Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    LalaPo

    Ina85

    Mrvica722

    A jel vama bude tokom dana kao da vam budu vlažne gaćice malo, kao vodenkast iscjedak takav me prati cijeli trudnu al kako se bliži kraj više neznan sta je normalno sta nije?

    Meni varira vodenast/kremast. Kad vise, kad manje. Dok ne curi bas voda i nema neku boju ili miris dobro je

    Pozdrav cure, pitanje u vezi iscjedka.. kako razlikovati vodenasti iscjedak od curenja plodne vode? Meni je ginekologica sad na zadnjem pregledu između ostalog rekla da pratim da li curi plodna voda (i da odmah reagiram ako se to dogodi).. i moram priznat time me skroz u brige dala..jer znam da se ona ne mora razliti odjednom nego moze po malo curkati, ali je i u tom slučaju potrebno reagirati.


    Nisam ni ja super sigurna i dosta pratim iscjedak, ali evo u prvoj trudnoci mi je bio ipak obilniji, onako kao da mi je malo pobjeglo niz nogu, ali jako polako je izlazila i ne istim intezitetom… Ali skuzi se nekako, obilnije je ipak. I da kad uhvatis obilniji mlaz primjetis da je nijansa blago roza 🤷

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Jutros me u gradu napao galeb i oteo mi burek! Tek sam izašla iz pekare i vadim taj burekić iz škartoca kad s leđa doleti galeb i čapne mi cijeli burek. Sva sreća pa me nije udario, baš je precizno napikirao plijen. Otimaju hranu gladnim trudnicama.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    MarVel

    Jutros me u gradu napao galeb i oteo mi burek! Tek sam izašla iz pekare i vadim taj burekić iz škartoca kad s leđa doleti galeb i čapne mi cijeli burek. Sva sreća pa me nije udario, baš je precizno napikirao plijen. Otimaju hranu gladnim trudnicama.


    Meni se desilo 2 puta u rovinju 🤣🤣🤣. Jednom pizzu, i jednom kiflicu. A ja gladnaaa, skoro da mi suza potece 🥲. Sad sam naucila, sjednem u kafic pa pojedem 😁

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Ina85

    MarVel

    Jutros me u gradu napao galeb i oteo mi burek! Tek sam izašla iz pekare i vadim taj burekić iz škartoca kad s leđa doleti galeb i čapne mi cijeli burek. Sva sreća pa me nije udario, baš je precizno napikirao plijen. Otimaju hranu gladnim trudnicama.

    Meni se desilo 2 puta u rovinju 🤣🤣🤣. Jednom pizzu, i jednom kiflicu. A ja gladnaaa, skoro da mi suza potece 🥲. Sad sam naucila, sjednem u kafic pa pojedem 😁


    Hahahahha, nisam jedina, okeej . Sad mi je smiješno, ali u tom trenutku sam se baš raspizdila jer sam isto bila gladna. 

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    MarVel

    Jutros me u gradu napao galeb i oteo mi burek! Tek sam izašla iz pekare i vadim taj burekić iz škartoca kad s leđa doleti galeb i čapne mi cijeli burek. Sva sreća pa me nije udario, baš je precizno napikirao plijen. Otimaju hranu gladnim trudnicama.


    🙄🤭 znači kaosss….dobro nisi kamen potegla za njim 🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    LalaPo

    Ina85

    Mrvica722

    A jel vama bude tokom dana kao da vam budu vlažne gaćice malo, kao vodenkast iscjedak takav me prati cijeli trudnu al kako se bliži kraj više neznan sta je normalno sta nije?

    Meni varira vodenast/kremast. Kad vise, kad manje. Dok ne curi bas voda i nema neku boju ili miris dobro je

    Pozdrav cure, pitanje u vezi iscjedka.. kako razlikovati vodenasti iscjedak od curenja plodne vode? Meni je ginekologica sad na zadnjem pregledu između ostalog rekla da pratim da li curi plodna voda (i da odmah reagiram ako se to dogodi).. i moram priznat time me skroz u brige dala..jer znam da se ona ne mora razliti odjednom nego moze po malo curkati, ali je i u tom slučaju potrebno reagirati.


    Kad cucnes i zakašljes se krene. Ali ako ti curka stalno onako uz nogu mogla bi biti isto plodna voda.
    Ima u ljekarni za kupiti uloske koji testiraju je li to plodna voda ili ne.

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    MarVel

    Jutros me u gradu napao galeb i oteo mi burek! Tek sam izašla iz pekare i vadim taj burekić iz škartoca kad s leđa doleti galeb i čapne mi cijeli burek. Sva sreća pa me nije udario, baš je precizno napikirao plijen. Otimaju hranu gladnim trudnicama.


    Ajme ja ih mrzim bas mrzim. Nisu mi nikad nista ukrali ali jesu dva puta posrali mene i kolica od male.
    Hvala Bogu pa je oba puta bio krović navučen 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Didi4321

    Didi4321

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Drage moje zene, danas se rodio moj beban, 4510g, 54cm. Sinoc pukao vodenjak, a jutors bila narucena na kontrolu koja bi zavrsila sa indukcijom.
    Dobila sam epiduralnu i zbilja je super stvar. Zbog njegove velicine morali su mi napraviti epiziotomiju, ali ja to nista nisam osjetila zbog djelovanja epiduralne, cak sam izgon nisam dozivjela.
    U cetvrtak ga procijenili na 3700, a eto koju mrgu sam donijela na svijet, tako da nemojte se previse zivcirati oko tih zadnjih procjena, jer ocito mogu dobrano fulati.

    5/21 ektopicna
    12.06.2022. 💙

  • sunchica555

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Didi4321

    Drage moje zene, danas se rodio moj beban, 4510g, 54cm. Sinoc pukao vodenjak, a jutors bila narucena na kontrolu koja bi zavrsila sa indukcijom.
    Dobila sam epiduralnu i zbilja je super stvar. Zbog njegove velicine morali su mi napraviti epiziotomiju, ali ja to nista nisam osjetila zbog djelovanja epiduralne, cak sam izgon nisam dozivjela.
    U cetvrtak ga procijenili na 3700, a eto koju mrgu sam donijela na svijet, tako da nemojte se previse zivcirati oko tih zadnjih procjena, jer ocito mogu dobrano fulati.


    Čestitam, super si ti to izdrzala s obzirom na veličinu bebice 💪😊.

    [tickerfactory.com]

  • Tasm

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Didi4321

    Drage moje zene, danas se rodio moj beban, 4510g, 54cm. Sinoc pukao vodenjak, a jutors bila narucena na kontrolu koja bi zavrsila sa indukcijom.
    Dobila sam epiduralnu i zbilja je super stvar. Zbog njegove velicine morali su mi napraviti epiziotomiju, ali ja to nista nisam osjetila zbog djelovanja epiduralne, cak sam izgon nisam dozivjela.
    U cetvrtak ga procijenili na 3700, a eto koju mrgu sam donijela na svijet, tako da nemojte se previse zivcirati oko tih zadnjih procjena, jer ocito mogu dobrano fulati.


    Zeno svaka cast 🤩

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.