Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Kod mene isto sve torbe spremne, stavila u gepek da muz zna tocno gdje je sta, da mi moze donijet. Razmisljam da iduci ponedjeljak ponesem na pregled onaj manji ruksak za u radjaonu za slucaj da me odmah potjeraju tamo 😅
    Prijavljujem da me jutros uhvatila neka bol u zdjelici/cervixu i bas mi je tesko hodat, neznam jel to zato sto vecinu dana sjedim sa starijim na podu i igramo se ili je znak da nesto krece. Nisu trudovi nego onako bas pritisak, mozda se spusta maleni dolje

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Moj je 1.6. bio cca 2500g, tako da racunam da nece biti puno preko 3kg, tj ne vise od 3,5kg ako dogura do termina

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila. 
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar principessa007

    principessa007

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.


    Kaj spada u opremu za muža? 😬

    👩🏻 39 - sve ok, al godine 👨🏻 38 - sve ok
    Petrova
    1.IVF - 02/2020 (Gonal 225 + Cetrotide+ Ovitrelle) -8 js,2 blastice - hiper (bolnica), vraćena 1 blastica - prokrvarila 11.dan
    07/2020 - FET 1 blastica - biokemijska
    2.IVF 04/2021(Ovaleap225+Cetrotide+ Ovitrelle)-8js, 4 blastice, vraćena 1 -prokrvarila 9. dan
    09/2021 histeroskopija
    12.10. FET -1 blastica 🙏, 13dnt - beta 1269, 15dnt 2602, 5+1 ❤️
    29.12.(13+2) panorama-sve ok, dečkić 💙
    https://lbdf.lilypie.com/Mvrep1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.


    Sve isto kao ti, plus 2kom maski (za sebe i muza da se nadje), jedne mrezaste gacice i ulozak za odmah nakon poroda. U Petrovoj oni daju robu za muza pa to nismo kupovali. Jos planiram ubacit punjac i dokumentaciju koju vucem sa sobom svuda kuda idem 😅
    Ostalo sto je za nakon poroda je u sportskoj torbi i sa strane paket Chicco ulozaka.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    principessa007

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.

    Kaj spada u opremu za muža? 😬


    Odijelo, maska, naglavke za cipele, taj paket koji mora imati u rađaoni kao pratnja.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Eden

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.

    Sve isto kao ti, plus 2kom maski (za sebe i muza da se nadje), jedne mrezaste gacice i ulozak za odmah nakon poroda. U Petrovoj oni daju robu za muza pa to nismo kupovali. Jos planiram ubacit punjac i dokumentaciju koju vucem sa sobom svuda kuda idem 😅
    Ostalo sto je za nakon poroda je u sportskoj torbi i sa strane paket Chicco ulozaka.


    Ma šta moramo imati masku na porodu? Ja ću se srušiti odmah, u zadnje vrijeme mi baš bude muka kad je stavim. E da, gaćice i uložak za nakon poroda, to ću isto ubaciti, super. Ovi Chicco ulošci kakva paketčina.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    MarVel

    Eden

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.

    Sve isto kao ti, plus 2kom maski (za sebe i muza da se nadje), jedne mrezaste gacice i ulozak za odmah nakon poroda. U Petrovoj oni daju robu za muza pa to nismo kupovali. Jos planiram ubacit punjac i dokumentaciju koju vucem sa sobom svuda kuda idem 😅
    Ostalo sto je za nakon poroda je u sportskoj torbi i sa strane paket Chicco ulozaka.

    Ma šta moramo imati masku na porodu? Ja ću se srušiti odmah, u zadnje vrijeme mi baš bude muka kad je stavim. E da, gaćice i uložak za nakon poroda, to ću isto ubaciti, super. Ovi Chicco ulošci kakva paketčina.


    Pretpostavljam da ne na porodu ali neznam jel treba u onom postupku zaprimanja (do radjaone), s obzirom da na pregledima treba. I kasnije, po hodnicima do sobe itd. Racunam nece trebat ali nikad nije visak

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    MarVel

    Zezate me? Vi idete s ruksacima već na pregled? Pa ja sam totalna amaterka. Eden, to sam i ja mislila pa se odjednom mala ubucila.
    Šta je u vašim ruksacima?
    Ja sam stavila spavaćicu, šlape, opremu za muža, vodu, labelo, maramice, čoksu, energetsku pločicu i dodat ću dokumentaciju i mob.

    Hahaha, bome vam se vidim kaj vec s torbama idete na pregled. Ja jos vikendom putujem van Zagreba i to bez kofera, nekak si uvijek mislim da cu stic doma po stvari ako me na putu ulovi nekaj 😅 I vidim da sve imate i torbu i ruksak, ja imam samo kofer. Odozgo je spakirano ono kaj mi treba odmah…neda mi se puno stvari vuci, a tak i tak kofer furam sa sobom u radaonu.
    Mislim da ne treba maska na porodu, ja ju nisam imala ni prosle godine u onom jeku korone, a sad su i maknuli te mjere…

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Cure stigao moj dečko jutros. U 6 sati krenuli trudovi odmah oko 5 minuta dosta nepravilni, Seka i ja skakale na pilates lopti između trudova dok se tata sređivao.
    Kad je prošlo sat vremena a bolovi postali sve jači polako smo se spremali za hitnu.
    Došli smo oko 7:45 muž me išao prijaviti, a ja trudove na koljenima u cekaonici prodisala nisam htjela bez muža u box.
    Rekli : zvati ćeš ga kad ti kažemo u boxu da možeš 
    U boxu otvorena 7-8 prstiju, prokinuli vodenjak rekli da je mekonijska voda i da zovem muža da će to brzo 
    Dali drip a ja pitala za stolcic oni negodovali i žugali.
    Tek poslije sam skužila da je stolčić bio do kreveta 🤬🤬🤬
    Uglavnom muž se brzo obukao došao
    Malo sam popucala stavili su gel …trudovi bili neki mlaki nisam ih dobro osjećala pa se to sve malo odužilo ali kad mu glava izašla nisam trebala više tiskati jer je malac sam kopao put van.
    Znači  jutros u 8:40 naš dečko 3830 gr 52 cm…veći je od Seke za 700grama i 2 cm.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.