Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    MarVel

    Ina85

    MarVel

    Stigla mi je naknada od HZZO-a pa sam zbunjena. Do 15.5. sam bila na komplikacijama, a onda sam otvorila rodiljni. Neki mali iznos mi je uplaćen pa ne kužim je li greška ili ću dobiti u dva dijela… Ima tko takvu situaciju?

    Dobit ces u 2 dijela. Tako su meni rekli

    Hvala Ina Kako su svi mutavi po tim službama, kao da je problem napisati u mailu ili jednostavno objasniti na webu.


    Ma da hrv birokracija.. Mene su zvali da mi objasne jer sam hi udavila mailovima 🤣. Pa zeni mozda dosadilo. Pa me zvala. I ja sam  dobila sad gledam 400 i neku kunu a ostatak cemo dobit kao porodiljni neznam tocno koji ono datum mi rece ona 🙄 nisam upamtila. Kad sam mutava. Valjda nakon 20 og u mjesecu ako se ne varam . Nemoj me uzet za rijec

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Ina85

    MarVel

    Ina85

    MarVel

    Stigla mi je naknada od HZZO-a pa sam zbunjena. Do 15.5. sam bila na komplikacijama, a onda sam otvorila rodiljni. Neki mali iznos mi je uplaćen pa ne kužim je li greška ili ću dobiti u dva dijela… Ima tko takvu situaciju?

    Dobit ces u 2 dijela. Tako su meni rekli

    Hvala Ina Kako su svi mutavi po tim službama, kao da je problem napisati u mailu ili jednostavno objasniti na webu.

    Ma da hrv birokracija.. Mene su zvali da mi objasne jer sam hi udavila mailovima 🤣. Pa zeni mozda dosadilo. Pa me zvala. I ja sam dobila sad gledam 400 i neku kunu a ostatak cemo dobit kao porodiljni neznam tocno koji ono datum mi rece ona 🙄 nisam upamtila. Kad sam mutava. Valjda nakon 20 og u mjesecu ako se ne varam . Nemoj me uzet za rijec

    Meni je sjeo danas porodiljni, tj. pola porodiljnog s obzirom da sam pola mjeseca bila na porodiljnom, a pola godisnji pa je to od firme. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Demetria - cestitamni brzi oporavak zelim 🤗 Bome je porod bio expresan 🤗🥰
    .
    Meni je sjeo porodiljni jutros i jos mi trebaju sjesti komplikacije na kojima sam bila 5 dana. Bas me zanima kolko to bude🤔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Cure, evo sjele su mi i komplikacije… dakle, jutros porodiljni, a sad i komplikacije. A kako oni to obračunavaju, bog te pitaj. Dobiješ pare i kao sretan si što si išta dobio. To što je sve poskupjelo duplo, nikoga nije briga.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Evo ja obavila uzv u Petrovoj. Trbuscic je tjedan dana manji od mojih tjedana. Rekla sam da se vise necu zivcirati, dosta mi je od pocetka trudnoće. Sljedeci uzv 24.6., a u ponedjeljak idem u trudnicku prema prethodnom dogovoru.

    [lilypie.com]

  • artarior

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Bambina1

    Evo ja obavila uzv u Petrovoj. Trbuscic je tjedan dana manji od mojih tjedana. Rekla sam da se vise necu zivcirati, dosta mi je od pocetka trudnoće. Sljedeci uzv 24.6., a u ponedjeljak idem u trudnicku prema prethodnom dogovoru.


    Ne brini se, tjedan dana je prihvatljivo. Može biti da ga naprosto doktor nije mogao točno izmjeriti zbog položaja bebe. 
    Mi smo danas 36+1, a na 35+1 nam je trbuh kasnio čak 4 tjedna. Na ranijim kontrolama po 3 tjedna. Danas mi je doktor po prvi put rekao da je problem posteljice i da je beba zdrava, ali manja. To u konačnici ništa ne znači jer sve to bebe nadoknade. :) Nemoj se brinuti, sve je pod kontrolom i sigurna sam da si u dobrim rukama. 

    Baby T 💝 15. 7. 2022.

  • Avatar principessa007

    principessa007

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ja sam obavila danas prvi pregled u trudničkoj na Svetom Duhu. Bila sam tamo više od 4 sata, a obavila mjerenje tlaka, trakicu za urin i ultrazvuk koji je trajao doslovno 20 sekundi. Raspad sistema zbog godišnjih odmora. Baš je koma kad dođes od privatnika gdje ti sve pokažu i vidiš bebicu u ralje državnog sustava, ali srećom nije još puno do kraja pa se veseliš tome. 
    Sljedeći pregled mi je 24.06.

    👩🏻 39 - sve ok, al godine 👨🏻 38 - sve ok
    Petrova
    1.IVF - 02/2020 (Gonal 225 + Cetrotide+ Ovitrelle) -8 js,2 blastice - hiper (bolnica), vraćena 1 blastica - prokrvarila 11.dan
    07/2020 - FET 1 blastica - biokemijska
    2.IVF 04/2021(Ovaleap225+Cetrotide+ Ovitrelle)-8js, 4 blastice, vraćena 1 -prokrvarila 9. dan
    09/2021 histeroskopija
    12.10. FET -1 blastica 🙏, 13dnt - beta 1269, 15dnt 2602, 5+1 ❤️
    29.12.(13+2) panorama-sve ok, dečkić 💙
    https://lbdf.lilypie.com/Mvrep1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Artarior hvala na utjehi. Stalno nesto pa sam vec luda 😃 Nisam ni dobila puno kila, pa me i tu zezaju, a fakat jedem.. A inace, i ja sam mala, 1.52 i krenula s 40 kg pa ne kuzim kako me stalno u prosjek stavljaju, a ni ja nisam prosjek 🤣 Ok, decko je preko 1.8, al i on je roden mali.. U svakom slucaju, sljedeci tjedan dva puta petrova, pregled i ponovljeni uzv 😏

    [lilypie.com]

  • Bambina1

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Ubiti ce me, nije decko, nego muz 🤣🤣🤣🤣 Nikako da se naviknem 🙃

    [lilypie.com]

  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Evo jucer je stigla i moja cupava princezica 🤩 porod je bio malo tezi vaginalni, ali vridilo je 🥰🥰🥰 po ginekologu je rodena 2 tjedna ranije sa 3600g. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.