Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ally tak ti moja dode do uticnice i digne prstic u urak i govori ne ne i onda taj isti prsic gurne unutra i smije se. 😏
    Zastitili smo ih sve al svejedno nedam da dira al ona mudruje.
    Ili kad mi se popne na kauc i stoji mirno na njemu i ceka da ulovi neciji pogled  i samo nabaci smjesak i krene trcat po njemu i umire od smijeha jer mi krenemo trcat prema njoj, vikat ne i lovit ju i to joj bude zabavno. Onda ju primimo, spustmo dolje a ona se rastopi na podu i krene plakat. I svaki put isto. 🤷‍♀️

  • Buhaca

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    I moja je sklona stvarima koje ne smije dirat. Nema tog pec pec ili neee koji ona posluša. Izbile su nam obe desne dvojke. 4ke su brdovite. Sinoc se ne znam ni ja tocno kad probudila spremna za akciju. On ju je preuzea i bavia se s njom. Jutros je vec u 6 bila budna. Opet je u nekoj separacijskoj koja je usmjerena na tatu ne na mamu. Presvlačenje izgleda kao hrvanje. Kad idemo vani bez problema ide u kolica. Ako je vani bila izvan kolica borba ju je vratiti u njih izvija se i opet borba.
    Mame beba koje su na ad-u koliko popiju vase bebe i planirate li ukidat ad obroke? 

  • Unname13

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Buhaca

    I moja je sklona stvarima koje ne smije dirat. Nema tog pec pec ili neee koji ona posluša. Izbile su nam obe desne dvojke. 4ke su brdovite. Sinoc se ne znam ni ja tocno kad probudila spremna za akciju. On ju je preuzea i bavia se s njom. Jutros je vec u 6 bila budna. Opet je u nekoj separacijskoj koja je usmjerena na tatu ne na mamu. Presvlačenje izgleda kao hrvanje. Kad idemo vani bez problema ide u kolica. Ako je vani bila izvan kolica borba ju je vratiti u njih izvija se i opet borba.
    Mame beba koje su na ad-u koliko popiju vase bebe i planirate li ukidat ad obroke?

    2 x 250 ml (s cokolinom)
    Ako slabije doručkuje onda dobije još jednu.
    Na zimu ću probati ostavit samo ovu pred noćno

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Buhaca dajem 3 bocice od 210 vode + prah. Ne planiram jos ukidat a i pedijatrica kaze da ne moze stetit i da dajem dok zeli. Ovu popodnevnu prije soavanja obicno ostavi al je ima ako zeli, nekad popije nekad ne. Jutarnju i vecernju popije s tim da je nama jutarnja kad se probudi oko 7 i onda nastavi spavat. Uz to ima 3 obroka i uz to sto ulovi usput kao medjuobrok posebno na plazi lad je hrpa hrane sa svih strana- voce i grickalice vecinom

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️

  • Buhaca

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Moja se ne odrice ove popodnevne. Ruca oko 12.30-13. i oko 14-14.30 pojede bocicu. Ukupno dnevno popije 600ml s tim da bi uvecer cini mi se pojela i vise. Pa se mislim dal da joj pojacam dozu ili ubacim malo rizolina, cokolina. 

  • Avatar Pahuljka

    Pahuljka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Moja ne pije, moja se nalijeva mlijekom 😂 mslm AD. 
    1x dnevna 120 (napravim ali ne popije), pred vecernje soavanje 240, i u toku noci jos 300-400ml, neki prosjek joj je izmedju 600-700, rijetko kad manje, ovisi o unosi cvrste hrane, mada nije neko mjerilo. Neki dan pred noc pojela puretine mislila sam nesto ce joj bit od toliko mesa, lagano zalila za 240 i probudila se u 12 za jos… 

    28 💁‍♀️
    👨‍👩‍👧 Pokusavamo 10/21 11dpo 22.11.2022 prvi ➕

  • Buhaca

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Pahuljka

    Moja ne pije, moja se nalijeva mlijekom 😂 mslm AD.
    1x dnevna 120 (napravim ali ne popije), pred vecernje soavanje 240, i u toku noci jos 300-400ml, neki prosjek joj je izmedju 600-700, rijetko kad manje, ovisi o unosi cvrste hrane, mada nije neko mjerilo. Neki dan pred noc pojela puretine mislila sam nesto ce joj bit od toliko mesa, lagano zalila za 240 i probudila se u 12 za jos…

    Ajooj! 

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    I mi isto muku mučimo s flasicama, na 3-4 na dan smo, ali popije ukupno 400-500 ml (ako!). Problem je što pred spavanje baš ne želi flašicu (ja forsam u nadi da će prespavati noć, ali pojede ni 100 ml.) Onda se oko 1-3 ujutro probudi za noćnu flašicu, isto kako kad količinski. Izmedju 6 i 7 opet, s tim da tu pojede cijelu samo ako je umoran pa želi dalje spavati, inace i nju probrljavi (kao danas). Ako je skroz budan kreće u akciju i ne želi je. Ostavila sam zato i onu u 12h,jer doručkuje oko 9:30,uzina voće oko 11, ide spavati oko 12,pa da ga glad ne budi do ručka. Iskreno, meni je komplicirano da mu ručak bude u 12 (jednostavno ne stignem s njim), pa mu dam flašicu da ga do 15h drzi. Al svaku od tih flasica ne popije cijelu. Radije bih da imamo 2 velike i gotovo, al nece pa neće. Probam dodati jogurt, kefir i sl zbog kalcija, ali kako je bio anemičan mu radije dam AD nego obično mlijeko. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

  • Buhaca

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Moja pojede ujutro kad se probudi 6 30-7 , pa oko 14-14.30  i pred spavanje uvecer.znaci 3×200ml. Počela je bolje jesti rucak pa sam se nadala da cu tu popodnevu izbacit ali ne da se. Nadoci ce.

  • Buhaca

    Broj poruka: 300

    Prijavi adminu

    Ally007

    I mi isto muku mučimo s flasicama, na 3-4 na dan smo, ali popije ukupno 400-500 ml (ako!). Problem je što pred spavanje baš ne želi flašicu (ja forsam u nadi da će prespavati noć, ali pojede ni 100 ml.) Onda se oko 1-3 ujutro probudi za noćnu flašicu, isto kako kad količinski. Izmedju 6 i 7 opet, s tim da tu pojede cijelu samo ako je umoran pa želi dalje spavati, inace i nju probrljavi (kao danas). Ako je skroz budan kreće u akciju i ne želi je. Ostavila sam zato i onu u 12h,jer doručkuje oko 9:30,uzina voće oko 11, ide spavati oko 12,pa da ga glad ne budi do ručka. Iskreno, meni je komplicirano da mu ručak bude u 12 (jednostavno ne stignem s njim), pa mu dam flašicu da ga do 15h drzi. Al svaku od tih flasica ne popije cijelu. Radije bih da imamo 2 velike i gotovo, al nece pa neće. Probam dodati jogurt, kefir i sl zbog kalcija, ali kako je bio anemičan mu radije dam AD nego obično mlijeko.

    Zaboravih! Drago mi je šta si dobila odobrenje njege. Koristi koliko ti želiš i smatraš potrebnim. Meni je prošli tjedan stiglo rješenje. Ne radi se o djetetu sa teškim teškoćama u razvoju. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.