Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Didi4321

    Didi4321

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Ninnek cestitam i zelim ti brz oporavak. Uzivaj u mazenju s bebacem 

    5/21 ektopicna
    12.06.2022. 💙

  • Avatar Didi4321

    Didi4321

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    E i info za sv duh. Svi doktori i babice su bili super. Pratnji ne treba nikakva covid potvrda ni svjezi test na covid. Dozvoljene su i posjete sto nisam znala pa sam se jucer odusevila sto ce muz moci doci da vidi nase mladunce cisto i mirisljavo hehe 

    5/21 ektopicna
    12.06.2022. 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ninek čestitam i brz oporavak ti želim ❤️ Dobrodošao Lukas 🥰

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LalaPo

    LalaPo

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ina85

    LalaPo

    Ina85

    Mrvica722

    A jel vama bude tokom dana kao da vam budu vlažne gaćice malo, kao vodenkast iscjedak takav me prati cijeli trudnu al kako se bliži kraj više neznan sta je normalno sta nije?

    Meni varira vodenast/kremast. Kad vise, kad manje. Dok ne curi bas voda i nema neku boju ili miris dobro je

    Pozdrav cure, pitanje u vezi iscjedka.. kako razlikovati vodenasti iscjedak od curenja plodne vode? Meni je ginekologica sad na zadnjem pregledu između ostalog rekla da pratim da li curi plodna voda (i da odmah reagiram ako se to dogodi).. i moram priznat time me skroz u brige dala..jer znam da se ona ne mora razliti odjednom nego moze po malo curkati, ali je i u tom slučaju potrebno reagirati.

    Ma ja sam na pregledu svakih 7 dana. I ako oni to ne primjete onda neznam 🤷‍♀️. Uvjek kazu ima dovoljno plodne vode . Meni samo seru za velicinu bebe. Ko da nosim tele od 5 kg a u biti sam u 36 tt i ima 2800. Sasvim normalna tezina za bebu u toj dobi. I svaki put druga doktorica i drugo misljenje. Uopce ih neslusam vise. Samo cekam porod .


    Heheh e jesi me nasmijala, baš zato što i ja konstantno dobijam isti komentar za mog bebača i imam istu reakciju! :D Moj je sa 33+4 imao 2,56 kg. Čak sam dobila i raniji termin za preglede u bolnici jer mi je beba VEEELIKA. Majko mila, stvarno je danas biti trudan i iznijeti tu trudnoću do kraja - znanstvena fantastika. Imam osjećaj da stalno nešto loše radim djetetu. Jedva čekam da sve prođe i da napokon upoznam svoju malu srećicu.

    Btw, hvala svim curama na komentarima vezano za plodnu vodu. Mislilm da za sad imam samo vodeni iscjedak, a svakako planiram nabaviti ove uloške iz ljekarne što reagiraju na plodnu vodu.. ako ništa, bit cu mirnija.

    [lilypie.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Didi Ninnek cestitam na bebicama 🥰🤗

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Didi i Ninnek čestitaaaaaam! ❤️❤️❤️ Napokon Didi, drago mi je da si izbjegla inducirani porod. Ninnek žao mi je što je na kraju bio carski, ali glavno da ste beba i ti dobro i želim ti brzi oporavak. Uživajte sad u maženju sa svojim bebicama.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ninnek cestitamo 😀

    [lilypie.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Cestitam Didi i Ninnek ☺️☺️♥️

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Didi, iskrene cestitke, bravo, bas napredna bebica. Neka ste svi skupa zivi, zdravi i sretni. Sto prije doma da idete bez bilo kakvih problema :)
    .
    Ninek, cestitke takodjerr, Lukas divno ime, ziv i zdrav neka vam bude, i uvijek neka vas usrecuje Nazalost, porod je morao zavrsiti tako kako jeste, ali glavno da ste sada oboje dobro. Brz oporavak i cim prije doma da idete

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ninnek

    zene. ja konacno rodila. dana u 21:08 carskim rezom.
    Lukas 3500 i 50 cm
    zadržana u cet zbog otkrivene SUA i zakazan odmah inducirani navecer. međutim, dobila virozu i odgodili sve to do danas.
    isli induciranje gelom, kidanjem vodenjaka, ali se glavica krivo namjestila i zavrsili na carskom


    čestitam mamice i brz vam oporavak

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.