Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Micicaaa nemam iskustva s time,ne znam od kud si… ja sam išla privatno u Gineko i jako sam zadovoljna. Mislim da svi doktori koji rade tamo rade i na Sv.Duhu što je super…. jer ako se nešto,ne daj Bože, zakomplicira uvijek te upute kamo dalje, a ne da dođeš u bolnicu i budeš x,y-nitko čuo za tebe. 
    Mi smo prije koji dan napunili 6 mjeseci,uopće ne mogu vjerovati kako brzo vrijeme leti. Sad ima na dan 2 obroka,oko 10 ili 11 jede voće,pa kasnije  oko 13 ili 14 h ručak od povrća, a kad navrši 7 mjeseci planiram ubaciti još jedan obrok. Sad rado jede,trebalo mu je neko vrijeme da se navikne. Ponekad čak i premalo skuham. 

  • Avatar MomM.94

    MomM.94

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje ljetnice. 🙂 Mozda me se neke sjecaju, al vidim da vas ima i dosta novih. Htjela sam Vas samo pozdraviti, i nadam se da uzivate za svojim smotuljcima. ❤️  

    🙋‍♀️ 29
    🙋‍♂️30
    14.06.2016 💙👶
    Someone i love was never born. 💓😇
    22.02.2022 💔 21.tt
    27.12 ➕
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Evo nama se na zadnjem pregledu pokazalo da je premalo dobila u zadnja dva mjeseca i uz dogovor s pedijatricom jučer smo krenule s dohranom (danas joj je pet mjeseci). AD uopće ne zeli, bočicu ispljune van, iako je prije u par navrata htjela, a znala sam davat i moje mlijeko na bocu ako sam izbivala pa je tako valjda na prevaru par puta uzela AD misleći da je moje, al sad ju ne mogu nikako nagovoriti.
    Što se tiče kašice počeli smo s brokulom i već drugi dan je pojela cijeli obrok, mislim da će se dijete preporoditi s kašicama s obzirom na njen refluks i da uopće nije mliječni tip. Krenut ću s povrćem i žitaricama, pa onda voće.☺️


    Imas super gruou na fejsu zove se domaće kašice od strane svjetske zdr. Organizacije. Imas savjetnike i sve. Kreće se prvo uvjek sa tikvicama i vrli brzo se uvodi jabuka i jako čeesto daje cikla

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Ja ludim sa muzevin roditeljina stalno nesto izjavljiva, jucer je rekla da ce mu kupit krevetić i robicu i soava kod nje beba 4 mj, stvara ruzne osjecaje u meni, vec smo vodili žustri razgovor al očito džaba

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Mrvica722 ja živim u kući s roditeljima od muža i svekrva me isto zna enormno živcirat. Kad je prvi sin bio mala beba,znala je na prvi kme doć u našu spavaću sobu ujutro sva sretna jer smo se probudili. Meni se kosa na glavi dizala,daj me pusti malo na miru. Al to ti se sve prorijedi što su djeca starija. Sad drugog unuka uopće skoro ni ne doživljava. On je 3. muški unuk i više nije zanimljiv pa imamo svoj mir. Slobodno joj ga daj da prespava tamo,iz vlastitog iskustva ti mogu reći da bude joj ubrzo prestalo bit zabavno. Ona je svoju djecu imala,i preumorna je za unuke. 

  • sunchica555

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    sunchica555

    Evo nama se na zadnjem pregledu pokazalo da je premalo dobila u zadnja dva mjeseca i uz dogovor s pedijatricom jučer smo krenule s dohranom (danas joj je pet mjeseci). AD uopće ne zeli, bočicu ispljune van, iako je prije u par navrata htjela, a znala sam davat i moje mlijeko na bocu ako sam izbivala pa je tako valjda na prevaru par puta uzela AD misleći da je moje, al sad ju ne mogu nikako nagovoriti.
    Što se tiče kašice počeli smo s brokulom i već drugi dan je pojela cijeli obrok, mislim da će se dijete preporoditi s kašicama s obzirom na njen refluks i da uopće nije mliječni tip. Krenut ću s povrćem i žitaricama, pa onda voće.☺️

