Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    MarVel

    Eden

    Ma ne, tako mi je rekla specijalizantica, kao da malo usporim jos tjedan dana, ali ne planiram bas. Svakako sam u terminu i ne vidim zasto bi sad nesto specijalno pazila. Sa prvim sinom sam u ovim tjednima bila 1cm, taman nam bili dosli muzevi roditelji u goste i posvuda sa njima landrali taj vikend i iduci pregled bila 6cm. I na kraju se rodio tek tjedan iza, dan prije termina. Tako da necu bas kopat po vrtu ali necu bome ni odlezat.
    Nadam se da ce i tebi krenut prirodno, to mi se svakako cini bolje nego indukcija… Da si u ZG sad bi skupa u Petrovoj kampirale :D
    Zaboravila sam napisat, meni isto iduci pregled 20.6.

    Pa da, ne moraš baš u pranje prozora, ali malo mrdanja će ti dobro doći. Ja sam isto tako otvorena, prohodna do ovoja i glavice i cca 2 cm… I danas idem u nabavku čaja lista maline, da probamo i to. Nas dvije ćemo tu bodriti jedna drugu.


    Ja zadnjih tjedan-dva pijem vec taj caj (i u prvoj trudnoci sam), tipa jednom dnevno kad se sjetim i pojedem koju datulju isto kad mi na pamet padne, nemoze skodit. A znakova nekih posebnih nemam, prosli put sam imala dosta BH kontrakcija a sad nista. Nije jos bas ni smirio, mlati me ko lud svako malo. A i zgaravica me jos drzi pa mi se cini da se treba jos spustit dolje…

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Čestitam novim mamicama!! Eden baš gluposti. Ja sam na dan poroda u trudovima čistila stepenice vanjske,oprala kupaonicu,mijenjala posteljinu… došla sam u rađaonu 4 cm otvorena,da sam znala ostala bi još i duže doma :D

  • Dijana221

    Broj poruka: 216

    Prijavi adminu

    Cure, pitanje… 
    Koliko zapravo BH kontrakcije nagovjestavaju porod? U prosloj trudnoci ih uopce nisam imala i rodila sam dan poslije termina u 41. tjednu indukcijom. Sada unazad tjedan dana imam uzasne kontrakcije, cak su se jucer od 16 do 18h pojavljivale na svakih 15 min. Znam razlikovati bol jer pravi trudovi bole u donjem dijelu leda, dok se ovdje stvrdne trbuh i boli kao kad imam menstrualne bolove, ali sve ovo me pomalo plasi, tek sam 35+4. Trebam li se javiti doktoru ranije? Tek u srijedu imam kontrolu

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Dijana221

    Cure, pitanje…
    Koliko zapravo BH kontrakcije nagovjestavaju porod? U prosloj trudnoci ih uopce nisam imala i rodila sam dan poslije termina u 41. tjednu indukcijom. Sada unazad tjedan dana imam uzasne kontrakcije, cak su se jucer od 16 do 18h pojavljivale na svakih 15 min. Znam razlikovati bol jer pravi trudovi bole u donjem dijelu leda, dok se ovdje stvrdne trbuh i boli kao kad imam menstrualne bolove, ali sve ovo me pomalo plasi, tek sam 35+4. Trebam li se javiti doktoru ranije? Tek u srijedu imam kontrolu


    Ja bi se javila da te ne bi možda krenule otvarati

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Sinoć trudovi na 5 minuta baš me uplašilo jer sam shvatila da nisam psihički spremna 🤦🏻‍♀️
    Evo sad s zadnjeg pregleda kod ginekologa.
    Kaže i dalje 2cm tj kaže prst i pol da je mjerila hahaha 
    S obzirom na trudove očekivala je višu otvorenost no eto ništa.
    Na dan termina 16.6 javiti se u KBC-u na plodnu vodu i ctg i tako svaka dva dana do 41 tjedna kad u Splitu većinom ide inducirani porod.
    Nekako se nadam da će mali kopirati sestru pa krenuti par sati pred termin.
    Samo da tata bude s nama.
    Nije mi više ni stolčić bitan premda bi voljela probati tako roditi.
    Sad malo odmaram jer nas mala ubila sinoć ništa ta nije spavala.
    I opet leđa rasturaju.
    Biti će ovo vesela noć.
    Sretno svima 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Demetria

    Sinoć trudovi na 5 minuta baš me uplašilo jer sam shvatila da nisam psihički spremna 🤦🏻‍♀️
    Evo sad s zadnjeg pregleda kod ginekologa.
    Kaže i dalje 2cm tj kaže prst i pol da je mjerila hahaha
    S obzirom na trudove očekivala je višu otvorenost no eto ništa.
    Na dan termina 16.6 javiti se u KBC-u na plodnu vodu i ctg i tako svaka dva dana do 41 tjedna kad u Splitu većinom ide inducirani porod.
    Nekako se nadam da će mali kopirati sestru pa krenuti par sati pred termin.
    Samo da tata bude s nama.
    Nije mi više ni stolčić bitan premda bi voljela probati tako roditi.
    Sad malo odmaram jer nas mala ubila sinoć ništa ta nije spavala.
    I opet leđa rasturaju.
    Biti će ovo vesela noć.
    Sretno svima


    Sretnooo, pa nek te večeras sastavi kad je već krenulo pa da se i riješiš što prije i izbjegneš hodočašćenja na ctg i plodnu vodu!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Mallla

    Demetria

    Sinoć trudovi na 5 minuta baš me uplašilo jer sam shvatila da nisam psihički spremna 🤦🏻‍♀️
    Evo sad s zadnjeg pregleda kod ginekologa.
    Kaže i dalje 2cm tj kaže prst i pol da je mjerila hahaha
    S obzirom na trudove očekivala je višu otvorenost no eto ništa.
    Na dan termina 16.6 javiti se u KBC-u na plodnu vodu i ctg i tako svaka dva dana do 41 tjedna kad u Splitu većinom ide inducirani porod.
    Nekako se nadam da će mali kopirati sestru pa krenuti par sati pred termin.
    Samo da tata bude s nama.
    Nije mi više ni stolčić bitan premda bi voljela probati tako roditi.
    Sad malo odmaram jer nas mala ubila sinoć ništa ta nije spavala.
    I opet leđa rasturaju.
    Biti će ovo vesela noć.
    Sretno svima

    Sretnooo, pa nek te večeras sastavi kad je već krenulo pa da se i riješiš što prije i izbjegneš hodočašćenja na ctg i plodnu vodu!


    Hvala ali nek radije sutra jer sinoć nisam oka sklopila pa sam krepana moram odspavati i skupiti snage ❤️🙏🏻

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Plan dana: ne skidati se s pilates lopte dok ne krenu trudovi
    Sretno svima na pregledu ❤️🙏🏻

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    Evo nas sa pregleda. Sve uredno, beba 2,900 kg. Sljedeci pregled je u utorak pa ce mi rec za inducirani tocan datum. Ako ova mala ne odluci doc prije. Toliko od nas. Idemo se izlezavat . I cestitke novim mamicama i bebacima. 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Je li ovo zatišje pred nove bebe?
    Kod mene noću BH kontrakcije i neki grčevi, ne znam je li to znak nekog otvaranja. Upravo se znojim uz čaj od lista maline.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.