Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima i onima koje ce tek doci. Evo jucer popiskila plus, druga trudnoca. Imam malca od 7ipo mjeseci. Muz sretan, meni sok  Dok sam sa prvim bila trudna pratila sam forum al nisam se usudila pisati. E rekla sam da cu se sad pridruzit ekipi. Aplikacija kaze da je termin 15.6. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    anci000

    chocolina

    Pozdrav svima i onima koje ce tek doci. Evo jucer popiskila plus, druga trudnoca. Imam malca od 7ipo mjeseci. Muz sretan, meni sokDok sam sa prvim bila trudna pratila sam forum al nisam se usudila pisati. E rekla sam da cu se sad pridruzit ekipi. Aplikacija kaze da je termin 15.6.

    chocolina cestitke na bebacu, budi sretna i uzivaj neka ti trudnoca bude uredna i pravo skolska!


    Hvala puno 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    chocolina

    Pozdrav svima i onima koje ce tek doci. Evo jucer popiskila plus, druga trudnoca. Imam malca od 7ipo mjeseci. Muz sretan, meni sokDok sam sa prvim bila trudna pratila sam forum al nisam se usudila pisati. E rekla sam da cu se sad pridruzit ekipi. Aplikacija kaze da je termin 15.6.


    Čestitam, dobrodošla🥳🥳🥳nek bude školska♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Mirjam2

    Hej 😃😃
    Pa evo ja skicnem tu i tamo na temu al nekako još uvijek prazno, plusici će tek počet stizat 😊 Drzim vam 🤞🤞
    Nego, po mojim nekim aplikacijama, beba bi trebala doći između 18.6-20.6. Pa sad ja ne znam jel to kasno proljeće ili rano ljeto 🤷😂 Muž kaže da će bit ljetna beba 😂

    To je ljeto. Moj je roden 2. 6 i mi smo bili ljetna beba 🥰


    🥰🥰
    Pozdrav Chocolina 👋 i Cestitke 😊
    Jesi se vec narucila na pregled? Je cekam da dođem s posla pa da vidim sta ce rec 😊

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mirjam2 nisam jos. Mislim se u koga da vodim trudnocu. Proslu sam u hvaljenog privatnika, bio mi je super i trudnoca je bila skolska. I taj isti je kod moje prijateljice pogrijesio u dijagnozi i sad stvarno ne znam bili promijenila. Trenutno sam 4+6, tako da imam vremena. Ne bi sad zelila doc prerano na pregled pa u slucaju da srce jos ne kuca biti pod stresom  Jos nisam ni sebi dosla od plusica  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Zaboravih pitati.. Koliko si ti trudna? Kad je plusic stigao?  Ovo malca uspavljujem pa vodimo bitku. Zubici krenili i ajme nam je 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    bok cure , čestitam svima na trudnoci i želim Vam da bude školska i da puno puno uživate :D 
    ja se nadam da vam se uskoro pridružujem <3 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    maša25

    bok cure , čestitam svima na trudnoci i želim Vam da bude školska i da puno puno uživate :D
    ja se nadam da vam se uskoro pridružujem 

    Drzim fige za jedan veliki plusic 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    chocolina

    Zaboravih pitati.. Koliko si ti trudna? Kad je plusic stigao?Ovo malca uspavljujem pa vodimo bitku. Zubici krenili i ajme nam je


    Ja sam ti isto tek 4+6. 😊 Evo u rujnu kao idemo probati i iz prve upalilo 🤣
    Ali napravila sam termin tek 2.11 jer zelim jos 2 tjedna biti na poslu, a zatim ću svakako dobit zabranu rada.
    Kaze moj muz “ kak ce nam biti super na bozić kad zubici krenu” 🤣🤣🤣
    Mašo, dođi što prije 🤞❤️

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ajme posao.. ja zaposlena al nezz sta cu i kako cu. Jer sa porodiljnog na komplikacije padam na 800kn. Tako da morat cemo nesto smislit. Jos ovaj virus, ko zna kakva ce bit zima 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.