Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • proljetnica1

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    “Dečkonja”🙄🤦🏻‍♀️

  • Unname13

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    “Dečkonja”🙄🤦🏻‍♀️

    Evo ovog napora🙄

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    “Dečkonja”🙄🤦🏻‍♀️

    Thinkpurple očito ti više nisi zanimljiva pa je sad red da ispravlja gramatiku Apple. 🤣🤣🤣
    Proljetnica 💣 koliko moraš biti isfrustriran ili izfrustriran ili samo frustriran za ovakve komentare 🤷🏼‍♀️
    Cvit da, fale jednom dječaku samo petice a drugi je sada na 12 zubi. Nadam se mirnijim noćima kad to sve izađe.

    💃 '86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺'84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️afrodita060606@gmail.com

  • Petrica_92

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Cure, jeste li primjetile da su vam djeca postala zlocestija nakon 1. rodendana, or is it just me? Grize i cupa kad ne moze dobiti nesto, inzistira da ga se nosi tamo gdje zeli ici, ako odvijes izvija se i place. Kad nije u tom moodu divan je, al kad ga ulovi zuta minuta haos. Plus, radi to samo meni i muzu, svim drugima je “najbolja beba ikad”

    🤱🏽32 god
    👨🏼‍🍼 30 god

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Prijavljujem da sam, nakon doslovno cijele noći nespavanja prekjučer, jucer navečer mališi dala ibuprofen sirup (s obzirom na obje četvorke) i konačno je spavao kroz noć, uz samo 2 buđenja. Prva noć u valjda 3 tj da je spavao kak treba.
    Inače, jucer mi je hzzo javio da sam dobila produljenje do 07/2025 😯. Iskreno, očekivala sam samo 2-3 mj (ako!) pa sam u blagom šoku ostala. Ni sama nisam pametna koliko da ostajem, jos bih obavila Goljak i fizijatra s njim i možda na zimu na posao. Da on prije vrtića možda prohoda i još se malo dobije. I da obavimo cijepljenja. Mami ne mogu ni rec koliko sam produženja dobila jer će me daviti da sve iskoristim, ili bar do proljeća (zbog zimskih bolesti), a ja ne znam koliko bih još mogla izdržati biti doma. Jedino kaj bih voljela je da malo bebač počne spavati jer ne znam kako bih pri punoj svijesti radila svoj posao nakon 8 nocnih buđenja. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Ally bas si super dugo dobila💪💪.
    Petrica bas sam citala u wonder weeks (moja je sad u 9 skoku) da se sada trebaju postavljati granice. Ne znam kal se to radi al bome vidim potrebu za njima😅. Moje ne nista ne znaci zapravo radi jos gore. 
    Imunitet cure jel dajete ili ste davale nesto za jacanje imuniteta prije vrtica? 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️

  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ally ma super!! Nemoj nikom nis datume govorit nego dan po dan i kad ti bude dosta vrati se raditi. A mozes i ako malisa krene u vrtic uzet si jos malo vremena za sebe 😉 najbitnije je da si dobila produzenje. 
    I super da je bar jednu noc odspavao pristojno. 
    Petrica je, krece terrible two 🫠 meni je sa starijom bilo najgore oko 2.godine. To je onda tantrum na tantrum. 
    A mala sad isto testira granice, gleda u oci dok radi sto nesmije, topi se u rukama i na podu kad nije po njenom. Al treba bit cvrst na ono sto ne zelis da radi i ne popustat. 
    Belinda ja sam uzela bila tecaj od one tanje hrvatin s ig, a u principu sta ti je i intuicija. Samo u kratkim recenicama - ne zelim da radis to i to, mozemo umjesto toga to. 
    E sad, neka djeca (ko moja) su tvrdi karakteri i mogu 1000000 puta to rec i nece poslusat, a nekad pali. 🤷‍♀️
    Evo ovaj tjedan smo se dosta druzili s drugom djecom i vidim kolko su moje zivahnije, otvorenije, tvrdoglavije od druge djece. 
    Imunitet i mene zanima..
    Moram narucit ju za cjepljenje sad uskoro, jos nismo obavili ovo s godinu dana jer ped ne zeli cjepiti po vrucinama, pa sam svakako mislila pitati sta da dajem. 

  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Sad sam se sjetila da jos imam na mobu taj prirucnik pa evo skinite si ako hocete.
    https://jumboiskon.tportal.hr/download/599a8265-2151-42e0-8f34-6fc01aa28893

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Thinkpurple0

    Sad sam se sjetila da jos imam na mobu taj prirucnik pa evo skinite si ako hocete.
    https://jumboiskon.tportal.hr/download/599a8265-2151-42e0-8f34-6fc01aa28893

    Hvala puno skinula sam. I ja cu isto pitat ped pa mozemo usporedit sto kazu za imunitet.
    Malo sam trazila po netu/ forumima pa vecina ljudi kaze da je to kak te pose** al brijem da neki boosteri ne mogu odmoc ak vec ne mogu ni pomoc🤷‍♀️

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Petrice - evo i mojeg u ekipi nevaljalaca ✋. Toliko da sam isla googlati "13 months old having tantrums". Znaci onaj tj kad smo došli od mojih staraca je bio kaos. Sad se malo primirio, ali ono je bilo užas. Ali isto - urla, izvija se i baca kad ne dobije što želi (ili npr kad ga više ne možemo voditi za ruke po kući i vježbati hodanje jer nam doslovno otpadaju ledja). Urla kad mora presvlaciti pelenu, to imam cijeli igrokaz da ga odobrovoljim. Ne znam kako da ga točno korigiram jer mi se povremeno čini da još ne kuzi (a povremeno da me vuče za nos). I muž i ja znamo nekad podviknuti, nekad samo mirno i ozbiljno reći ne, a vrlo često se to riješi tako da ga jednostavno zaokupiram nečim drugim prije nego se urlanje zalaufa. Kažem, nisam pametna, podvojena sam izmedju starinskog i modernog odgoja. Neki dan sam ga fino odvela iz parka jer je urlao jer nije dobio što je htio. Ok, ne moram ga tuc po guzi, ali ne moraju ni svi ostali patiti dok on "ispoljava svoje osjećaje koje još ne zna regulirati". A bogme neće ni naučiti da urlanjem sve dobije. Vrata od tuša (staklena) je otvarao i zatvarao, pa sam mu rekla "pec-pec", to je funkcioniralo 2 dana, a od danas ih dira i on sam sebi govori "pe-pe" 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.