    Imas super gruou na fejsu zove se domaće kašice od strane svjetske zdr. Organizacije. Imas savjetnike i sve. Kreće se prvo uvjek sa tikvicama i vrli brzo se uvodi jabuka i jako čeesto daje cikla


    Ma ja ti to samo okvirno pogledala, odlučila sam prvo uvest odredjeno povrće i zitarice pa nakon par tjedana ću tek voće, mala mi super reagira i sve s guštom pojede tako da nastavljam tako. Ionako su ti trendovi ishrane svake godine drugačiji, pogledat cu si receptiće kad krenem kombinirat namirnice. Evo u tjedan dana je dobila 250gr. Bili smo na kontrolnom vaganju i pedijatrica je zadovoljna, s obzirom da nije htjela adaptirano malo sam brinula, barem s uvodjenjem kašica tih nemamo problema. Tako da je danas s obzirom na dobar dobitak i napokon cijepljena drugom dozom cjepiva. ☺️

    [tickerfactory.com]

  • Mrvica722

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    Crazypeach

    Mrvica722 ja živim u kući s roditeljima od muža i svekrva me isto zna enormno živcirat. Kad je prvi sin bio mala beba,znala je na prvi kme doć u našu spavaću sobu ujutro sva sretna jer smo se probudili. Meni se kosa na glavi dizala,daj me pusti malo na miru. Al to ti se sve prorijedi što su djeca starija. Sad drugog unuka uopće skoro ni ne doživljava. On je 3. muški unuk i više nije zanimljiv pa imamo svoj mir. Slobodno joj ga daj da prespava tamo,iz vlastitog iskustva ti mogu reći da bude joj ubrzo prestalo bit zabavno. Ona je svoju djecu imala,i preumorna je za unuke.


    A nadam se dq ce se to smirit bas bas me izluđuje pitam se jel namjerno to radi. 

    💃30 ,pcos
    🧍34 ,sve ok
    Ivf 💙 1,5 god 🍼
    Idemo po bebu NO 2.

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke 🥰🥰🥰
    Evo meni je Marta prenijela pozdrave od MissR u grupi na fejsu baš sam se obradovala jer sam se sjetila kako smo tu često pisale i sad kad sam ušla na forum baš me neka nostalgija oprala jer ne mogu vjerovati da je već toliko vremena prošlo😭😭
    MissR baš sam napisala curama kako mi je zao da se ne čujemo jer si bila s nama u početku odmah i stalno smo se tipkale🥰
    Kako je tvoj bebač? 
    Ja ne stignem previše pratiti sve s dvoje je baš izazovno ali fejs mi je lakše puno popratiti, i sad kad vidim da postoji grupa Ljetnice 2023 baš mi je onako toplo oko srca🥰

    Teja444 pozdrav i tebi draga ovdje 😘

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar BlaBla

    BlaBla

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    teja4444

    Pozdrav drage moje ljetnice. 🙂 Mozda me se neke sjecaju, al vidim da vas ima i dosta novih. Htjela sam Vas samo pozdraviti, i nadam se da uzivate za svojim smotuljcima. ❤️


    Draga Teja4444, evo pozdrav i od mene ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Atina25

    Pozdrav curke 🥰🥰🥰
    Evo meni je Marta prenijela pozdrave od MissRu grupi na fejsu baš sam se obradovala jer sam se sjetila kako smo tu često pisale i sad kad sam ušla na forum baš me neka nostalgija oprala jer ne mogu vjerovati da je već toliko vremena prošlo😭😭
    MissR baš sam napisala curama kako mi je zao da se ne čujemo jer si bila s nama u početku odmah i stalno smo se tipkale🥰
    Kako je tvoj bebač?
    Ja ne stignem previše pratiti sve s dvoje je baš izazovno ali fejs mi je lakše puno popratiti, i sad kad vidim da postoji grupa Ljetnice 2023 baš mi je onako toplo oko srca🥰

    Teja444 pozdrav i tebi draga ovdje 😘


    Ajde da se malo tipkamo tu😜🥰
    Ja isto kad dođem ovdje tako me sve udare emocije, ja bi da sam opet trudna i da tu kukam kako neću nikad roditi, a jedva čekam 😭🥰
    Previse mi to fali, iako uživamo s bebom ❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.