Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Luckyy42

    Evo i ja sad napravila test, dvije crtice su tu😊
    Cestitam svim mamama❤️


    Čestitkeeee  Malo po malo i skupljamo se 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Jeeeej, dobro dosla luckyyy 🎉🎉🥰🥰 Cestitke!! 

  • miaaa1

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdraaav. I ja vam se pridruzujem. Meni je zadnja menga bila 10.9., a prema kalendaru termin bi bio 21.6.2021. Ee sad, prije 3 dana imala sam iscjedak smedi, i danas i jucer opet al skroz malo. Ulozak je samo zamrljano malo.. Jeste se kad susrele s tim? Prosla trudnoca mi je zavrsila sa spontanim u 6tj isto krenulo sa smedim iscjetkom, tako da se bas bojim…

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Pozz curke i od mene!!!🙂
    Ja bih trebala isto oko 20.6. rodit. Prvi pregled mi je 2.11. Nikako ga dočekat 🥰🥰🥰

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    miaaa1

    Pozdraaav. I ja vam se pridruzujem. Meni je zadnja menga bila 10.9., a prema kalendaru termin bi bio 21.6.2021. Ee sad, prije 3 dana imala sam iscjedak smedi, i danas i jucer opet al skroz malo. Ulozak je samo zamrljano malo.. Jeste se kad susrele s tim? Prosla trudnoca mi je zavrsila sa spontanim u 6tj isto krenulo sa smedim iscjetkom, tako da se bas bojim…


    Nisam imala iskustva s tim iscjedkom u trudnoci. Al moze to biti i kad se oplodjena stanica ugnijezdi u maternicu. Al s obzirom na prijasnje iskustvo sta si imala ja bi na tvom mjestu otisla kod ginekologa, sigurno ce ti prepisati duphaston za cuvanje trudnoce.
    Pozdrav “novim” curama. Ima nas sve viseee 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutro cure, evo i mene u grupicu. Napravila sam test sinoć i jutros. Pozitivan napokon. Po svemu bi termin trebao biti nekad u 6mj ali neznam kad, strpljivo ću čekati prvi pregled za tu info! Kod mene se nikad ne una jer znam imati kasne ovulacije, a ova je bila takva!
    Ovo mi je 3 plus! Imam curicu od nepune 4 godine i jednu biokemijsku iza sebe…. Ovo će bit 2 sreća, sigurna sam!
    Planiram sad kroz koji dan uzeti prenatale, al cure vjerujem da tu nema frke i panike, naše tijelo bebi daje sve što joj treba!
    Na pregled ću se naručiti tamo za cca. 10 dana da ne dođem pre rano jer se ništa neće vidjeti. 
    Zadnju M sam imala 8.9.  S 4 dana prije brljanja, al brojim od 8.9.
    Veselim se druženju! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Tko ce docekat 2.11?!🥰❤️🤰

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Htjela sam Tonku citirati u prijasnjem postu 😊Mallla, cestitam od sveg ❤️🥰 Nek je zdravo! 
    Lucky, ja se cijeli zivot borim sa zeljezom i niskim tlakom tako da sam bila dobro opskrbljena vitaminima i prije planiranja trudnoce, a folnu uzimam od 1.9 otkad smo poceli raditi na bebi i nastavit cu ju piti za vrijeme citave trudnoce 😊

  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Mirjam2

    Htjela sam Tonku citirati u prijasnjem postu 😊Mallla,cestitam od sveg ❤️🥰 Nek je zdravo!
    Lucky, ja se cijeli zivot borim sa zeljezom i niskim tlakom tako da sam bila dobro opskrbljena vitaminima i prije planiranja trudnoce, a folnu uzimam od 1.9 otkad smo poceli raditi na bebi i nastavit cu ju piti za vrijeme citave trudnoce 😊


    Mirjam2, bome ćemo se načekati…S jedne strane mi je ok, nismo još nikome rekli jer bi htjeli barem prvi pregled napravit.  A i bolje ćemo vidjeti za 3 tjedna 🙂🙂 

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mallla cestitam na plusicu. Dobrodosla u ekipu Evo i ja gledam da uzmem barem folnu. Jucer otisla u ducan s namjerom da svratim i u ljekarnu pa na kraju kupila malome robice, punu vrecicu svakakvih gluposti za jest a zaboravila na folnu  Pa sam se sjetila da imam supradyn kuci, za prvu ruku Mi isto nismo jos nikom rekli osim muzevoj seki. Nakon prvog pregleda cemo najuzoj rodbini. A ovih dana cu se zapisat za pregled.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.