Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonka55

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Pčelica, hvalaa 🙂🙂
    Ja sam test radila tjedan dana prije nego što moram dobit jer sam to jutro povraćala i nakon toga jela kulen 😂😂 i kava mi je zasmrdila.. Bolne cice… Zadnju sam imala 7.9., a ciklus mi traje po 34 dana… Odlučila se na test, bila je jedva vidljiva sjena, ali ja sam ju vidjela.. Nakon par dana radila ponovno i onda je to bila prava crta 🙂 

    👨‍💼30 💓 👩‍💼28
    Naše malo čudo je napokon na putu 🤰🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Meni od simptoma napuhnutost uzasna i stalni vjetrovi. 🙉🙉 I to mi je bio okidac da posumnjam na trudnocu jer ujutro cim bi se probudila trebam pustiti vjetar a to mi se do sad nikada nije dogadjalo. 😂 I taj iscjedak zutkasti, sise su me pocele boliti tek prije par dana. Ledja i grcevi su isto tu i mrzim te grceve jer se odmah prstrasim. 🤯 

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Amelia92

    Meni od simptoma napuhnutost uzasna i stalni vjetrovi. 🙉🙉 I to mi je bio okidac da posumnjam na trudnocu jer ujutro cim bi se probudila trebam pustiti vjetar a to mi se do sad nikada nije dogadjalo. 😂 I taj iscjedak zutkasti, sise su me pocele boliti tek prije par dana. Ledja i grcevi su isto tu i mrzim te grceve jer se odmah prstrasim. 🤯


    E da, te proklete vjetrove sam i ja imala 🤣 Uz to sam imala osjećaj u ustima kao da sam željezo žvakala 🤣 Proslo, hvala bogu 😄

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Joj nadam se da ce vjetrovi proci sta prije, ne mogu nigdje na miru otici jer me uhvate 😂😂

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ujutro sam se hvalila kako nemam simptoma a sad već imam ili sam previše usmjerena osluškivanju. Žicaju me jajnici povremeno,  imam gusti bijeli iscjedak i osjećam kiselinu u želudcu. Ako me išta prošlu trudnoću satralo to je kiselina…. Ali isplati se, spremna sam na sve simptome. 
    Jel imate neku trudničku aplikaciju koju bi preporučile za pratiti trudnoću? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Monstera

    Monstera

    Broj poruka: 624

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, čestitam svima na plusićima i samo neka ih bude još više 

     Sretna sam što vam se mogu pridružiti, iako moram priznati, nakon biokemijske koju sam imala prošle godine, nisam uopće opuštena i mislim da neću biti bar još neko vrijeme. 

    Mirjam2 ako sam dobro zapamtila, mi smo tu negdje po tjednima trudnoće, zadnja M je bila 11.09.
    Vidjela sam da si napisala da si se naručila 02.11.za prvu pregled? Ginekolog kod kojeg mislim ići ima opciju naručivanja putem interneta pa sam se ja tako naručila 22.10  za prvi pregled, ali mislim si da je možda to ipak pre rano?  Ne bi voljela doći na pregled pa da se ništa ne vidi i da onda moram još 2 tjedna strepiti…

    ♀️33 ♂️35
    Biokemijske 💔 8/19, 10/20, 04/21, 05/21
    Novalac ~ Clexane 0,4 💉
    💜
    [lilypie.com]

  • Avatar chocolina

    chocolina

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ujutro sam se hvalila kako nemam simptoma a sad već imam ili sam previše usmjerena osluškivanju. Žicaju me jajnici povremeno, imam gusti bijeli iscjedak i osjećam kiselinu u želudcu. Ako me išta prošlu trudnoću satralo to je kiselina…. Ali isplati se, spremna sam na sve simptome.
    Jel imate neku trudničku aplikaciju koju bi preporučile za pratiti trudnoću?


    Ja imam neku aplikaciju “Moja trudnoca”. Na hrvatskom je i bas je fora. Proslu sam imala neku na eng., kao velicina djeteta po tjednima bude prikazana kao voce/povrce. Isto mi je bila super. Al vidila ssm da dosta cura koristi ovu nasu pa sam je i ja sad instalirala.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Monstera

    Pozdrav cure, čestitam svima na plusićima i samo neka ih bude još više

    Sretna sam što vam se mogu pridružiti, iako moram priznati, nakon biokemijske koju sam imala prošle godine, nisam uopće opuštena i mislim da neću biti bar još neko vrijeme.

    Mirjam2ako sam dobro zapamtila,mi smo tu negdje po tjednima trudnoće, zadnja M je bila 11.09.
    Vidjela sam da si napisala da si se naručila 02.11.za prvu pregled? Ginekolog kod kojeg mislim ići ima opciju naručivanja putem interneta pa sam se ja tako naručila 22.10 za prvi pregled, ali mislim si da je možda to ipak pre rano? Ne bi voljela doći na pregled pa da se ništa ne vidi i da onda moram još 2 tjedna strepiti…

    Hej Monestra! Drzim fige da ovaj put uspije 🥰🤰 Odi na bolovanje ako mozes bar prva 2-3 mj. Svakako napravi ranije pregled ako nisi opustena!! 
    Da zadnja M mi je bila 11.9, htjela me ginićka ranije naruciti ali ja sam htjela ovakvo kasnije upravo zato da nesto vidim i da sam na poslu jos do kraja mj 😊😊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Akde anoci009 čekamo te, sad si obećala nemaš druge nego doć… A ljeto je taman počelo 😊
    Choxcholina i ja sam imala tu na eng. Bila mi je ok, a sad ću baš tu što si rekla. Hvala ti!
    Monstera razumjem te, kod mene isto bila biokemijska prošle godine, malo me ometa u miru al se nedam. Ovaj put osjećam da je sve ok i da će sve bot ok. Sad treba dočekat prvi pregled.
    Znači koliko vidim u 6mj ćemo rađat dnevno po 2-3 😁🙃 predobro! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    anci000

    Drage trudnice dobro vam jutro, veselim se sto vas je sve vise i vise
    ocekujte pojacanje iz nase grupe uskoro, mi dame smo ozbiljno nabrijane na prelazak u vasu grupu
    Lijep dan vam zelim, nadam se bez mucnina ali i ako ih ima prezivjet cete vi to sve zbog vaseg malog cuda, pozdrav svima salje trudilica Anci009


    Anci000, vidim da ste se dobro pokrili, ti nam sljedeća dolazis 100% 🎉🎉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.