruje

    [tickerfactory.com]

  • Padakisa

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    AM13 cestitam!!Samo hrabro i bit ce sve ok!
    Kod nas neki ludi dani,malac je poceo nesto jesti i od dohrane pa ajde barem tu napredak
    Nesto ga motoricki progoni jer nocu dize guzu u zrak pa je na rukama pa se prevrce,rekla bi da pokusava propuzat
    Krenulo je veselje prvog zubica,donja jedinica natecena vec pet dana,cvili na max,bez lupoceta ni ne pomisljamo ic spavati
    Valjda ce izac uskoro

    [tickerfactory.com]

  • Hanagi

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    AM13 čestitke! Mi smo imali šestu bolest tj. trodnevnu groznicu. Temperaturu 40, grozno. Ali eto prođe nakon 3 dana i osip se povuce nakon dva tri dana. Nama se poremetio raspored i hranjenje,ali dobro vracamo pomalo.
    Thinkpurple ja bi htjela kao i ti, da zatrudnim uskoro pa da ne moram tražit posao još neko vrijeme ili pokrenem nešto svoje.😅 Svi mi kažu čekaj jedva ces docekat vratit se na posao nakon godine s bebom, kao bit s odraslim ljudima. Sta ja znam, mozda jer se nemam gdje vratit ne razmisljam tako 😅. Ali kuzim sta ljudi hoce rec. Mozda ovisi i od osobe do osobe.

  • Avatar Miracle2023

    Miracle2023

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    AM13 wow, pa cestitam na novoj trudnoci 🤍
    Meni tko god kaze da ceka drugo dijete u glavi mi je “ajoooj”, ali to ne znaci da cete i vi dobit zahtjevnu bebu i izgorit kao i ja s ovom mojom zlocom 😂
    .
    Da ne mislite da se spavanje cijelu noc ponovilo - naravno da nije, opet je sve po starom, budimo se bar 5x po noci 😂

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Buhaca meni je jasno da imaju puno zahtjeva i da je to kaos, al bas zato mi je nepojmljivo da zahtjeve obraduju jednom mjesecno 🤯 
    Hanagi i Miracle hvala 🥰 mene je strah bas toga, da necu bit tolike srece da dobijem jos jedno mirno novorodence 😂 strah me grceva, nespavanja i svega ostalog sto nisam prosla s G 😂 al hope for the best, prepare for the worst hahah 

    [tickerfactory.com]

  • Unname13

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    AM13 čestitaaaam 😁😁😁
    Pa koliko sam shvatila i od Thinkpurple starija je bila zahtjevna, pa se opet odlučila i za drugo. Pa ako ona može dvi zahtjevne hendlat, možemo i mi svi po jedno😅
    A možda jednostavno budeš opet te sreće, pa bude i bolje od malca. Nek sve prođe kako treba, pa ćeš nam dogodine javit kako je🤣

    [tickerfactory.com]

  • ZZTop

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Meni je isto nevjerojatno da im to tak sporo ide za rješavanje doplatka. Ja sam predala u 3mj i ne vidim na E mirovinsko ništa. Socijalna radnica mi je rekla da se po nekoliko mj čeka
    Mi nažalost bez tih 5 bodova nemamo šansu upasti. Gledala sam neki dan, na listi čekanja od prošle godine je cca 70 djece koje nije primljeno u naš vrtić..a koliko novih se tek sad prijavljuje..ja sam isto mislila priložiti potvrdu socijalnog da sam predala i pitati predicu da napiše mišljenje pa bar će biti za žalbu materijala
    S druge strane, sam ga stavila na listu čekanja u privatni 
    Čestitke na +

  • AM13

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Unname hvala 🥰 pa imas pravo da, a i nekako kak je ovih 10 mjeseci brzo proslo, vjerujem da ce i tada proletit, pa onda dok beba napuni godinu, G ce vec imat 2 i pol i kad krenu se sami zabavljat i igrat mislim da ce mi to bit neprocjenjivo 🙈 al definitivni cu vam javit, i vrlo vjv kukat u nekom trenu kako cu zavrsit u Vrapcu hahah

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.