Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Cestitamo 😃

    [lilypie.com]

  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Demetria

    Cure stigao moj dečko jutros. U 6 sati krenuli trudovi odmah oko 5 minuta dosta nepravilni, Seka i ja skakale na pilates lopti između trudova dok se tata sređivao.
    Kad je prošlo sat vremena a bolovi postali sve jači polako smo se spremali za hitnu.
    Došli smo oko 7:45 muž me išao prijaviti, a ja trudove na koljenima u cekaonici prodisala nisam htjela bez muža u box.
    Rekli : zvati ćeš ga kad ti kažemo u boxu da možeš
    U boxu otvorena 7-8 prstiju, prokinuli vodenjak rekli da je mekonijska voda i da zovem muža da će to brzo
    Dali drip a ja pitala za stolcic oni negodovali i žugali.
    Tek poslije sam skužila da je stolčić bio do kreveta 🤬🤬🤬
    Uglavnom muž se brzo obukao došao
    Malo sam popucala stavili su gel …trudovi bili neki mlaki nisam ih dobro osjećala pa se to sve malo odužilo ali kad mu glava izašla nisam trebala više tiskati jer je malac sam kopao put van.
    Znači jutros u 8:40 naš dečko 3830 gr 52 cm…veći je od Seke za 700grama i 2 cm.


    Cestitam 🥳🥳🥳 jesi dobila sta za bolove, koji doktor ti je bio? Ako se dobro sjecam ti si u splitu?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Demetria

    Cure stigao moj dečko jutros. U 6 sati krenuli trudovi odmah oko 5 minuta dosta nepravilni, Seka i ja skakale na pilates lopti između trudova dok se tata sređivao.
    Kad je prošlo sat vremena a bolovi postali sve jači polako smo se spremali za hitnu.
    Došli smo oko 7:45 muž me išao prijaviti, a ja trudove na koljenima u cekaonici prodisala nisam htjela bez muža u box.
    Rekli : zvati ćeš ga kad ti kažemo u boxu da možeš
    U boxu otvorena 7-8 prstiju, prokinuli vodenjak rekli da je mekonijska voda i da zovem muža da će to brzo
    Dali drip a ja pitala za stolcic oni negodovali i žugali.
    Tek poslije sam skužila da je stolčić bio do kreveta 🤬🤬🤬
    Uglavnom muž se brzo obukao došao
    Malo sam popucala stavili su gel …trudovi bili neki mlaki nisam ih dobro osjećala pa se to sve malo odužilo ali kad mu glava izašla nisam trebala više tiskati jer je malac sam kopao put van.
    Znači jutros u 8:40 naš dečko 3830 gr 52 cm…veći je od Seke za 700grama i 2 cm.


    Već koji dan ulazim redovno samo da vidim di si, jel gotovo! Kad ono jutros je…jel to onda točno na termin? Imaš preciznu dječicu 🙂 Aa možda je i onaj klasični kliker kočenja odradio svoje kad si došla tamo pa malo usporio priču, svejedno brz porod pogotovo za tako velikog frajera. Čestitam i želim Vam brz oporavak!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Cestitam na bebici. Ja jedva cekam rodit. Preteska sam si i usporena. I otecena 😵‍💫

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Tams


    Cestitam 🥳🥳🥳 jesi dobila sta za bolove, koji doktor ti je bio? Ako se dobro sjecam ti si u splitu?


    Ne jer sam bila brzo kao za roditi pa nisu dali, pitala sam .
    Jesam u Splitu.
    Bila je babica sorry nisam pitala jer mi muz bio uz mene. Vise sam ja njih udavila s pitanjima oko pupkovine i posteljice.

    Mallla



    Već koji dan ulazim redovno samo da vidim di si, jel gotovo! Kad ono jutros je…jel to onda točno na termin? Imaš preciznu dječicu 🙂 Aa možda je i onaj klasični kliker kočenja odradio svoje kad si došla tamo pa malo usporio priču, svejedno brz porod pogotovo za tako velikog frajera. Čestitam i želim Vam brz oporavak!


    Mala 4sata pred termin on na termin, jutros sam trebala na plodnu vodu i ctg.
    Pa ustvari me izneredio drip i njihovo požurivanje jer mi tijelo još nije bilo u trudovima za izgon kao sto sam s malom imala. Bas sam osjetila razliku

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Demetria

    Cure stigao moj dečko jutros. U 6 sati krenuli trudovi odmah oko 5 minuta dosta nepravilni, Seka i ja skakale na pilates lopti između trudova dok se tata sređivao.
    Kad je prošlo sat vremena a bolovi postali sve jači polako smo se spremali za hitnu.
    Došli smo oko 7:45 muž me išao prijaviti, a ja trudove na koljenima u cekaonici prodisala nisam htjela bez muža u box.
    Rekli : zvati ćeš ga kad ti kažemo u boxu da možeš
    U boxu otvorena 7-8 prstiju, prokinuli vodenjak rekli da je mekonijska voda i da zovem muža da će to brzo
    Dali drip a ja pitala za stolcic oni negodovali i žugali.
    Tek poslije sam skužila da je stolčić bio do kreveta 🤬🤬🤬
    Uglavnom muž se brzo obukao došao
    Malo sam popucala stavili su gel …trudovi bili neki mlaki nisam ih dobro osjećala pa se to sve malo odužilo ali kad mu glava izašla nisam trebala više tiskati jer je malac sam kopao put van.
    Znači jutros u 8:40 naš dečko 3830 gr 52 cm…veći je od Seke za 700grama i 2 cm.


    Čestitam na brzinskom porodu 🤗😊uživajte ♥️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Hvala cure 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnek

    Ninnek

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Čestitke 😍😍😍😍

    Hana 1.7.2020. ❤
    Lukas 12.6.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Demetria, čestitam na velikoj bebici i baš mi je drago da ti je porod išao tako brzo. Milina je to čitati. Sretno s dojenjem i da sad uživate jedno u drugom.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Ina85

    Cestitam na bebici. Ja jedva cekam rodit. Preteska sam si i usporena. I otecena 😵‍💫


    Bas jutros sam rekla muzu “nas ono kad sam rekla da mi se vise neda bit trudna? Reko ja bi bila jos malo trudna”

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.